Išeinančių skambučių centras

Kas yra išeinančių skambučių centras?

Skirtingai nuo įeinančių skambučių centro kuris pirmiausia naudojamas skambučiams priimti, išeinančių skambučių centras naudojamas skambinti galimiems ir esamiems klientams jūsų verslo vardu. Tradiciškai išeinančių skambučių centrai daugiausia buvo orientuoti į telerinkodarą ir susisiekimą su klientais papildomo pardavimo tikslais. Tačiau dėl teisės aktų poveikio ir klientų spaudimo dėl „šaltų“ skambučių, pastaraisiais metais vis daugiau skambinama esamiems klientams, siekiant rodyti iniciatyvą klientų aptarnavime.

Kam naudojami išeinančių skambučių centrai?

Šiandien dažniausiai teikiamos išeinančių skambučių centro paslaugos:

 • Potencialių klientų pritraukimas ir pardavimų skambučiai potencialiems klientams
 • Kryžminiai ir papildomi pardavimai esamiems klientams
 • Klientų išlaikymo skambučiai (atnaujinimų si8lymas)
 • Aktyvus klientų aptarnavimas (pvz., klientų informavimas apie paslaugų nutrūkimus, vėlavimus ir pan.)
 • Suplanuoti perskambinimai klientams
 • Rinkos tyrimai ir informacijos rinkimas
 • Klientų atsiliepimai ir klientų pasitenkinimo tyrimai
 • Susitikimo paskyrimas
 • Skolų surinkimas

Išeinančių skambučių centruose paprastai naudojama debesimi pagrįsta skambučių centro programinė įranga ir jie yra skirti padėti įmonėms aktyviai bendrauti su potencialiais klientais ir padidinti pardavimus. Tikimasi, kad išeinančių skambučių centro agentai atliks daug skambučių per valandą ir ši veikla paprastai atliekama naudojant skirtingų tipų rinkiklius. Kai kurie pagrindiniai išeinančių skambučių centro duomenys kuriuos reikėtų įvertinti, yra problemos išsprendimas pirmojo skambučio metu, konversijų rodiklis, skambučiai vienam agentui, skambučiai iš vienos paskyros, pataikymo rodiklis, laukimo laikas, neatsilieptų skambučių rodiklis, vidutinė skambučio trukmė, sąrašo uždarymo rodiklis, skambučio kokybė/etiketas ir pajamos už sėkmingą skambutį.

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent

Iššūkiai, su kuriais susiduria išeinančių skambučių centrai

Išeinančių skambučių centrai gali susidurti su daugybe įvairių iššūkių. Kadangi išeinantys skambučiai dažniausiai yra neprašyti ir juos lemia verslo, o ne klientų poreikiai (išskyrus perskambinimo užklausas ir aktyvų klientų aptarnavimą), klientai labiau linkę apsisaugoti ir būti atsargesni. Tai reiškia, kad išeinantys skambučiai agentams gali sukelti daug streso, nes jie nuolat susiduria su nuolatiniu atsisakymu, susidomėjimo stoka ar nemandagumu.

Išeinančių skambučių centrai turi ne tik išlaikyti subtilią pusiausvyrą tarp trukdžių ir nepatogumų, bet ir laikytis tokių įstatymų, kaip vartotojų apsaugos bendraujant telefonu apsaugos įstatymas (TCPA) ir kam neskambinti (DNC) registrai, todėl reikia kruopščiai suplanuotos susisiekimo strategijos.

Skambučių centro memai

Išeinančių skambučių centro programinės įrangos naudojimo pranašumai

Padidinkite pardavimus ir pajamas

Atlikite daugiau pardavimų susisiekdami su potencialiais klientais arba padidinkite visą klientų teikiamą vertę pasinaudodami papildomo pardavimo arba kryžminio pardavimo galimybėmis.

Išlaikykite daugiau klientų

Kalbant apie produkto ar paslaugos atnaujinimą, telefono skambutis gali būti puikus būdas nuoširdžiai pasikalbėti su klientu ir užkirsti kelią klientų praradimui.

Pardavimų didinimo strategijos

Pagerinkite klientų aptarnavimą

Pagerinkite bendrą klientų aptarnavimą ir klientų patirtį, inicijuodami pokalbį su klientais, jiems net nesužinojus, kad yra problema, arba dar prieš jiems kreipiantis pagalbos.

Gaukite klientų atsiliepimus

kambinimas yra labai asmeniškas būdas gauti klientų atsiliepimų. Supaprastinkite šį procesą skambindami ir gaukite daugiau informacijos pokalbio metu.

Agentų reitingavimas

Padidinkite agento efektyvumą

Naudodami išeinančių kontaktų centro programinę įrangą, agentai visada turi prieigą prie kiekvieno kliento duomenų, o tai leidžia efektyviau ir visapusiškiau juos aptarnauti.

Stebėkite svarbius rodiklius

Stebėkite esminius skambučių centro rodiklius ir KPI, kad gautumėte išsamią jūsų pardavimų ir klientų aptarnavimo komandų veiklos apžvalgą ir sužinotumėte, kur reikia patobulinimų.

Stebėkite svarbius rodiklius - App - Uploads - 2019 - 10 - Screenshot 2021 03 23 At 11.46.16.png

Start your free trial today

Design your own outbound call center and improve your outreach today. Curious about all the opportunities?

Kokias išeinančių skambučių centro funkcijas turi „LiveAgent“?

„LiveAgent“ debesies pagrindu veikianti skambučių centro programinė įranga palaiko tiek gaunamų, tiek išeinančių skambučių centro funkcijas. Tai reiškia, kad ją gali efektyviai naudoti jūsų klientų aptarnavimo ir pardavimo komandos, norėdamos susisiekti su potencialiais klientais ar esamais klientais.

Galimybė skambinti spustelėjus

„LiveAgent“ žiniatinklio skambučių centras suteikia galimybę skambinti bet kuriuo telefono numeriu per internetą. Inicijuokite skambučius potencialiems klientams tiesiai iš „LiveAgent“ valdymo skydelio, lankydamiesi potencialaus kliento svetainėje. Ši funkcija gali būti labai naudinga pardavimų komandoms, nes suteikia agentams galimybę daugiau kalbėtis ir nereikia numerio rinkti rankiniu būdu.

įeinantis-skambutis-„LiveAgent“

Išsamios klientų įžvalgos

„LiveAgent“ skambučių centro programinė įranga siūlo integruotą CRM ir integruojasi su kitais pagrindiniais CRM teikėjais. CRM suteikia jūsų agentams tiesioginę prieigą prie išsamios informacijos apie klientus, įskaitant kiekvieno kliento asmeninius duomenis, ankstesnius pirkinius ir paslaugų teikimo istoriją. Turėdami šią informaciją, jie gali efektyviai atlikti papildomus arba kryžminius pardavimus arba pasiūlyti klientų aptarnavimą.

CRM

Neriboti skambučių įrašai

Kadangi skambučių įrašų kiekis yra neribotas, agentai gali išsaugoti visus klientų skambučius ir balso pašto pranešimus ir prireikus juos pasiekti savo „LiveAgent“ paskyroje. Tai gali būti labai patogu, kai jūsų agentams reikia priminimo apie tai, kas nutiko ankstesnėse sąveikose ir jie nori susisiekti su klientais bei pateikti atitinkamų pasiūlymų.

Neribotas-skambučių-įrašų-skaičius

Skambučių centro analizė

„LiveAgent“ integruotas analizės modulis seka įvairias skambučių centro metrikas ir KPI. Kurkite įvairias ataskaitas, kad gautumėte išsamią skambučių centro veiklos apžvalgą, įskaitant išsamią kiekvieno agento statistiką. Tai padės nustatyti sritis, kurias reikia koreguoti, nustatyti efektyvius agentus ir padėti tiems, kuriems to reikia.

skambučių-centro-programinė-įranga- „LiveAgent“

Kaip nustatyti „LiveAgent“ išeinančių skambučių centro programinę įrangą

„LiveAgent“ išeinančių skambučių centrą galima nustatyti per kelias minutes.

 1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros ir spustelėkite Skambinimas
 2. Spustelėkite Numeriai
 3. Spustelėkite oranžinį mygtuką Sukurti
sukurkite skambinimo mygtuką
 1. Pasirinkite savo VOIP teikėją (iš kurio įsigijote telefono numerį)
Voyced-VoIP-teikėjas-„LiveAgent“
 1. Įveskite pavadinimą (jis gali būti bet koks, kad prisimintumėte, kuris skaičius tai yra)
 2. Pasirinkite skyrių, į kurį bus nukreipiami įeinantys skambučiai šiuo telefono numeriu
 3. Įveskite skambinimo priešdėlį
 4. Pažymėkite žymės langelį Įrašyti skambučius, jei norite įrašyti visus įeinančius/išeinančius skambučius iš šio telefono numerio
 5. Įveskite savo VOIP teikėjo kredencialus (pagrindinio kompiuterio vardą, naudotojo vardą, slaptažodį)
 6. Spustelėkite Pridėti Jei telefono numeris buvo sėkmingai pridėtas ir yra aktyvus, šalia jo bus žalias taškas.
 7. Tada spustelėkite mygtuką Redaguoti ir spustelėkite IVR.

Nustatykite savo IVR/pasisveikinimo pranešimus naudodami šį vadovą IVR (pasisveikinimo/neprisijungus prie interneto pranešimai).

 1. Baigę nustatyti savo IVR, spustelėkite Konfigūracija
 2. Spustelėkite Skambinimas
 3. Spustelėkite Nustatymai
 4. Pakeiskite nustatymus pagal savo pageidavimus ir spustelėkite Išsaugoti
 5. Naudokite šį vadovą, kad įtraukti aparatinės ir programinės įrangos telefonus į įrenginių ekraną
 6. Tada persiųskite šį vadovą savo agentams, kad jie galėtų nustatyti pageidaujamus įrenginius, naudojamus atsiliepti į skambučius

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra išeinančių skambučių centro programinė įranga?

Skirtingai nuo įeinančių skambučių centro programinės įrangos, kuri naudojama atsiliepti į klientų skambučius, išeinančių skambučių centro programinė įranga sukurta taip, kad padėtų įmonėms efektyviai valdyti didelius išeinančių skambučių kiekius ir užtikrinti aukštą klientų pasiekiamumą. Automatinis rinkiklis, skambučių įrašymas, skambučių ataskaitų teikimo įrankiai, CRM integracijos yra keletas pagrindinių išeinančių skambučių centro programinės įrangos funkcijų.

Kokie yra pagrindiniai išeinančių skambučių centro programinės įrangos pranašumai?

Išeinančių skambučių centro programinės įrangos sistemose naudojami įvairūs rinkimo įrankiai, skirti automatizuoti rinkimo procesą ir sudaryti sąlygas agentams atlikti daugiau skambučių per trumpesnį laiką. Tai yra efektyviau nei naudoti paprastą verslo telefono sistemą ir užtikrina didesnį agentų našumą bei didesnes pajamas nuo pardavimų įmonėms.

Kas naudojasi išeinančių skambučių centro programine įranga?

Išeinančių skambučių centro programinę įrangą pirmiausia naudoja pardavimų komandos, kad atliktų šaltus ir šiltus pardavimų skambučiams ir galėtų pasiūlyti įmonės produktus ar paslaugas potencialiems klientams bei atlikti papildomus/kryžminius pardavimus esamiems klientams. Ją taip pat gali naudoti klientų aptarnavimo komandos, teikdamos aktyvų klientų aptarnavimą.

Kaip išeinančių skambučių centro programinė įranga gali padėti klientų aptarnavimo komandoms?

Išeinančių skambučių centro programinė įranga gali būti labai efektyvus klientų aptarnavimo įrankis tiek B2B, tiek B2C įmonėms. Susisiekdamos su klientais ir iniciatyviai teikdamos asmenišką aptarnavimą, klientų aptarnavimo komandos gali sumažinti gaunamų skambučių skaičių ir pagerinti bendrą klientų aptarnavimo kokybę.

Ar jums reikia įeinančių ar išeinančių skambučių centro programinės įrangos?

Jei skambučių centro programinė įranga reikalinga pirmiausia įeinantiems klientų skambučiams gauti, turėtumėte pasirinkti įeinančių skambučių centro įrankius. Jei ieškote skambučių centro programinės įrangos, skirtos potencialių klientų pritraukimui ir pardavimų skambučiams, turėtumėte pasirinkti išeinančių skambučių centro įrankius. Taip pat galite apsvarstyti mišraus skambučių centro programinės įrangos sprendimus, apimančius tiek įeinančių, tiek išeinančių skambučių centro galimybes.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai