Kliento forma

Kas yra kliento forma?

Puikus klientų aptarnavimas padidina klientų pasitenkinimą ir lojalumą. Norint suteikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų tai gauti yra per užpildytą kliento formą. Sužinosite, kiek kartų klientas jau yra susisiekęs su įmone, jų pageidavimus ir dar daugiau.

Šias klientų formas taip pat gali užpildyti agentai po bendravimo su klientais. Po to agentai turi daugiau informacijos ir gali padėti klientams greičiau ir geriau.

Frequently asked questions

Kas yra kliento forma?

Kliento forma suteikia galimybę gauti daugiau informacijos apie savo klientus. Tiek klientas, tiek agentas gali ją užpildyti. Dėl tokiu būdu surinktos informacijos agentai susidaro aiškesnį vaizdą apie klientą.

Kaip gauti prieigą prie kliento formos „LiveAgent“ programoje?

„LiveAgent“ kliento formas galite rasti agento skydelyje. Jos yra prieinamos agentams, turintiems visus galimus vaidmenis. Taip agentas gali lengvai gauti informaciją apie klientą, kurio byla nagrinėjama.

Kaip redaguoti kliento formą „LiveAgent“ programoje?

Norėdami rasti „LiveAgent“ klientų formas, eikite į „Konfigūracija“. Ten rasite nuorodą į kliento formą ir galėsite ją redaguoti bei pritaikyti pagal poreikius.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai