„WordPress“ kontrolinio sąrašo įskiepis

Akimirksniu sudarykite užduočių sąrašus.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
Industry background

Kodėl verta rinktis mūsų kontrolinio sąrašo įskiepį?

Žmonės mėgsta kontrolinius sąrašus. Jei norite savo WP svetainę padaryti įdomesnę, vietoj nuobodaus sąrašo su punktais sukurkite interaktyvų kontrolinį sąrašą ir dalinkitės juo su kitais naudotojais.

cleverness of LiveAgent

Lengva sukurti

Sukurkite kontrolinį sąrašą internete, kaip kad kurtumėte tinklaraščio įrašą, ir nukopijuokite trumpąjį kodą į bet kurį norimą naudoti turinio tipą.

personalization features of LiveAgent

Interaktyvu

Kontroliniai sąrašai gali būti spausdinami, bendrinami socialiniuose tinkluose ir išsaugomi mobiliuosiuose įrenginiuose.

provide help with LiveAgent

Pritaikoma

Galite pritaikyti beveik viską, kas yra kontroliniame sąraše, pavyzdžiui, paveikslėlius, partnerių nuorodas, vidines nuorodas, išorines nuorodas ir visą šablono dizainą.

smart and intelligent call routing by LiveAgent

Tinkama SEO

Visas kontrolinis sąrašas parašytas JSON LD kalba, t. y. jis atitinka Schema žymėjimą. Todėl kontrolinio sąrašo turinys gali būti rodomas turiningais fragmentais (angl. rich snippets) ir daryti teigiamą poveikį paieškos sistemos pozicijoms.

Kokie yra WP kontrolinio sąrašo įskiepio naudojimo privalumai?

Integrations pricing-icon

Sumažėjęs atmetimo rodiklis

Integrations pricing-icon

Padidėjęs svetainės lankomumas

Integrations pricing-icon

Geresnis prekės ženklo žinomumas

Integrations pricing-icon

Patobulinta patirtis naudotojui

Kaip sukurti darbų sąrašą naudojant WP kontrolinio sąrašo įskiepį

Kontrolinis sąrašas – tai paprastas būdas sudaryti darbų sąrašą svetainėje. Geriausia dalis? Jį galite naudoti prie bet kurios temos, kuri palaiko trumpuosius kodus! Kad kontrolinis sąrašas veiktų tinkamai, tereikia į jį įtraukti elementų.

Kuo skiriasi populiarūs kontrolinio sąrašo įskiepiai?

Svarbu suprasti, kad kalbėdami apie kontrolinių sąrašų įskiepius kalbame būtent apie tuos, kurie pirmiausia skirti jūsų svetainės žiūrovams ar naudotojams, o ne apie autoriams skirtus galinius kontrolinius sąrašus ir pan.

Yra daug puikių kontrolinių sąrašų įskiepių, tačiau dauguma jų turi vieną bendrą savybę: jie sukuria kontrolinį veiksmų sąrašą, kurį naudotojai turi atlikti. Jei tai viskas, ko jums reikia, viskas tvarkoje, bet jei norite pridėti nuorodų, paveikslėlių arba įterpti kontrolinį sąrašą Schema žymėjimui, peržiūrėkite toliau pateiktą lentelę.

Čia rasite trumpą galimų „WordPress“ svetainių kontrolinio sąrašo įskiepių palyginimą, todėl pagal savo poreikius ir pageidavimus galėsite nuspręsti, kuriam iš jų norite teikti pirmenybę.

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Ar norėtumėte jį išbandyti?

Mūsų kontrolinio sąrašo įskiepis yra nemokamas WP kontrolinio sąrašo kūrėjas, kurį paprasta ir lengva naudoti. Pagerinkite savo UX per kelias minutes.

Sujunkite jį su kitais naudingais įskiepiais

Ar norite pagerinti savo klientų aptarnavimą, naudotojų patirtį ir SEO pastangas naudodami WP plėtinius? Išbandykite šiuos įskiepius.

Tiesioginių pokalbių įskiepis

Nors WP kontrolinio sąrašo įskiepis gali padėti jums su UX, geriausia siūlyti ir pagalbą. Tiesioginis pokalbis leidžia naudotojams praleisti susisiekimą balsu ar laiškais. Geriausia, kad tiesioginis pokalbis gali sumažinti užklausų skaičių ir padėti jums susitelkti į svarbesnes užduotis.

Integrations pricing-icon

Vidinių saistymų įskiepis

Vidinis saistymas yra populiarus rinkodaros metodas. Vidinio saistymo įskiepis automatiškai prideda nuorodas pagal jūsų nustatytus raktažodžius ir nuostatas. Be to, galite įtraukti į juodąjį sąrašą konkrečius URL adresus, kad būtų išvengta automatinio vidinio saistymo proceso.

Susiję straipsniai su„WordPress“ kontrolinio sąrašo įskiepis
Checklists - Call Center Setup Checklist

Skambučių centro įrengimo kontrolinis sąrašas

Apibendrinant tekstą, svarbu siekti efektyvaus rinkodaros planavimo ir tikslų nustatymo bei aiškaus komunikavimo su auditorija. Tai padės pasiekti gerų rezultatų.

Įrengti ir pradėti sėkmingai vykdyti skambučių centro veiklą nėra lengva užduotis. Vis dėlto tai įmanoma. Pateikiame mūsų skambučių centro įrengimo kontrolinį sąrašą, kuris padės jums atlikti kiekvieną šio proceso žingsnį.

Skambučių centro įrengimo kontrolinis sąrašas

Optimizuokite skambučių centro veiklą naudodami tinkamą programinę įrangą, kuri leidžia nukreipti skambučius, valdyti prioritetus, jiems kokybę, bei mokyti komandą.

„CRON“ padeda organizuoti darbą ir užduotis. Šios užduotys automatiškai vykdomos fone. Ji suplanuoja užduotis jūsų serveryje ir jums nereikia mieko daryti.

Užduotis „CRON“

"Kvietimo pasikalbėti el. laiško šablonai Įtikinamas kvietimo el. laiškas, skiriantis suplanuoti skambučius su klientais, siekiant aukštos aptarnavimo kokybės ir poreikių patenkinimo. CRM aptaria klientų valdymo sistemas, LiveAgent programinės įrangos funkcijas, rekomendacijas. Laiko ataskaita „AVMarket“ ir „LiveAgent“ sukūrė ekonomiškai efektyvų sprendimą pardavimams ir klientų aptarnavimui."

Norite pakeisti programinės įrangos tiekėją, bet nežinote, nuo ko pradėti? Šis išbaigtas skambučių centro pakeitimo kontrolinis sąrašas padės jums įveikti šį procesą be jokio vargo.

Skambučių centro perkėlimo kontrolinis sąrašas

Integruotas CRM su skambučių nukreipimu ir personalizavimu didina agentų produktyvumą. Svarbu analizuoti dabartinį paslaugų teikėją ir sudaryti kriterijų sąrašą. Taip pat reikia atlikti bandomąjį paleidimą ir laikytis terminų.

Vidinės nuorodos yra labai svarbios bet kuriai SEO strategijai. Peržiūrėkite automatinį WordPress vidinį saistymo įskiepį, kuris visą darbą atliks už jus!

Geriausias „WordPress“ vidinio saistymo įskiepis

Automatinių vidinių nuorodų įskiepius daugelis mano žalingais SEO ir blogai veikia vartotojų patirtį. Tačiau naudojantis tinkamais funkcijų parinkimais, galima išvengti problemų, susijusių su tinkamumu ir pasikartojančiais prieraišų tekstais. Vidinių nuorodų įskiepis leidžia pridėti prieraišo teksto parinkčių kiekvienam raktažodžiui ir nustatyti atitinkamas nuorodas pagal konkretų pranešimų tipą, kategoriją ir žymas. Tai leidžia užtikrinti gerą SEO ir pagerinti vartotojų patirtį.

Pašto kilpa yra nepageidaujama grandininė reakcija, kuri nutinka bendraujant paštu. Pašto kilpa yra automatinis laišku pripažinimas.

Pašto kilpa

El. pašto rinkodara LiveAgent padeda pagerinti prekės ženklo žinomumą ir klientų aptarnavimą. Siūlomi šablonai reklamos kampanijoms. Puikus klientų aptarnavimas yra ilgalaikio pelningumo veiksnys. Trys dienos nemokamai išbandyti LiveAgent.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x