Atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba

Atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba?

Atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba – tai programinė įranga, kuri siūlo bilietų valdymo sistemą. Ši programinė įranga turi iš anksto sukonfigūruotą versiją ir yra visiškai pritaikoma. Ji neturi jokių apribojimų ir yra visiškai funkcionali visiems naudotojams. Kai kurių tipų programinė įranga yra nemokama, tačiau už kitų tipų programos atsisiuntimą reikia mokėti.

Atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba sukurta teikti pagalbą, todėl ji nukreipia klientų problemas ir klausimus, siunčiamus el. paštu, kontaktinėmis formomis arba tiesioginiais pokalbiais, į vieną platformą. Joje taip pat siūlomos įvairios pagalbos tarnybos funkcijos ir ypatybės, kad būtų galima greitai reaguoti į užklausas.

Frequently asked questions

Kas yra atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba?

Atvirojo kodo programinė įranga – tai programinė įranga, kurią gali kurti plati kūrėjų bendruomenė. Atvirojo kodo pagalbos tarnyba – tai programinė įranga, pagrįsta tik atviruoju kodu ir siūlanti bilietų valdymo sistemą. Ji leidžia teikti klientų aptarnavimo paslaugas ir nukreipia užklausas iš įvairių ryšių kanalų į platformą (el. paštas, kontaktinės formos, tiesioginis pokalbis), dėl to agentas gali viską tvarkyti vienoje vietoje.

 

Kokios yra svarbiausios atvirojo kodo aptarnavimo tarnybos funkcijos?

Svarbiausios vieno kodo aptarnavimo tarnybos funkcijos – galimybė bendrauti įvairiais kontaktiniais kanalais, taip pat atskirų bilietų valdymas ir galimybė analizuoti pagal surinktus duomenis ir ataskaitas. Ir visa tai galima atlikti vienoje vietoje, o tai neabejotinai palengvina ir supaprastina darbą.

 

Ar „LiveAgent“ yra atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba?

„LiveAgent“ yra atvirojo kodo aptarnavimo tarnyba. Ji siūlo visas klientų aptarnavimo ir techninės pagalbos funkcijas.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai