Tinkinimas

Koks yra tinkinimo apibrėžimas?

Kažką tinkinti reiškia, kad tai pakeičiate pagal konkrečius poreikius. Mes keičiame, koreguojame produktus ar paslaugas, kad atitiktų mūsų asmeninius ir verslo poreikius. Norime pritaikyti produktus, kad jie taptų geresni ir unikalūs.

Tinkinkite pokalbio mygtuką klientų aptarnavimo programinėje įrangoje – „LiveAgent“

Klientų aptarnavimo srityje kasdien atsižvelgiate į atskirus reikalavimus. Klientų aptarnavimo atstovai turi sužinoti apie klientą daugiau, kad gautų pilną vaizdą. Tik tada jie gali eiti pasiūlyti individualizuotą aptarnavimą. Praktiniai ir dėmesingi atsakymo sąlygos ne tik duomenys, bet ir daugiakanalės informavimas, kad galėtumėte palaikyti ryšį per pasirinkimo platformą.

Norite leisti klientui pasirinkti bendravimo sąsają. Būti pasiekiamam klientų pasirinktu kanalu taip pat gali būti laikoma pritaikymo forma. Be to, jei turite klientų iš įvairių šalių ir regionų, jie būtų dėkingi už galimybę pasirinkti kalbą. Nereikia nė sakyti, bet tema, susirašinėjimas ir skambučio mygtukas taip pat gali būti pritaikyti.

Tinkinkite „LiveAgent“ forumo programinę įrangą
Tinkinkite „LiveAgent“ forumo programinę įrangą.

Kadangi kiekvienas verslas yra kitoks, galite naudoti adaptyvų tinkinimą, kad atitiktų jūsų verslo poreikius. Su adaptyviu tinkinimu galite filtruoti ir naudoti tuos atributus, kurie atitinka jūsų klientų poreikius. Turėtumėte pasiūlyti klientams pritaikytą paslaugą ir aptarnavimą įvairiose platformose. Nesvarbu, ar tai yra pagalbos centras, skambučių centras ar tiesioginis pokalbis internetu, siekiama suteikti išskirtinį klientų aptarnavimą ir ne standartinį, bet individualų dėmesį. Geras CRM ir efektyvus informacijos nukreipimas padės jums tai padaryti.

Customize your own templates

LiveAgent gives you the power to design your own customer email templates, thus helping you to improve the customer service. Curious about all the opportunities?

Frequently asked questions

Kodėl įmonės tinkina produktus?

Įmonės pritaiko produktus, nes jos nori pasiūlyti individualų aptarnavimą ir dėmesį klientams. Jos pripažįsta, kad aukštos kokybės klientų aptarnavimui reikalingas individualus ir asmeniškas požiūris.

Kaip galiu tinkinti savo verslą?

Galite tinkinti savo verslą, pritaikydami savo produktą ar paslaugą pagal tikslinę auditoriją, geografinę vietą, demografinius ar kitus pasirinktus kriterijus. Be to, įmonės gali pasiūlyti klientams konkrečius pasirinkimus.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai