Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

“Digitale”

Kas yra “Digitale”?

“Digitale” spol. s r.o. buvo įsteigta 2008 metais Slovakijoje, kelių telekomunikacijų ekspertų. “Digitale” siūlo telekomunikacijų įrangą (PBX, IP telefonijos, adapterius, GSM tinklų sąsajas ir priedus) smulkioms ir vidutinio dydžio įmonėms, ir teikia profesionalias bei verslo konsultacijas, su įmonių komunikacija susijusias paslaugas (pranešimų įrašymas ir poreikiams pritaikyti sprendimai), programinės įrangos kūrimo sprendimus, bei sprendimus alternatyviems operatoriams, skambučių centrams ir nekilnojamojo turto ir apgyvendinimo paslaugų savininkams (skambučių apmokestinimo aplikacijos ir IVR). Mūsų kompleksinė visapusiška paslauga apima nuo įrangos diegimo iki individualios konfigūracijos ir aptarnavimo po pardavimo.

Vienas iš pagrindinių mūsų įmonės tikslų yra klientų pasitenkinimas. Taigi, siūlome galimybę atlikti PBX sąranką, pasirinkti papildomas programas arba galimybę kurti individualias verslo programas, susietas su VoIP PBX. “Digitale” IP PBX suteikia galimybę pridėti papildomų funkcijų skrydžio metu, nepertraukiant ryšių ir nenaudojant papildomos techninės įrangos. Be to, daugeliu atveju, šiuos pakeitimus galima pritaikyti nuotoliniu būdu ir nebūnant vietoje, o tai iki minimumo sumažina pristatymo laiką. Kaip galite tai panaudoti?

Kaip galite tai panaudoti?

LiveAgent ir “Digitale” dabar yra partneriai, todėl “Digitale” integracija yra lengvesnė, nei bet kada anksčiau. LiveAgent netaiko jokių papildomų mokesčių už “Digitale” VoIP numerio prijungimą prie jūsų skambučių centro.

Jei jus domina “Digitale” prijungimas prie LiveAgent skambučių centro, paprasčiausiai prisijunkite prie savo LiveAgent paskyros ir vadovaukitės instrukcijomis.

1. Prisijunkite prie savo „LiveAgent“ paskyros

2. Eikite į numerius

“Digitale”

3. Susiraskite “Digitale”

“Digitale”

4. Spustelėkite pridėti

5. Įveskite reikiamus kredencialus

“Digitale”

“Digitale” integracijos kaina:

“Digitale” ir LiveAgent dabar yra partneriai. Todėl, jei turite LiveAgent prenumeratą, integracija yra nemokama. Tačiau “Digitale” yra atskira bendrovė, todėl už savo paslaugas taiko mokestį.

“Digitale” naudos

  • Ekonomiška
  • Geresnė klientų patirtis
  • prieiga visoje Slovakijoje, Čekijos Respublikoje ir Vengrijoje
  • didelis patikimumas 

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia skambučių centro programinė įranga, peržiūrėkite toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Don't have LiveAgent yet?

No problem! LiveAgent offers a 14-day free trial where you can test the free Digitale integration!

Try it right now

DUK

Kas yra "Digitale"?

"Digitale", spol. s r.o. buvo įsteigta 2008 metų sausį, Slovakijoje, kelių telekomunikacijos ekspertų. "Digitale" siūlo telekomunikacijų įrangą smulkiam ir vidutiniams verslui, ir teikia profesionalias bei verslo konsultacijas, susijusias įmonių bendravimo paslaugas, programinės įrangos sprendimų kūrimą, sprendimus alternatyviems operatoriams, skambučių centrams ir neiklnojamojo turto bei apgyvendinimo paslaugų savininkams..

Kiek kainuoja "Digitale" integracija į LiveAgent?

LiveAgent savyje jau turi "Digitale" integraciją. Taigi, integracija yra nemokama. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad "Digitale" už savo paslaugas taiko mokestį.

Kaip LiveAgent galite taikyti "Digitale" VoIP numerį?

Kaip jau minėjome anksčiau, "Digitale" jau yra LiveAgent dalis. Paprasčiausiai prisijunkite ir vadovaukitės žemiau pateiktais nurodymais:

1. Eikite į Konfigūracijos > Skambutis > Numeriai > "Digitale"

2. Pridėkite VoIP numerį ir iš karto pradėkite juo naudotis

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai