„WordPress“ kontrolinio sąrašo įskiepis

Akimirksniu sudarykite užduočių sąrašus.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio
  •        
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Industry background

Kodėl verta rinktis mūsų kontrolinio sąrašo įskiepį?

Žmonės mėgsta kontrolinius sąrašus. Jei norite savo WP svetainę padaryti įdomesnę, vietoj nuobodaus sąrašo su punktais sukurkite interaktyvų kontrolinį sąrašą ir dalinkitės juo su kitais naudotojais.

cleverness of LiveAgent

Lengva sukurti

Sukurkite kontrolinį sąrašą internete, kaip kad kurtumėte tinklaraščio įrašą, ir nukopijuokite trumpąjį kodą į bet kurį norimą naudoti turinio tipą.

personalization features of LiveAgent

Interaktyvu

Kontroliniai sąrašai gali būti spausdinami, bendrinami socialiniuose tinkluose ir išsaugomi mobiliuosiuose įrenginiuose.

provide help with LiveAgent

Pritaikoma

Galite pritaikyti beveik viską, kas yra kontroliniame sąraše, pavyzdžiui, paveikslėlius, partnerių nuorodas, vidines nuorodas, išorines nuorodas ir visą šablono dizainą.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Tinkama SEO

Visas kontrolinis sąrašas parašytas JSON LD kalba, t. y. jis atitinka Schema žymėjimą. Todėl kontrolinio sąrašo turinys gali būti rodomas turiningais fragmentais (angl. rich snippets) ir daryti teigiamą poveikį paieškos sistemos pozicijoms.

Kokie yra WP kontrolinio sąrašo įskiepio naudojimo privalumai?

Integrations pricing-icon

Sumažėjęs atmetimo rodiklis

Integrations pricing-icon

Padidėjęs svetainės lankomumas

Integrations pricing-icon

Geresnis prekės ženklo žinomumas

Integrations pricing-icon

Patobulinta patirtis naudotojui

Kaip sukurti darbų sąrašą naudojant WP kontrolinio sąrašo įskiepį

Kontrolinis sąrašas – tai paprastas būdas sudaryti darbų sąrašą svetainėje. Geriausia dalis? Jį galite naudoti prie bet kurios temos, kuri palaiko trumpuosius kodus! Kad kontrolinis sąrašas veiktų tinkamai, tereikia į jį įtraukti elementų.

Kuo skiriasi populiarūs kontrolinio sąrašo įskiepiai?

Svarbu suprasti, kad kalbėdami apie kontrolinių sąrašų įskiepius kalbame būtent apie tuos, kurie pirmiausia skirti jūsų svetainės žiūrovams ar naudotojams, o ne apie autoriams skirtus galinius kontrolinius sąrašus ir pan.

Yra daug puikių kontrolinių sąrašų įskiepių, tačiau dauguma jų turi vieną bendrą savybę: jie sukuria kontrolinį veiksmų sąrašą, kurį naudotojai turi atlikti. Jei tai viskas, ko jums reikia, viskas tvarkoje, bet jei norite pridėti nuorodų, paveikslėlių arba įterpti kontrolinį sąrašą Schema žymėjimui, peržiūrėkite toliau pateiktą lentelę.

Čia rasite trumpą galimų „WordPress“ svetainių kontrolinio sąrašo įskiepių palyginimą, todėl pagal savo poreikius ir pageidavimus galėsite nuspręsti, kuriam iš jų norite teikti pirmenybę.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Ar norėtumėte jį išbandyti?

Mūsų kontrolinio sąrašo įskiepis yra nemokamas WP kontrolinio sąrašo kūrėjas, kurį paprasta ir lengva naudoti. Pagerinkite savo UX per kelias minutes.

Sujunkite jį su kitais naudingais įskiepiais

Ar norite pagerinti savo klientų aptarnavimą, naudotojų patirtį ir SEO pastangas naudodami WP plėtinius? Išbandykite šiuos įskiepius.

Sujunkite jį su kitais naudingais įskiepiais

Tiesioginių pokalbių įskiepis

Nors WP kontrolinio sąrašo įskiepis gali padėti jums su UX, geriausia siūlyti ir pagalbą. Tiesioginis pokalbis leidžia naudotojams praleisti susisiekimą balsu ar laiškais. Geriausia, kad tiesioginis pokalbis gali sumažinti užklausų skaičių ir padėti jums susitelkti į svarbesnes užduotis.

Integrations pricing-icon

Vidinių saistymų įskiepis

Vidinis saistymas yra populiarus rinkodaros metodas. Vidinio saistymo įskiepis automatiškai prideda nuorodas pagal jūsų nustatytus raktažodžius ir nuostatas. Be to, galite įtraukti į juodąjį sąrašą konkrečius URL adresus, kad būtų išvengta automatinio vidinio saistymo proceso.

DUK

Kaip kontrolinio sąrašo įskiepis paveiks mano „WordPress“ svetainės įkrovimo laiką?

Kadangi daug įskiepių gali turėti įtakos jūsų puslapio greičiui, užtikriname, kad mūsų įskiepis nėra vienas jų.

Kiek reikės sumokėti už įskiepį?

Puikus dalykas apie mūsų įskiepį yra tai, kad jį ne tik lengva naudoti, bet ir nieko nekainuoja atsisiųsti bei naudoti. Nėra jokių paslėptų mokesčių.

Kam galiu naudoti įskiepį?

Įskiepį galite naudoti praktiškai bet kokio tipo turiniui skelbti, pvz., mėnesio užduotims, veiksmų serijoms, varžybų kontroliniams sąrašams, tinklaraščių kontroliniams sąrašams, veiksmų sąrašams, „pasidaryk pats“ instrukcijoms, receptams – ingredientų sąrašams ar kelionių planams.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai