• Funkcijos
  • Mobilios klientų aptarnavimo programos

Mobilios klientų aptarnavimo programos

Mobiliosios programos arba trumpiau – programėlės – tai kompiuterių programinė įranga, skirta mobiliesiems įrenginiams. „LiveAgent“ sukūrė mobiliąsias aptarnavimo tarnybos programėles, kad galėtumėte palaikyti ryšį su savo klientais, net jei esate kelyje arba tiesiog negalite naudotis kompiuteriu. Tiesiog atsisiųskite, nustatykite savo nuostatas ir nedelsdami pradėkite atsakinėti į klientų užklausas. Kadangi „LiveAgent“ nori aprėpti visus savo klientus, sukūrėme „LiveAgent“ programėlę ir „Android“, ir „iOS“ mobiliosioms operacinėms sistemoms.

Mobilios klientų aptarnavimo programos - App - Uploads - 2019 - 11 - Csm Liveagent Ios Application 2e40985775.jpg

Kiek kainuoja „LiveAgent“ programėlė?

Kiekviena įmonė turi skirtingus poreikius, tad „LiveAgent“ siūlo keletą prenumeratų.

Trys „LiveAgent“ siūlomos prenumeratos yra:

  • Prenumerata Bilietas už 15 $ agentui.
  • Prenumerata Bilietas + Pokalbis už 29 $ agentui.
  • Viskas įskaičiuota už 39 $ agentui.

Kiekviena prenumerata suteikia skirtingas funkcijas. Kai kurias galima įsigyti už papildomą mokestį, tačiau „Android“ ir „iOS“ sistemoms skirtos mobiliosios aptarnavimo tarnybos programėlės yra įtrauktos į kiekvieną prenumeratą be jokių papildomų mokesčių. Kiekvieną „LiveAgent“ prenumeratą galima išbandyti nemokamai 14 dienų. Jei vis dar nesate tikri, susikurkite ir išbandykite mūsų nemokamą paskyrą. Tačiau atminkite, kad ji turi apribojimų.

Jei norite sužinoti apie kiekvienos prenumeratos funkcijų sąrašą, apsilankykite kainorašyje.

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

Mobiliųjų aptarnavimo tarnybos programėlių apžvalga

„Android“

mobilioji aptarnavimo tarnyba – „Android“ – „LiveAgent“

„Android“ yra mobilioji operacinė sistema, kuri yra atviro kodo programinė įranga, skirta mobiliesiems įrenginiams. Pasirinkite prenumeratą ir paruoškite savo „LiveAgent“. Po to tiesiog atsisiųskite programėlę ir patogiai išspręskite bilietus už biuro ribų. Būkite visada pasiekiami savo klientams ir, jei reikia, padėkite kolegoms. Net ir kelyje!

Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „LiveAgent“ – „Android“.

„iOS“

mobilioji aptarnavimo tarnyba – „iOS“ – „LiveAgent“

„iOS“ yra mobilioji operacinė sistema, sukurta tik „Apple“ produktams. Šioje sistemoje taip pat siūloma „LiveAgent“ programėlė. „iOS“ sistemai taikoma tas pats – pirmiausia užsiregistruokite ir paruoškite savo paskyrą. Po to tiesiog atsisiųskite programėlę ir patogiai spręskite bilietus būdami bet kur. Įsivaizduokite, kad jūsų įmonė susidūrė su pertekliniu klientų srautu, o jūs ne biure, todėl negalite padėti. Su šia programėle galite tiesiog prisijungti, pasirinkti skyrių ir pradėti atsakinėti į pokalbius.

Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „LiveAgent“ – „iOS“.

„iOS“ - LiveAgent is the only customer support app that you will ever need. Helpdesk, Ticketing, Automation, Live chat, Call center, FAQs, Support Portal, Facebook and Twitter monitoring... Plus, it works well with others like Mailchimp, Highrise, AWeber, Google Analytics and 50+ more.
„iOS“

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai