Geriausias „WordPress“ vidinio saistymo įskiepis

Sužinokite, kaip šis įskiepis pagerina jūsų SEO pastangas.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Industry background

Ką gali WP vidinio saistymo įrankis?

Vidinių nuorodų pridėjimas gali užimti daug laiko ir būti nuobodus bei monotoniškas, jei kiekvieną nuorodą reikia kurti rankiniu būdu. Laimei, yra paprastas sprendimas: „Quality Unit“ vidinių nuorodų įskiepis.  Sužinokite apie jo funkcijas toliau.

cleverness of LiveAgent

Paįvairinkite prieraišo (angl. anchor) tekstus

Ar nerimaujate dėl pasikartojančių prieraišo tekstų? Nebūtina. Galite įvesti frazes, sinonimus ir susijusias frazes, kurias norėtumėte susieti su kiekvienu raktažodžiu, kad vidinės nuorodos būtų natūralios ir universalios.

personalization features of LiveAgent

Automatinis susaistymas

Automatinis susaistymas yra pagrindinė įskiepio funkcija, todėl galite sutelkti dėmesį į kitą SEO ir rinkodaros veiklą, o ne rankiniu būdu pridėti vidines nuorodas prie kiekvieno savo straipsnio. Ko galite tikėtis? Tiesiog įveskite arba importuokite raktinius žodžius ir nustatykite pageidaujamą URL adresą.

provide help with LiveAgent

Konkrečių URL adresų juodasis sąrašas

Į juodąjį sąrašą galite įtraukti URL adresus, kurių nenorite įtraukti į automatizavimo procesą. Taip galite išvardyti URL adresus, pavyzdžiui, prisijungimo puslapius ir atsiskaitymo puslapius, ir įskiepis išvengs jų WP svetainėje.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Masinis tikslinių raktažodžių importas

Norite išvengti kiekvieno raktažodžio pridėjimo atskirai po vieną? Mūsų masinio importo funkcija leidžia vos per kelias sekundes įkelti raktažodžius per CSV failą.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Įjungtos taksonomijos

Saistant turinį reikėtų atsižvelgti į aktualumą. Naudodami automatinio susaistymo įskiepį galite nustatyti, kaip norite, kad jūsų turinys būtų susaistytas naudojant „WordPress“ taksonomijas. Taip galima apriboti konkrečius raktažodžius. Pavyzdžiui, jei norite, kad jūsų elektroninės knygos nuoroda būtų rodoma tik skyriuje „Knygų apžvalgos“ su žyma „grožinė literatūra“, galite tai lengvai padaryti naudodamiesi mūsų įskiepiu.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

„Google“ paieškos konsolės API

Jei neturite „Excel“ lapo su raktažodžiais, į kuriuos norite nukreipti vidines nuorodas – nesijaudinkite. Naudodamiesi mūsų „Google Search Console“ API, galite automatiškai importuoti atitinkamus raktažodžius savo „WordPress“ svetainei.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Konkretus kiekvieno straipsnio / pastraipos nuorodų skaičius

Kadangi straipsnių ilgis skiriasi, galbūt norėsite nustatyti konkretų nuorodų skaičių pagal žodžių skaičių, kad nuorodų nebūtų per daug arba per mažai. Tai galima padaryti kiekvienai pastraipai arba visam straipsniui.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Automatinis raktinių žodžių importavimas iš „Yoast SEO“ / „RankMath“

Ar turite įdiegę „Yoast SEO“ arba „RankMath“ įskiepius? Importuokite visus svarbiausius raktažodžius iš savo duomenų bazės ir sutaupykite laiko.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Pasirinktiniai nuorodų tikslai

Galima nustatyti pasirinktinius nuorodų tikslus, pavyzdžiui, atidaryti naujame lange, tame pačiame skirtuke arba iššokančiame lange.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Nekeičiamos senos vidinės nuorodos

Rankiniu būdu pridėtos nuorodos nebus pakeistos, todėl nerimauti nereikia.

Priežastys, kodėl verta pridėti vidines nuorodas

Vidinės nuorodos, dar vadinamos svetainės nuorodomis arba atgalinėmis nuorodomis, yra hipersaitai, jungiantys vienos svetainės puslapius. Jas galima rasti puslapio tekste. Tai skiriasi nuo išorinių nuorodų, kurios nukreipia į kitas svetaines. Daugiau apie vidinių nuorodų privalumus sužinokite toliau.

Integrations pricing-icon

Sumažintas atmetimo rodiklis ir padidintas vartotojų išlaikymas

Vidinės nuorodos yra puikus būdas išlaikyti skaitytojus įsitraukusius į puslapį ir aktyvius jame veikti. Dėl to yra didesnė tikimybė, kad jie taps klientais arba atliks jums norimą veiksmą.

Integrations pricing-icon

Patobulintos SEO pozicijos

Vidinės nuorodos svarbios ne tik skaitytojams, bet ir paieškos sistemoms. Tinkamas vidinių nuorodų naudojimas gali padėti „Google“ suprasti jūsų svetainės struktūrą, o tai gali padėti padidinti lankomumą ir pagerinti SEO pozicijas.

Integrations pricing-icon

Perduodama nuorodų vertė

Turėti vidinių nuorodų taip pat yra svarbu, nes jos padeda skleisti nuorodų vertę arba, kitaip tariant, „nuorodų sultis“ (angl. link juice) iš vieno puslapio į kitą. Iš esmės tai reiškia, kad daugiau puslapių gali perduoti vienas kitam vertę ir autoritetą, todėl pagerėja puslapio reitingas ir matomumas, išvengiama nelankomų puslapių.

LiveAgent - What is help desk software

Ar automatinis vidinis susaistymas gali pakenkti jūsų SEO?

Automatinių vidinių nuorodų įskiepius gaubia stigma, nes daugelis žmonių mano, kad jie gali būti žalingi dėl pasikartojančių prieraišo tekstų ir nesusijusių vidinių nuorodų. Šios abi priežastys yra svarbios, nes nenorite, kad „Google“ jus nubaustų arba naudotojams suteiktų blogą patirtį.

Kurdami vidinių nuorodų įskiepį atsižvelgėme į visas šias problemas. Todėl šis įskiepis leidžia pridėti keletą prieraišo teksto parinkčių kiekvienam raktažodžiui ir nustatyti atitinkamas nuorodas pagal konkrečius pranešimų tipus, kategorijas ir žymas.

Naudodamiesi šiomis dviem funkcijomis galite išvengti bet kokių problemų, susijusių su tinkamumu ir pasikartojančiais prieraišų tekstais. Be to, galite aiškiai apibrėžti, kiek nuorodų norite turėti viename straipsnyje / pastraipoje.

Kas gali gauti naudos iš vidinio susaistymo?

Integrations pricing-icon

Tinklaraštininkai

Automatinis vidinis susaistymas yra puikus būdas pagerinti tinklaraštį, nes nereikia rankiniu būdu pridėti nuorodų, o tai ypač naudinga, jei turite daug turinio. Pagal jūsų nuostatas įskiepis pridės vidines nuorodas į visus jūsų tinklaraščius, neperrašydamas rankiniu būdu pridėtų nuorodų. Jis taip pat apsaugo nuo nelankomo turinio, o tai savo ruožtu padeda išvengti SEO problemų, pavyzdžiui, žemų pozicijų paieškos sistemose. Apskritai jis tinklaraštininkams gali sutaupyti nemažai laiko.

Integrations pricing-icon

Agentūros

Vidinių nuorodų įskiepiai iš esmės yra SEO įskiepiai. Todėl jie naudingi ne tik privatiems asmenims ir įmonėms, bet ir SEO paslaugas teikiančioms agentūroms. Vadinasi, galite integruoti vidinių nuorodų kūrimo strategiją didžiuliams klientams, nereikalaudami apibrėžti nuorodų kiekvienam jų svetainės puslapiui.

Integrations pricing-icon

Įmonės

Palaikykite teigiamą naudotojo patirtį savo svetainėje ir ilgiau išlaikykite potencialius klientus, kad jie galėtų lengvai rasti informaciją. Susiekite savo svetainę taip, kaip jums patinka, įtraukdami į baltąjį sąrašą tam tikras kategorijas ar URL adresus ir įtraukdami į juodąjį sąrašą tuos, kurių susieti nenorite.

Pasirengę patobulinti vidinio saistymo strategiją?

WP naudotojai gali nemokamai atsisiųsti ir naudoti vidinio saistymo įskiepį. Iš karto pakeiskite savo vartotojų patirtį ir pagerinkite SEO pastangas.

WP įskiepiai, kurie jums gali būti naudingi

Norite patobulinti savo svetainę naudodami daugiau WP plėtinių? Apsvarstykite galimybę pridėti papildomų įskiepių, kurie pagerins jūsų UX ir klientų aptarnavimą.

Tiesioginių pokalbių įskiepis

Jūsų gebėjimas greitai reaguoti į svetainės lankytojų norus daro didelę įtaką naudotojų patirčiai ir prekės ženklo reputacijai. Geriausias būdas iš karto būti pasiekiamam – savo svetainėje turėti tiesioginio pokalbio valdiklį.

Integrations pricing-icon

Kontrolinio sąrašo įskiepis

Siūlykite skaitytojams interaktyvius kontrolinius sąrašus, kurie yra paprasti, bet šiuolaikiški. Kontroliniai sąrašai gali būti išsaugoti, bendrinami ir spausdinami. Be to, stebėkite, kaip didėja jūsų svetainės lankomumas, nes kontroliniai sąrašai atitinka Schema žymėjimą.

Susiję straipsniai su„WordPress“ vidinio saistymo įskiepis
Norite pereiti iš „LiveChat“ į „LiveAgent“? Prisijunkite prie tokių kompanijų kaip „Huawei“, „BMW“, „Yamaha“ ir „O2“ teikdami pasaulinės klasės klientų aptarnavimą.

Norite pereiti iš „LiveChat“ į „LiveAgent“?

Pasitelkus „LiveAgent“, gausite išskirtinį 24/7 klientų aptarnavimą su daugiau nei 175 funkcijomis ir 40 integracijų. Padidinkite produktiškumą ir sutaupykite su „LiveAgent“.

LiveAgent yra labiausiai įvertinta ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga 2020 metais, skirta smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Prisijunkite prie tokių gerai žinomų įmonių, kaip Huawei ir Yamaha, bei teikite puikią pagalbą.

Keliatės iš "LiveHelpNow" į Liveagent?

Jei ieškote programinės įrangos, kuri padėtų jums bendrauti veiksmingai vienoje vietoje, apsvarstykite LiveAgent. Tai gali būti gera alternatyva su daugybe funkcijų.

„LiveAgent“ siūlo nemokamą „Hubspot“ paslaugų centro perkėlimą, kurį pilnai įvykdo mūsų techninės pagalbos darbuotojai. Sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą.

Pereinate iš „Hubspot“ paslaugų centro?

Padidinkite ROI su „LiveAgent“ nemokamu planu ir pigesniais kainomis kituose planuose. Palaiko 43 skirtingas kalbas ir vertimo valdiklius.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

Naudodami LiveAgent, 26% pagerinkite savo atsakymo laiką. Jūsų klientai bus patenkinti, o pardavimai pradės augit. Išmeginkite LiveAgent jau šiandien.

Norite padidinti atsakymų greitį?

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms įmonėms 2020 metais, kurias renkasi daugiau nei 21 000 įmonių. Ji siūlo daugiau nei 180 funkcijų ir 40 integracijų bei lengvai pritaikoma verslo reikalavimams.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai