Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Kliento forma

Kas yra kliento forma?

Puikus klientų aptarnavimas padidina klientų pasitenkinimą ir lojalumą. Norint suteikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų tai gauti yra per užpildytą kliento formą. Sužinosite, kiek kartų klientas jau yra susisiekęs su įmone, jų pageidavimus ir dar daugiau.

Šias klientų formas taip pat gali užpildyti agentai po bendravimo su klientais. Po to agentai turi daugiau informacijos ir gali padėti klientams greičiau ir geriau.

DUK

Kas yra kliento forma?

Kliento forma suteikia galimybę gauti daugiau informacijos apie savo klientus. Tiek klientas, tiek agentas gali ją užpildyti. Dėl tokiu būdu surinktos informacijos agentai susidaro aiškesnį vaizdą apie klientą.

Kaip gauti prieigą prie kliento formos „LiveAgent“ programoje?

„LiveAgent“ kliento formas galite rasti agento skydelyje. Jos yra prieinamos agentams, turintiems visus galimus vaidmenis. Taip agentas gali lengvai gauti informaciją apie klientą, kurio byla nagrinėjama.

Kaip redaguoti kliento formą „LiveAgent“ programoje?

Norėdami rasti „LiveAgent“ klientų formas, eikite į „Konfigūracija“. Ten rasite nuorodą į kliento formą ir galėsite ją redaguoti bei pritaikyti pagal poreikius.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai