Bendradarbiavimo įrankiai

Suvienykite savo komandą naudodami bendradarbiavimo įrankius. Bendradarbiavimo įrankiai yra pasiekiami iš karto arba juos reikia integruoti įvairioms programoms ir programinei įrangai. „LiveAgent“ komplektuojama su įrankiais, tokiais kaip bilietų paskirstymas, žymos, užrašai, vidiniai bilietai ir kita. Visada galite integruoti tokias programas kaip „Slack“, kad dar labiau paspartintumėte darbo eigą. Būkite kūrybingi ir sužinokite, ko jums ir jūsų komandai reikia, kad atliktumėte darbus geriau.

Bendradarbiavimo įrankiai yra būtini vieningai darbo eigai įvairiose komandose. Jie padės jums palengvinti bendravimą, bilietų sprendimą ir dar daugiau. Jie ypač naudingi komandoms, dirbančioms nuotoliniu būdu ar skirtingose šalyse, tačiau net komandos, kurios dirba kartu, gali jomis pasinaudoti ir pagerinti savo darbo eigą.

Bendradarbiavimo įrankiai jau yra „LiveAgent“ įrangoje, tačiau taip pat galite naudoti įvairias programas. Integruokite „Slack“ su „LiveAgent“, kad galėtumėte paprasčiau bendrauti, automatizuokite el. paštą naudodami „ActiveCampaign“ arba aptarnaukite klientus per „Instagram“ ar „Facebook“. Pasirinkimas yra jūsų.

Free data migration? Say no more!

LiveAgent offers free data migration from the most popular help desk solutions out there. Ready to make the switch?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai