„Google“ formos

Kas yra „Google“ formos?

„Google“ formos yra internetinė apklausų administravimo programinė įranga. Tai „Google“ dokumentų rengyklių rinkinio dalis. Ji naudojama duomenims, informacijai rinkti ir tyrimams atlikti per apklausas. „Google“ formomis nemokamai naudotis gali visi.

Kaip galite jas naudoti?

Integruodami jas su „LiveAgent“, galite rasti ir kurti atsakymus, sekti pranešimus ir tvarkyti formas. Daugelį šių funkcijų galima atlikti tiesiogiai iš prietaisų skydelio, todėl jums nereikia kaitalioti programų.

Privalumai

  • Formų tvarkymas iš vienos programinės įrangos
  • Atsakymų pridėjimas arba keitimas
  • Jokio programų kaitaliojimo

Kaip integruoti „Google“ formas su „LiveAgent“ naudojant „Zapier“?

„Google“ formas galite integruoti naudodami „Zapier“ paslaugą. „Zapier“ leidžia sklandžiai sujungti dvi programas ir sukurti jų integraciją. Per šią nuorodą turite susikurti „Zapier“ paskyrą. Kai susikursite, eikite į „Zapier“ esantį „Google“ formų + „LiveAgent“ integravimo puslapį.

„Zapier“ esantis „LiveAgent“ ir „Google“ formų integravimo puslapis
„LiveAgent“ + „Google“ formos

Slinkite puslapiu žemyn, kol pamatysite paleidiklio ir veiksmo pasirinkimą. Pirmasis „LiveAgent“ integravimo su kitomis programomis žingsnis – pasirinkti, ką norite, kad jūsų integracija atliktų. Tai galima padaryti pasirinkus tinkamus paleidiklius ir veiksmus. 

Priklausomai nuo jūsų integracijos sąrankos, paleidiklio ir veiksmo sąrankos parinktis gali skirtis. Tačiau integravimo procesas paprastai išlieka paprastas ir dažniausiai užbaigiamas per kelias minutes. 

Galite rinktis iš daugybės derinių. Kaip pavyzdį pateikiame „Google“ formų paleidiklio New or Updated Response in Spreadsheet (Naujas arba atnaujintas atsakymas skaičiuoklėje) ir „LiveAgent“ veiksmo Create Conversation (Sukurti pokalbį) vadovą. Pasirinkę tiesiog spustelėkite toliau esantį mėlyną mygtuką Connect (Prisijungti) ir pereikite prie kito veiksmo.

Pasirinktas „Google“ formų paleidiklis ir „LiveAgent“ veiksmas
Pasirinkta paleidiklio ir veiksmo integracija

Atlikdami šį veiksmą, turime pateikti prisijungimo informaciją ir įgalinti prieigą prie „Zapier“. Taip pat galime pasirinkti, kuri skaičiuoklė, darbalapis ar stulpelis kartu su turiniu taps integracijos dalimi.

„Google“ formų paleidiklio sąrankos pavyzdys su užpildytais laukais
Paleidiklio nustatymo pavyzdys

Pateikus šią informaciją, „Zapier“ paprašys ištestuoti paleidiklį. Galite pasirinkti jį praleisti, bet rekomenduojame tęsti ir patikrinti, ar jis veikia tinkamai.

Sėkmingas „Google“ formų paleidiklio bandymas po sąrankos
Sėkmingas paleidiklio testas

Dabar šiek tiek apie „LiveAgent“ veiksmą. Kadangi norime, kad integracija sukurtų pokalbį mūsų bilietų sistemoje, turime sukonfigūruoti jo siuntėją, gavėją ir pranešimo turinį. Taip pat yra departamento skyrelis, kur reikia nurodyti, į kurį departamentą bus išsiųstas bilietas.

Į šią sąrankos dalį taip pat įtraukti neprivalomi laukeliai, pavyzdžiui, gavėjo vardas, CC el. pašto adresas, pranešimo ID ir kt. Šiuos laukelius galite užpildyti, jei norite, kad pranešimas būtų konkretesnis. 

„LiveAgent“ veiksmų sąrankos pavyzdys su užpildytais laukais
Veiksmo sąrankos pavyzdys

Paskutinė integracijos proceso dalis – testavimas. 

Sėkmingas „Google“ formų ir „LiveAgent“ integravimo per „Zapier“ testas
Sėkmingas integracijos testas

Pavyko! Jūsų integracija parengta. Spustelėkite įjungti „Zap“, kad ją aktyvuotumėte ir pradėtumėte naudoti. Gausite pranešimą savo bilietų sistemoje, kai tik skaičiuoklėse pasirodys naujas arba atnaujintas atsakymas. 

Naujas bilietas, kuris pateko į bilietų sistemą sėkmingai integravus su „Google“ formomis
Naujas bilietas apie formų atnaujinimus

Jei norite sukurti daugiau skirtingų integracijų, grįžkite į „Zapier“ puslapį šio straipsnio pradžioje ir atlikite tą patį procesą.

Frequently asked questions

Kokie yra „Google“ formų naudojimo su „LiveAgent“ privalumai?

– „Google“ formų valdymas tiesiai iš savo „LiveAgent“ paskyros

– pranešimų gavimas apie naujas žinutes tiesiai į savo „LiveAgent“ paskyrą

Kaip galima integruoti „Google“ formas su „LiveAgent“?

1. Prisijunkite prie savo „Zapier“ paskyros

2. Eikite į „Zapier“ >„LiveAgent“ + „Google“ formos

3. Pasirinkite savo nuostatas

4. Paspauskite prisijungti

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai