Klientų portalo funkcijos

Klientų savitarnos portalo funkcijos

1. Žinių bazė

Žinių bazė yra viena iš pagrindinių bet kurios klientų savitarnos portalo programinės įrangos dalių. Kurdami žinių bazę, galite kurti kategorijas pagal savo produktus, paslaugas ar klientų tipus, o tada įtraukti žinių bazės straipsnius į tas kategorijas. Taip pat galite pasirinkti, ar kategorija bus prieinama viešai, ar išliks vidinė. Vidinę agento skydelyje mato tik klientų aptarnavimo komanda. Straipsniai taip pat galės būti vieši arba vidiniai. Iš esmės tai reiškia, kad galite sukurti žinių bazes tiek savo klientams, tiek darbuotojams.

Viešai prieinama žinių bazė klientams ir potencialiems klientams suteikia tiesioginę prieigą prie jiems reikalingos informacijos ir galimybę patiems išspręsti problemas, susijusias su produktais ar paslaugomis prieš krepiantis tolesnės pagalbos į įmonės atstovą.

Vidinės žinių bazės turėjimas yra puikus būdas įmonėms teikti savo pagalbos agentams lengvai randamą informaciją, kuri gali pagreitinti jų atsakymus bendraujant su klientais, taip pat supaprastinti bendravimą tarp padalinių, taupant jų laiką ir didinant agentų produktyvumą.

2. Daugialypė žinių bazė

Daugialypė žinių bazė yra pažangi funkcija. Ji leidžia sukurti kelias atskiras žinių bazes skirtinguose domenuose iš vienos paskyros. Kiekviena atskira žinių bazė turės savo unikalų dizainą, turinį ir nustatymus. Klientų savitarnos portalo funkcija naudinga toms įmonėms, kurios klientų aptarnavimo portale nori atskirti skirtingus produktus ar paslaugas. Tokiu būdu suteiksite savo klientams geresnę savitarnos patirtį.

3. Klientų forumas

Forumai yra klientų portalo funkcija, suteikianti įmonėms galimybę kurti bendruomenes, dalyvaujant savo vartotojams. Taigi suteikite klientams galimybę bendrauti ir padėti vieni kitiems, atsakant į vieni kitų klausimus ir dalinantis geriausiais patarimais. Tai gali sutaupyti daug laiko klientų aptarnavimo agentams. Klientai gali gauti pagalbos iš kitų bendruomenės naudotojų, kurie susidūrė su panašia problema ir rado naudingą sprendimą.

Visi forumo įrašai paverčiami bilietais, todėl aptarnavimo agentai visada gali dalyvauti svarbiuose pokalbiuose ir laiku pasiūlyti pagalbą. Kurdami forumą galite pridėti raktinių žodžių, kad optimizuotumėte SEO. Be to, pasirinkite skyrių, kuris bus atsakingas už forumo įrašų tvarkymą.

4. Atsiliepimai ir pasiūlymai

Šios klientų portalo funkcijos tikslas – paskatinti klientus dalytis atsiliepimais su verslais. Tai taip pat gali būti idėjos būsimam produkto vystymui arba tobulinimui. Kiekvieną kartą, kai lankytojas pateikia atsiliepimą, sukuriamas naujas bilietas, o agentai nedelsiant informuojami ir prireikus gali atsakyti.

Be grįžtamojo ryšio teikiamos naudos, tai leidžia įmonėms kurti pasiūlymus (naujas produkto funkcijas), kartu parodant jų įgyvendinimo pažangą. Kai sukursite pasiūlymą, klientas galės jį pamatyti žinių bazėje. Taigi, galės balsuoti arba pridėti savo pastabas. Klientai taip pat gali teikti pasiūlymų. Jie taip pat bus paversti bilietais, kad agentai prireikus galėtų atsakyti.

5. Paieškos valdikliai

Patalpinus paieškos valdiklį svetainėje, lankytojai gali ieškoti reikiamos informacijos. Todėl jie gali lengvai rasti atitinkamus žinių bazės straipsnius, forumus ir pasiūlymų lentas. Tai padeda klientams greičiau ir paprasčiau rasti atsakymus į savo klausimus. Nereikia rankiniu būdu ieškoti viso klientų portalo turinio – sutaupykite laiko ir pastangų.

Paieškos valdikliai

Kol klientai įveda tekstą į paieškos valdiklį, realiu laiku bus rodomi galimo turinio pasiūlymai, susiję su užklausa. Kai rodomi paieškos rezultatai, lankytojai gali spustelėti atitinkamą nuorodą ir pamatyti atitinkamą turinį klientų portale. Taip pat galima įjungti kelis valdiklius, kurie ieškos tik tam tikrose klientų portalo kategorijose.

6. Bilietų pateikimas

Bilietų pateikimas yra klientų portalo funkcija, leidžianti klientams susisiekti su įmonės aptarnavimo komanda, jei žinių bazės straipsniuose ir bendruomenės forume jie negalėjo patys rasti atsakymų į savo klausimus. Skiltis leidžia klientams:

 • pateikti klientų aptarnavimo užklausas
 • tvarkyti savo bilietus
 • skaityti bilietų istoriją
 • matyti būseną
 • stebėti kiekvieno bilieto sprendimo eigą

Priklausomai nuo to, kaip sukurtas klientų portalas, vartotojų gali būti reikalaujama prisijungti arba registruotis, kad pateiktų aptarnavimo bilietus. Bilietų pateikimo funkcija yra įtraukta į daugumą klientų savitarnos portalų.

Veiksniai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis klientų savitarnos portalo programinę įrangą

Renkantis klientų savitarnos portalo programinę įrangą jūsų verslui, reikia atsižvelgti į daug svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kurios funkcijos yra būtinos funkcijos ir kurias malonu turėti. Reikalavimų sąrašo sudarymas būtų naudingas vertinant įvairius įrankius ir susiaurinant paiešką. Rinkdamiesi pardavėją, atsižvelkite į šiuos svarbius veiksnius:

 • Galimų ypatybių ir funkcijų rinkinys, atitinkantis jūsų verslo reikalavimus
 • Lengvas nustatymas ir pritaikymas, kad atitiktų jūsų klientų poreikius
 • Lengvas naudojimas tiek jūsų klientams, tiek klientų aptarnavimo darbuotojams
 • Intuityvi sąsaja, leidžianti lengvai naršyti portalo puslapiuose
 • Saugumas, kad jūsų klientų slapta informacija būtų saugi
 • Prieiga prie greito ir kokybiško klientų aptarnavimo
 • Išsiaiškinti visas susijusias išlaidas, nes norint gauti pažangias funkcijas, gali prireikti papildomų išlaidų

Atraskite patys

https://www.youtube.com/watch?v=hESlAVnF8G4

Discover on your own!

Knowledge is important, but only when put into practice. Test everything in our academy right inside the LiveAgent.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Koks yra geras klientų portalas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Geras klientų portalas yra įmonės interneto svetainės skiltis. Tai suteikia klientams vieną prieigos prie įmonės/produkto informacijos tašką.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra daugialypė žinių bazė?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Daugialypė žinių bazė yra pažangi funkcija. Tai leidžia sukurti kelias atskiras žinių bazes skirtinguose domenuose vienoje paskyroje. Kiekviena atskira žinių bazė turės savo unikalų dizainą, turinį ir nustatymus.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Į kokius veiksnius reikėtų atsižvelgti renkantis klientų savitarnos portalą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Renkantis klientų savitarnos portalo programinę įrangą jūsų verslui, reikia atsižvelgti į daug svarbių dalykų. Pavyzdžiui, kurios funkcijos yra būtinos funkcijos ir kurias malonu turėti. Reikalavimų sąrašo sudarymas būtų naudingas vertinant įvairius įrankius ir susiaurinant paiešką. Rinkdamiesi pardavėją, atsižvelkite į šiuos svarbius veiksnius:” } }] }
Grįžti į Akademiją Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.