agreement illustration

Norite bendradarbiauti?

Tai puiki naujiena! Susisiekite tiesiogiai su mūsų pardavimų viceprezidentu ir aptarkite galimus partnerystės variantus. Naudokite žemiau esantį kontaktinį mygtuką, kad parašytumėte jam tiesiogiai.

Dar nepažįstate mūsų?

Susipažinkite su daugiakanale pagalbos tarnybos programine įranga ir pamatysite, kokį poveikį ji daro daugeliui pasaulio įmonių keliose verslo ir pramonės srityse. Priartinkite „LiveAgent“ prie savo vietinės rinkos ir pasinaudokite abipusės partnerystės pranašumais.

introduce web metrics - illustration
agreement illustration

Konkretūs poreikiai?

Reguliariai teikiame siūlymus savo klientams. Mes suprantame, kad kai kurios įmonės turi savo vidaus politiką ir mes mielai atsakysime į visus jūsų klausimus. Susisiekite su mumis dėl išsamesnės informacijos.

Susiję straipsniai suNorite bendradarbiauti?
Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo pažangesnės aptarnavimo komandos programinės įrangos. Susipažinkite su LiveAgent privalumais ir pradėkite ja naudotis vos po keleto minučių.

Teikite puikų klientų aptarnavimą

Intuityvi klientų aptarnavimo programinė įranga, daugiakanalė platforma su daugybė integracijų ir mokymosi galimybės. LiveAgent siūlo įvairias klientų aptarnavimo įrankių, įskaitant tiesioginius pokalbius, skambučių centrą, ir užklausų valdymo sistemą.

„LiveAgent“ yra pagalbos centro įranga, jungianti kelias platformas vienoje sąsajoje. Pereikite iš „CallPage“ į „LiveAgent“ ir pradėkite gauti naudos savo verslui.

Pereinate iš „CallPage“ į „LiveAgent“?

LiveAgent yra daugiafunkcinė klientų aptarnavimo programa su daugybe funkcijų ir daugiau nei 40 integracijų. Gaukite „LiveAgent“ nemokamai visam laikui arba pasirinkite vieną iš trijų mokamų planų.

Išbandykite savo spausdinimo įgūdžius su LiveAgent nemokamu spausdinimo testu. Per kelias minutes sužinokite savo spausdinimo greitį ir jį pagerinkite nemokamai praktikuodamiesi.

Spausdinimo Greičio Testas

LiveAgent yra siūloma klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo įvairius įrankius klientams aptarnauti, įskaitant VoIP telefono ir el. pašto valdymo programinę įrangą. LiveAgent taip pat siūlo klientų stebėjimo programinę įrangą su nemokamu bandomuoju laikotarpiu ir 24/7 klientų aptarnavimu. Be to, tekste pateikiami privalumai, kaip šablonai padėkos laiškams ir kaip pagerinti puslapių peržiūros skaičių savo svetainėje. Galima užsisakyti demonstraciją ir gauti naujienlaiškį su bendrovės atnaujinimais ir nuolaidomis - taigi teksto tikslas yra propaguoti LiveAgent įrangą ir pritraukti naujus klientus.

LiveAgent padeda pagerinti jūsų SaaS įmonę ir sumažinti klientų sutarčių nutraukimo rodiklius. LiveAgent apjungia visus kanalus už puikią kainą.

Pagalbos tarnybos programinė įranga SaaS

This text outlines strategies for reducing contract termination rates, maintaining low cancellation rates, improving customer loyalty, and managing customer inquiries. The key tactics include analyzing agent metrics regularly, keeping all client messages in one mailbox, and ensuring customer satisfaction with services.

LiveAgent gali patenkinti keletos verslo sričių reikalavimus. Peržiūrėkite, kaip LiveAgent gali atitikti jūsų keliamus reikalavimus ir pagerinti klientų aptarnavimą.

Vienas pagalbos tarnybos sprendimas skirtingoms pramonėms

"LiveAgent" siūlo įvairias klientų aptarnavimo programinės įrangos galimybes, įskaitant internetinius pokalbius, telefoniją ir daugiau. Užsiregistruokite nemokamai ir sužinokite daugiau.

Ar jums reikalingi konkretūs atsakymai į jums rūpimus klausimus, susijusius su mūsų programine įranga? Susisiekite su mumis ir mes jums pateiksime atsakymus.

Reikalingas pasiūlymas?

LiveAgent yra naujoviška programinė įranga, skirta patobulinti klientų aptarnavimą ir padidinti įmonės pajamas. Jo partnerių programa siūlo daug komisinių, o internetinių pokalbių programa leidžia tiesiogiai susisiekti su klientų aptarnavimo agentais. Nemokama pagalbos tarnybos bilietavimo programinė įranga suteikia galimybę gerinti klientų aptarnavimą, o LiveAgent taip pat teikia VoIP telefono ir skundų valdymo sistemas. Nemokamasis 7 ar 30 dienų banmymas padeda gerinti ryšius su klientais, o geriausia įeinančių skambučių centro programa dar labiau pagerins pasitenkinimą klientų patirtimi.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x