Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Klientų pasitenkinimo įvertinimas

Kas yra klientų pasitenkinimo įvertinimas?

Klientai gali pateikti atsiliepimą, kai išspręstas jų bilietas. Tai atliekama naudojant paprastą klausimyną su 2 pasirinkimais: geras arba blogas įvertinimas. Klientai taip pat gali palikti komentarą, jei nori išreikšti savo nuomonę. Klientų pasitenkinimo įvertinimas yra puikus būdas pamatyti savo agentų efektyvumą.

Įvertinimus gali pateikti tik klientai, o ne agentai, net jei jie paprašė bilieto.

Klientų pasitenkinimo įvertinimas
Klientų atsiliepimų koncepcija. Ranka apklausoje rašo puikų pažymį. Plokštumos dizaino vektorinė iliustracija

DUK

Kas yra klientų pasitenkinimo įvertinimas?

Klientų pasitenkinimo įvertinimas yra matas, parodantis, kiek klientas yra patenkintas klientų aptarnavimu. Jie gali pateikti atsakymus apie tai po to, kai agentas išspręs jų pranešimą. Paprastai tai atliekama naudojant paprastą klausimyną, kuriame galite nurodyti, ar įvertinimas geras, ar blogas.

Kaip apskaičiuoti klientų pasitenkinimo įvertinimą?

Klientų pasitenkinimo įvertinimas gali būti apskaičiuotas naudojant paprastą klausimyną, kuris bus pateiktas klientui išsprendus jo prašymą. Klientas suteikia teigiamą arba neigiamą įvertinimą, o klientų vertinimo skalėje galime įvertinti, ar klientai yra patenkinti paslauga.

Kaip pagerinti klientų pasitenkinimo įvertinimą?

Norėdami padidinti klientų pasitenkinimo įvertinimą, turite tobulinti klientų aptarnavimą. Nepamirškite su savo klientais elgtis kaip su individais ir skirti jiems asmenišką dėmesį. Suteikite savo klientams galimybę susisiekti su jumis įvairiais kanalais ir išsirinkti jiems tinkamiausią. Reaguokite į klientų problemas kuo greičiau. Surinkite klientų atsiliepimus ir įvertinimus. Naudokite juos, kad pagerintumėte savo veiklą.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai