Virtualus telefonas

Pagalba telefonu vis dar yra tarp populiariausių ir svarbiausių būdų teikti greitą ir efektyvią pagalbą. Kiekviena pagalbos tarnyba turėtų turėti tokį sprendimą, nes įsigyti aparatinius telefonus yra ne visuomet patogu ir prieinama. Virtualūs telefonai išsprendžia šią problemą ir palengvina jūsų pagalbos tarnybos darbą.

LiveAgent siūlo galimybę prijungti ir naudoti virtualius telefonus (programinės įrangos telefonus). Ji suteikia vartotojams galimybę atlikti skambučius Interneto Protokolu (VoIP) iš kompiuterinių įrenginių. Virtualūs telefonai bendrauja su skambučių apsikeitimo teikėju per SIP protokolą (SIP kanalą).

Skambučius tvarko, įrašinėja ir stebi LiveAgent.

Virtualus telefonas yra pasirenkama trečiųjų šalių aplikacija, kuri dirba kartu su LiveAgent skambučių centru. Jei jūs jau naudojate kokį nors virtualaus telefono klientą, tai yra didelis privalumas.

Virtualus telefonasĮrenginiai

Virtualių telefonų klientai

kurie suteikia galimybę vartotojams atlikti VoIP skambučius:

“iOS” ir “Android” prietaisai su SIP funkcionalumu

Žinių bazės ištekliai

Sužinoti daugiau informacijos

Streamline your Facebook support today

Answer Facebook messages and comments directly from your help desk starting today. Start your free 14-day trial now. No credit card required.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai