Klientų sąrašai

Kas yra klientų sąrašai?

Klientų sąrašas yra jūsų klientų dalis pagal apibrėžtus kriterijus. Tai gali būti jūsų ankstesnių pirkėjų sąrašas arba dabartinių pirkėjų sąrašas. Klientų sąrašai gali būti naudojami reklamai arba norint susisiekti su klientais.

„LiveAgent“ galite sukurti savo klientų sąrašus pagal savo kriterijų rinkinį.

Frequently asked questions

Kas yra klientų sąrašai?

Klientų sąrašas yra klientų grupė, kuri buvo apibrėžta pagal konkrečius kriterijus. Tokie kriterijai gali būti, pavyzdžiui, esami pirkėjai arba klientai, kurie pirko per tam tikrą laikotarpį. „LiveAgent“ galite sukurti savo klientų sąrašus.

Kaip pasiekti klientų sąrašus „LiveAgent“?

Agentai, turintys atitinkamus leidimus, turi prieigą prie konkrečių „LiveAgent“ klientų sąrašų. Jei esate nuolatinis agentas, turite prieigą prie savo klientų sąrašų. Jei turite daugiau leidimų, galite patikrinti ir kitus sąrašus. Viską galite rasti agento skydelio skirtuke Klientai.

Ar galima redaguoti klientų sąrašus „LiveAgent“?

Jei reikia, galite redaguoti klientų, prie kurių turite prieigą, sąrašus per „LiveAgent“. Svarbu juos koreguoti ir atnaujinti, nes tai palengvina jūsų darbą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai