Klientų pasitenkinimas aptarnavimu

Ką reiškia klientų pasitenkinimas aptarnavimu?

Klientų pasitenkinimas yra terminas, dažnai vartojamas marketinge. Ekonomikoje klientų pasitenkinimas yra technikų ir strategijų visuma, kuria siekiama maksimaliai padidinti klientų pasitenkinimą. Tai matas, kaip įmonės teikiami produktai ir paslaugos atitinka ar viršija klientų lūkesčius. Klientų pasitenkinimas apibrėžiamas kaip skaičius arba procentas visų klientų, kurių patirtis su įmone, jos produktais ar paslaugomis viršija nustatytus pasitenkinimo lygius.

Frequently asked questions

Ką reiškia klientų pasitenkinimas aptarnavimu?

Pasitenkinimas klientų aptarnavimu yra ne kas kita, o klientų pasitenkinimas, kurį jie patiria susisiekę su klientų aptarnavimo tarnyba. Tai jų pasitenkinimo suteikta paslauga, problemos sprendimu, pagalbos gavimu ir aptarnavimu rodiklis.

Kaip išmatuoti klientų pasitenkinimą aptarnavimu?

Klientų pasitenkinimą aptarnavimu galima išmatuoti keliais būdais. Galite paprašyti kliento užpildyti apklausą programėlėje (jei turite) arba socialiniuose tinkluose, el. paštu ar telefonu po paslaugos suteikimo. Pasitenkinimą taip pat galima matuoti naudojant specialias priemones, pvz. klientų pasitenkinimo balas, klientų rekomendavimo indeksas arba klientų pastangų įvertinimas.

Kaip pagerinti klientų pasitenkinimą aptarnavimu?

Norėdami pagerinti pasitenkinimą klientų aptarnavimu, pirmiausia turite plėtoti klientų aptarnavimą ir siekti tobulumo Be galo svarbu, kad klientas būtų dėmesio centre – išklausykite klientus, duokite jiems tai, ko jiems reikia ir rodykite iniciatyvą. Aktyvumas parodo, kad klientas įmonei yra svarbus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai