Nesuskaičiuojama daugybė pasigerinimo būdų su
vienu įrankiu

Naudodami LiveAgent, sumažinkite pirkinių krepšelio atsisakymo ridiklį.

 • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
helpdesk software animation
Use case scenarios

Sumažinkite ir atstatykite atšauktus pirkinių krepšelius

Krepšelių atsisakymo rodikliai yra susiję su pirkimo procese pasitaikančiomis kliūtimis. Dažnai, pirkėjų klausimai taip ir lieka neatsakyti, arba pirkimo procesas gali būti per daug sudėtingas, ir nuviliantis.

Naudojant pažangų internetinių pokalbių ir automatizavimo funkcionalumą, LiveAgent jums suteikia galimybę reikšmingai sumažinti apleistų pirkinių krepšelių skaičių ir susigrąžinti pirkėjus, .

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Definition of cart abandonment

Kas yra krepšelio atsisakymas?

Atsisakymas yra e-komercijoje vartojamas terminas, kuriuo siekiama apibūdinti internetinio puslapio lankytoją, kuris palieka puslapį neįvykdęs savo pageidaujamų veiksmų. Atsisakymo pavyzdys yra pirkinių krepšelio atsisakymas, kuris siejamas su lankytojais, kurie į savo internetinį pirkinių kepšelį yra įsidėję konkečias prekes, tačiau jį palieką neužbaigę pirkimo proceso.

Koks yra tinkamas pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis?

Mūsų naujausi pirkinių krepšelių atsisakymo duomenys už 2019 metus parodė, kad visuose pasaulio sektoriuose, vidutinis pirkinių krepšelių atsisakymo santykis siekia 69,91%.

Tačiau svarbu paminėti, kad krepšelio atsisakymo santykis skiriasi priklausomai nuo sektoriaus, nes skirtingose svetainėse taikomi labai skirtingi pirkimo procesai ir skiriasi klientų elgesys.

Acceptable cart abandonment rate
Fight cart abandonment

Ar galima kovoti su pirkinių krepšelių atsisakymu?

Krepšelio atsisakymas internetinėje mažmeninėje prekyboje gali sukelti daug nusivylimo, streso ir skausmo. Laimei, šį rodiklį galima sumažinti naudojant kelias pagrindines taktikas ir strategijas, tokias, kaip naršyklės patirties pagerinimas, apmokėjimo už prekes palengvinimas ir žinoma, pasitikėjimo, lojalumo ir dėmesio ugdymas. Įmonės ir toliau demonstruoja, kad daugiakanalės pagalbos tarnybos programinės įrangos taikymas gali pasiūlyti palengvėjimą ir suteikti gerų rezultatų.

Laimingi klientai yra geriausi klientai

Mes siūlome migracijos paslaugas be jokių rūpesčių iš pačių populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Kodėl klientai atsisako savo krepšelių?

Per daug komplikuotas ar ištemptas apmokėjimo procesas

Kad klientai neieškotų alternatyvų, apmokėjimo procese, ypatingai jei jis yra ilgas ir sudėtingas, svarbu pasiūlyti pagalbą realiuoju laiku.

Apmokėjimo procesas laikomas sudėtingu, kai jūs klausiate per daug informacijos arba reikalajaute, kad klientas užsiregistruotų prieš apmokėjimą. Svarbu prisiminti, kad apmokėjimo procesas turi būti kaip įmanoma paprastesnis ir trumpesnis.

Complicated and lengthy checkout
No support

Nėra pagalbos

Apmokėjimo proceso metu teikdami pagalbą realiuoju laiku, jūs galite dvigubai sumažinti pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklius ir tuo pat metu padidinti konversijos santykį.

Būkite pasiruošę atsakyti į visus klientų klausimus apie produktus, pristatymą ar kainodarą.

"Tiesiog naršymas"

Pirkėjai puikiai išmano technologijas ir visad ieško geriausių pasiūlymų, todėl dažnai, į savo pirkinių krepšelį jie prisideda prekių, tačiau ir toliau ieško tokių pačių prekių geresnėmis sąlygomis, kitose interneto svetainėse (pristatymas, kaina, data ir pristatymo laikas). Iš esmės, tokie pirkėjai dar nėra apsisprendę, kurioje parduotuvėje ji nori apsipirkti.

Naudodami aktyvius pakvietimus pokalbiui, jūs galite klientams nesudėtingai suteikti teigiamą aptarnavimo patirtį, kuri juos įtikins, kad jūsų parduotuvė yra ta vieta, iš kurios jie nori įsigyti.

Only browsing

Būdai, kaip sumažinti krepšelio atsisakymo santykį

Teikite pagalbą internetiniais pokalbiais

Remiantis Forrester, 44% internetinių klientų teigia, kad “kai viduryje internetinio apsipirkimo į klausimus tiesiogiai atsako gyvas asmuo, tai yra viena iš svarbiausių funkcijų, kurias gali pasiūlyti svetainė.”

Stebėkite išėjimo puslapius

Pasižymėkite tikslią pirkimo proceso vietą, ties kuria jūsų klientais atsisako savo krepšelių. LiveAgent pažangus funkcionalumas jums leidžia stebėti kuriuose puslapiuose lankosi jūsų klientai ir kiek laiko juose užtrunka..

Daugiakanalė pagalba

53% klientų yra linkę atsisakyti savo internetinių pirkimų, jei jie negali greitai rasti atsakymų į savo klausimus. Teikite pagalbą internetiniai pokalbiais, DUK, socialinėje žiniasklaidoje, el. paštu ir daugiau!

Stabdykite krepšelio atsisakymą su LiveAgent

Ultimate omni-channel help desk software experience

Pasiūlykite pagalbą realiuoju laiku

Peržiūrėkite mūsų vaizdo medžiagą ir sužinokite daugiau apie tai, kaip realiuoju laiku galite teikti klientų aptarnavimą savo svetainės lankytojams.

Naudokite aktyvius pakvietimus pokalbiui ir pakvieskite vartotojus pokalbiui realiuoju laiku. Būkite žingsniu priekyje su LiveAgent pažangiomis funkcijomis, kurios leidžia stebėti, kokiuose puslapiuose naršo jūsų svetainės lankytojai ir kiek laiko jie praleidžia konkrečiame puslapyje.

Automatizuokite atšauktų krepšelių el. laiškus

Jei sukursite tinkamas laiko taisykles, LiveAgent automatiškai sukurs atsisakytų krepšelių el. laiškus, praėjus 24 valandoms (ar kitam laikotarpiui) po atsisakymo.

Atšauktų krepšelių el. laiškų atidarymo santykis yra didenis, nei 45%, o atidariusiųjų konversijos santykis sudaro 50%.

Automate emails
Highest security standards

Pasitikėkite aukščiausiais saugumo standartais

LiveAgent siūlo tik aukščiausių standartų saugumą, atitinkantį naujausius reikalavimus. Jūsų privatus bendravimas yra saugus ir koduotas, bei remiantis jūsų pasirinkimu, saugomas ES, JAV ar Azijos duomenų centruose. LiveAgent pilnai atitinka GDPR nuostatus ir laikosi naujausių ir geriausių praktikų SaaS pramonėje.

Peter Komornik

LiveAgent apjungiapuikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizavimą, kuri mums suteikia galimybę teikti išskirtinę pagalbą savo klientams.

black Slido logo

Teikite daugiakanalę pagalbą

Be pagalbos teikimo realiuoju laiku, LiveAgent gali padėti apjungti visus jūsų bendravimo kanalus.

Prie LiveAgent paskyros prijungę neribotą telefonų numerių skaičių, el. pašto adresus, socialinės žiniasklaidos paskyras, žinių bazes ir kliento portalus, jūs galėsite teikti greitą ir efektyvią pagalbą visais jūsų klientų naudojamais kanalais.

Detailed Help Desk Feature Overview | Live Agent09:58Youtube video: Detailed Help Desk Feature Overview
Live Agent
Create self service portal in LiveAgent

Sukurkite savitarnos portalus

Sukurdami savitarnos portalus, jūs suteikiate galimybę savo klientams, be jokios pagalbos, nepriklausomai susirasti atsakymus. Nprs internetiniai pokalbiai yra labai reikalingi ir pageidaujami, kai kurie klientai jaučiasi nepatogiai, bendraudami su kitais žmonėmis. Suteikdami savo klientams žinių bazę arba klientų portalą, jūsų įmonė pagerins įvaizdį ir padidins pasitikėjimą.

Kodėl mūsų pagalbos tarnybos programinė įranga yra teisingas pasirinkimas?

2020 metais, LiveAgent buvo labiausiai peržiūrima ir #1 įvertinta pagalbos tarnybos programinė įranga mažoms įmonėms.

Daugiau, nei 21 000 įmonių iš įvairių pramonės šakų, savo klientų aptarnavimo poreikių tenkinimui pasirinko LiveAgent.

Su 180+ funkcijų, 40+ integracijų ir neribotu pritaikymu, įrankį lengva prisitaikyti prie savo įmonės reikalavimų.

Pilnai debesų kompiuterijos pagrindu, saugi, lengvai paruošiama ir naudojama. pradėkite su LiveAgent vos per kelias minutes.

Patenkinti klientai? Tai - neįkainojama

Suteikite neprilygstamą klientų aptarnavimą realiuoju laiku ir sumažinkite atšauktų pirkinių krepšelių skaičių savo internetinėje parduotuvėje. Su LiveAgent viskas paprasta.

$9 mėn.

Small verslas

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 el. pašto adresai
 • 3 kontaktinės formos
 • 1 API raktas
$29 mėn.

Medium verslas

 • Visi Mažo plano ypatumai bei
 • 10 el. pašto adresų
 • 3 tiesioginio pokalbio mygtukai
 • Skyrių valdymas
0 $ mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 kontaktinė forma

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suSumažinkite pirkinių krepšelio atšaukimo rodiklius

Ataskaitos

Ataskaitos, dar vadinamos analitika, jums suteikia bendras įžvalgas apie tai, kas vyksta jūsų paskyroje. LiveAgent siūlo išsamias ataskaitas.

Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

Custom roles available permissions

Additionally to the 3 default roles, there is an option to create 3 new custom roles for your agents. In this article you can find a list and a description of all available permissions that can be attributed to custom roles.

Duomenų saugumas yra vienas svarbiausių mūsų prioritetų, todėl visada siekiame žinoti apie savo akląsias zonas. Jei esate saugumo tyrėjas, būsime dėkingi už jūsų pagalbą ir už ją atsilyginsime.

„LiveAgent“ premijų už klaidas programa

"LiveAgent" yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri gali būti pritaikyta skirtingoms pramonės sritims ir kombinuoja daugybę funkcijų, tokių kaip pokalbiai, bilietų palaikymas ir garso bei vaizdo skambučiai. Su "LiveAgent" galite gauti nemokamą demonstraciją.

Svarstote apie LiveAgent pagalbos tarnybos programinę įrangą? Užpildykite savo informaciją ir pradėkite Nemokamą Bandymą, jokių paslėptų eilučių ir nereikalaujama kreditinės kortelės informacija.

Pradėkite nemokamą išbandymą jau šiandien

The given text is promoting LiveAgent, a customer service software that offers various tools such as VoIP phone systems, inbound call center software, complaint management, and email management. The text provides information on the company's history, awards, and partnerships, as well as offering a free trial and demo. Contact options include a contact form, messenger, and WhatsApp chat. The text concludes with a request to accept the use of cookies before engaging in contact.

„LiveAgent“ nemokama tiesioginių pokalbių programinė įranga leidžia bendrauti ir efektyviai paversti svetainės lankytojus klientais. Naudokite greičiausią pokalbių valdiklį.

Ar jums reikia nemokamos tiesioginių pokalbių programinės įrangos?

Mūsų nemokama tiesioginių pokalbių programa leidžia klientams ir agentams bendrauti realiu laiku, pagerinant aptarnavimą ir padidinant pardavimus.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai