agreement illustration

Norite bendradarbiauti?

Tai puiki naujiena! Susisiekite tiesiogiai su mūsų pardavimų viceprezidentu ir aptarkite galimus partnerystės variantus. Naudokite žemiau esantį kontaktinį mygtuką, kad parašytumėte jam tiesiogiai.

Dar nepažįstate mūsų?

Susipažinkite su daugiakanale pagalbos tarnybos programine įranga ir pamatysite, kokį poveikį ji daro daugeliui pasaulio įmonių keliose verslo ir pramonės srityse. Priartinkite „LiveAgent“ prie savo vietinės rinkos ir pasinaudokite abipusės partnerystės pranašumais.

introduce web metrics - illustration
agreement illustration

Konkretūs poreikiai?

Reguliariai teikiame siūlymus savo klientams. Mes suprantame, kad kai kurios įmonės turi savo vidaus politiką ir mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Related Articles to Norite bendradarbiauti?
Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Patys populiariausi kanalai

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri turi daug naudingų funkcijų. Jos klientai gali susisiekti su jų komanda telefonu, el. paštu ar per portalą, o įmonė taip pat siūlo daugybę kitų paslaugų. Įmonė taip pat siūlo nemokamą demonstraciją ir prenumeravimą naujienlaiškiui, kad klientai gautų informaciją apie jų atnaujinimus ir nuolaidas. Kontaktai yra pateikti klientų aptarnavimo puslapyje.

Sužinokite apie klientų aptarnavimo automatizavimą ir geriausią įrankį, kurio viena iš daugybės funkcijų yra automatizuoti pagalbos teikimo procesus jūsų įmonėje, kad klientų aptarnavimas būtų veiksmingas ir efektyvus.

Aptarnavimo automatizavimas

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo VoIP telefono sistemas, skundų valdymą, klientų portalo ir el. pašto valdymo programinę įrangą bei kitas paslaugas. Automatizavimas padeda sumažinti užduočių skaičių, didina produktyvumą ir pagerina klientų patirtį. Svarbu pasirinkti protingas ir personalizuotas pardavimo procesas, kurį galima integruoti naudojant LiveAgent funkcijas, tokiomis kaip laiko taisyklės, IVR ir automatinio atgalinio skambučio funkcijos. Klientų atstovų mokymas yra svarbus ir verta naudoti vaizdinę medžiagą bei renginius mokymuisi.

Every business thrives on excellent customer service. Discover whether your company provides these services by reading our statistics and benchmarks.

Lūkesčiai ir nuostatos

Svetainė "Super Office" siūlo gyvo asmens pagalbą klientams internetu užduodamų klausimų atsakymams. Jie taip pat siūlo įvairias programinės įrangos integracijas ir kainų skaičiuoklę. Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį, kad būtumėte informuoti apie naujas "LiveAgent" atnaujinimo ir nuolaidų naujienas. Galite susisiekti su jų pardavimų kontaktais.

Kai kurios įmonės renkasi arba yra įsipareigojusios taikyti tam tikrą paslaugų lygio sutartį. SLA nustato konkretų laikotarpį.

SLA pažeidimas

GPTSummarizer cannot provide a marketing summary for this text in language LT as it is an AI language model without contextual knowledge of specific industries or businesses. The text discusses LiveAgent, a customer service software that includes inbound call center software, complaint management system, customer portal software, and email management software. The system provides a demo version and automated ticket management, and has a Service Level Agreement (SLA) to ensure employee accountability and maintain high productivity. LiveAgent also offers various customer service tools such as online chats, phone calls, email, and social networks. The company is a useful tool for collecting and storing company information in its customer service software and allows for the creation of customizable contact fields. The page also offers information on awards and customer feedback, as well as learning opportunities through blogs and webinars.

Atsakymų į klientų atsiliepimus šablonai, skirti neigiamiems, neutraliems ir teigiamiems atsiliepimams. Išsisaugokite mūsų šablonus, kad kiekvieną kartą atsakytumėte profesionaliai.

Atsakymo į klientų atsiliepimus el. laiškų šablonai

GPTSummarizer atliko tekstų santrauką apie klientų atsiliepimus ir pasiūlymus verslui, naudojant įvairius įrankius. Atsiliepimų ir pasiūlymų lenta yra interaktyvi ir padeda pritraukti daugiau naujų klientų. Tai sutaupys laiko ir padidins lojalumą. Teigiami atsiliepimai yra svarbūs versle, nes padeda optimizuoti produktus ir paslaugas, stiprina ryšį su prekės ženklu ir skatina sprendimų priėmimą. Ypač svarbu remtis klientų nuomone, būti atviriems pokyčių atžvilgiu ir ieškoti atsiliepimų, siekiant efektyviai vystytis kaip kompanija.

Jei ieškote nemokamos žinių bazės, „LiveAgent“ gali ją nemokamai pasiūlyti Sužinokite daugiau apie mūsų pagalbos centrą.

Ieškote nemokamos žinių bazės programinės įrangos?

„LiveAgent“ žinių bazės kūrimo ir valdymo įrankis suteikia galimybę pasirinkti iš trys iš anksto sukurtų dizainų, kurie gali būti koreguojami pagal spalvą ir pritaikomi pagal jūsų puslapio antraštę/poraštę. Įrankis taip pat leidžia pridėti tinkamą turinį klientams ir jūsų komandai. CEO Peter Komornik teigia, kad „LiveAgent“ suteikia puikų tiesioginių pokalbių, bilietų sistemų ir automatizavimo aptarnavimą savo klientams.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai