„BlaBla Connect“

Kas yra „BlaBla Connect“?

„BlaBla Connect“ yra tarptautinių skambučių programėlė ir VoIP paslaugų teikėjas. Jie teikia paslaugas tarptautiniu mastu, teikdami pirmenybę kokybei, taip pat siūlo puikų ir greitą klientų aptarnavimą. Jų programėlėje yra unikalių funkcijų, tokių kaip sąskaitos papildymas, mini skambučiai, failų bendrinimas ar pranešimų siuntimas.

Kaip galite naudoti „BlaBla Connect“?

Jei norite atlikti tarptautinius skambučius su kokybišku paslaugų teikėju, naudokite „BlaBla Connect“. Tai ypač naudinga, jei norite skambinti kitiems „BlaBla Connect“ vartotojams, nes skambučiai šiuo atveju yra nemokami. Be to, jų paslaugos yra nebrangios, padedančios sutaupyti, o klientų aptarnavimas visada pasiruošęs padėti jums viskuo, ko reikia. „BlaBla Connect“ gerai veikia sujungtas su „LiveAgent“ skambučių centru.

Naudokite „BlaBla Connect“ kaip pagrindinį skambučių centro programinės įrangos numerį. Tiesiog pridėkite savo skambučio numerį prie „LiveAgent“ skambučių centro ir galite pradėti atsakinėti klientų skambučius. „LiveAgent“ siūlo daugybę funkcijų, palengvinančių jūsų darbo eigą įvairių funkcijų ir automatizavimo dėka.

Pasinaudokite interaktyvaus balso atsako pranašumais ir sukurkite tokį pasirinktinį, atitinkantį jūsų tikslus, išsaugokite neribotą pokalbių įrašų skaičių arba nustatykite savo svetainei priskirtą skambučio mygtuką, atitinkantį jūsų prekės ženklą. Peržiūrėkite visą funkcijų sąrašą ir sužinokite, kurios gali būti jums naudingos.

https://www.youtube.com/watch?v=SyvXUDe3g6A

Kokie yra „BlaBla Connect“ naudojimo pranašumai?

 • VoIP įranga prieinama kaina
 • Tarptautiniai skambučiai
 • Nemokami skambučiai tarp „BlaBla Connect“ vartotojų
 • Patikimas klientų aptarnavimas

Would you like to improve your call center?

Start your free LiveAgent trial today and get access to a fully-featured call center software

Kaip integruoti „BlaBla Connect“ su „LiveAgent“

„BlaBla Connect“ galima lengvai integruoti į „LiveAgent“ skambučių centrą. Procesas užtrunka vos kelias minutes, o tada galite pradėti skambinti ir atsiliepti į klientų skambučius. Vykdykite toliau pateiktus veiskmus, kad sužinotumėte, kaip užbaigti procesą.

 • Dar neturite „BlaBla Connect“ paskyros? Eikite į jų svetainę ir pasirinkite šalį, iš kurios norite skambinti. Tada pasirinkite mokamą planą ir gaukite savo numerį. Nustatę „BlaBla Connect“, galite pereiti prie kito veiksmo.
„BlaBla Connect“ kainų planai rodomi svetainėje
„BlaBla Connect“ kainos
 • Dabar, kai „BlaBla Connect“ paskyra ir skambučio numeris yra paruošti, eikite į „LiveAgent“ paskyrą ir spauskite Konfigūracija> Skambinti> Numeriai. Spustelėkite mygtuką Sukurti ir pasirinkite Bendri numeriai.
„LiveAgent“ numerio konfigūracija „BlaBla Connect“ integravimo procese
„BlaBla Connect“ integracija
 • Viskas, ką jums reikia padaryti, yra pateikti savo duomenis. Nurodykite savo numerį ir pavadinkite jį, pasirinkite skyrių, atsakingą už telefono skambučius iš šio numerio, pasirinkite prievadą ir pagrindinį kompiuterį. Taip pat turite nurodyti savo prisijungimo vardą ir slaptažodį bei nuspręsti, ar norite įrašyti visus skambučius iš šio numerio. Kai baigsite, spustelėkite Pridėti lango apačioje.
„BlaBla Connect“ integravimo sąranka „LiveAgent“ skambučių konfigūracijoje
„BlaBla Connect“ konfigūracija

Štai ir viskas. Jūsų „BlaBla Connect“ numeris yra prijungtas prie „LiveAgent“ ir galite pradėti skambinti ir priimti klientų telefono skambučius. Skirkite minutę panaršyti straipsnius „LiveAgent Academy“ puslapyje ir sužinoti ką nors naujo apie tai, kaip teikti geriausią klientų aptarnavimą savo skambučių centre.

https://www.youtube.com/watch?v=3zYfDwqNj0U&t

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra „BlaBla Connect“?

„BlaBla Connect“ teikia VoIP paslaugas ir turi tarptautinių skambučių programėlę. Kokybiškų tarptautinių paslaugų teikimas yra jų prioritetas, o puikus ir greitas aptarnavimas taip pat yra to dalis. Jų programėlėje taip pat yra tokių funkcijų kaip sąskaitos papildymas, mažieji skambučiai, failų bendrinimas ir pranešimų siuntimas.

Kaip galite naudoti „BlaBla Connect“?

Jei ieškote patikimo paslaugų tiekėjo, kuris leistų atlikti tarptautinius skambučius, naudokite „BlaBla Connect“. „BlaBla Connect“ vartotojai gali skambinti vieni kitiems nemokamai. Be to, jų paslaugų kainos yra prieinamos, todėl galite sutaupyti pinigų, o klientų aptarnavimo komanda visada pasiruošusi jums padėti iškilus problemoms.

Kokie yra „BlaBla Connect“ naudojimo pranašumai?

 • VoIP įranga prieinama kaina
 • Tarptautiniai skambučiai
 • Nemokami skambučiai tarp „BlaBla Connect“ vartotojų
 • Patikimas klientų aptarnavimas

Kaip integruoti „BlaBla Connect“ su „LiveAgent“?

 • Eikite į „LiveAgent“, tada Konfigūracija > Skambučiai > Numeriai
 • Spustelėkite Sukurti ir pasirinkite
 • Pateikite savo „BlaBla Connect“ duomenis ir spustelėkite Pridėti.
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai