Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agento skydelis

Kas yra agento skydelis?

Kai agentai prisijungia prie savo „LiveAgent“ paskyros, jie gali daug ką valdyti iš agento skydelio. Galima suaktyvinti įskiepį, sukurti ir tvarkyti bilietus, pakeisti numatytąjį „LiveAgent“ logotipą, sukurti naują vartotoją, redaguoti organizacijas ir dar daugiau. Pokalbius lengva pradėti tiesiogiai iš agento skydelio ir viskas vienoje vietoje. Agento skydelis yra kairėje „LiveAgent“ lango pusėje. Jis yra lengvas naudoti, aiškus ir paprastas.

Agento skydelis

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra agento skydelis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agento skydelį galima rasti „LiveAgent“ lango kairėje pusėje. Tai yra aiškus ir paprastas naudoti agentų komandų komponentas. ” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ką galima padaryti agento skydelyje?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agento skydelis leidžia jums valdyti viską, kas susiję su „LiveAgent“. Galite suaktyvinti įskiepį, surūšiuoti visus bilietus, atlikti pakeitimus avo versle. Kas dar? Galite lengvai rasti klientų el. laiškų šablonus ir agentų el. laiškų šablonus, kad galėtumėte pakoreguoti komunikaciją.” } } ] }

DUK

Kas yra agento skydelis?

Agento skydelį galima rasti „LiveAgent“ lango kairėje pusėje. Tai yra aiškus ir paprastas naudoti agentų komandų komponentas.

Ką galima padaryti agento skydelyje?

Agento skydelis leidžia jums valdyti viską, kas susiję su „LiveAgent“. Galite suaktyvinti įskiepį, surūšiuoti visus bilietus, atlikti pakeitimus avo versle. Kas dar? Galite lengvai rasti klientų el. laiškų šablonus ir agentų el. laiškų šablonus, kad galėtumėte pakoreguoti komunikaciją.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai