Ready to switch to LiveAgent

Mes esame Niujorke!

Susitikime Niujorke kartu išgerti kavos ir padiskutuoti, kaip LiveAgent galėtų pagerinti jūsų verslą, naudojant geresnę pagalbos tarnybos ir klientų aptarnavimo programinę įrangą.

Norite sužinoti daugiau apie LiveAgent? Nepatinka žiūrėti vaizdo įrašus? Susitikime!

• Asmeninis Pristatymas
• Susitikimas biure
• Suplanuotas konferencinis skambutis

Privalumai jūsų JAV verslui

Kiekviena įmonė nusipelno geresnio klientų aptarnavimo

Asmeninis jūsų paskyros nustatymas

Priskirtas svarbių klientų vadybininkas

Regioninė pagalba ir klientų aptarnavimas

Pagerinkite įmonės produktyvumą

Daugeliui įmonių, perėjimas prie LiveAgent dažniausiai yra didelis žingsnis į priekį. Jos sugeba išspręsti dvigubai daugiau klientų užklausų ir kartu sumažinti darbo laiką. Tai abejoms pusėms naudinga situacija. Prisijunkite prie jų ir pasitikėkite apdovanojimus laimėjusia pagalbos tarnybos programine įranga.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Padidinkite klientų pasitenkinimą

Įdiegdamos aptarnavimą realiuoju laiku ir internetinius pokalbius, įmonės gali padidinti savo klientų pasitenkinimą 29%. LiveAgent taip pat padeda pagerinti konversijos santykį ir suteikia kryžminių bei paprastų pardavimų galimybes.

Susitikime ir aptarkime galimybes

Ar jums įdomu, kaip mūsų pagalbos tarnybos programinė įranga, gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padaryti teigiamą įtaką jūsų prekės ženklui ir įmonei? Susitikime ir asmeniškai aptarkime, neribotas bendradarbiavimo galimybes.

get inspired

Mūsų tarptautiniai biurai

Bratislava

Kiyv

Kijevas

New York

Niujorkas

Geriausia pagalbos tarnybos programinė įranga

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais. Būkite arčiau savo klientų ir padėkite jiems greičiau su LiveAgent.

$9 mėn.

Small verslas

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 el. pašto adresai
 • 3 kontaktinės formos
 • 1 API raktas
$29 mėn.

Medium verslas

 • Visi Mažo plano ypatumai bei
 • 10 el. pašto adresų
 • 3 tiesioginio pokalbio mygtukai
 • Skyrių valdymas
0 $ mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 kontaktinė forma

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Susiję straipsniai suNiujorko biuras
„LiveAgent“ siūlo nemokamą „HappyFox“ duomenų perkėlimą, kurį pilnai atlieka mūsų techninės pagalbos personalas. Perkelkite duomenis iš „HappyFox“ jau šiandien.

Perkeliate duomenis iš „HappyFox“?

„LiveAgent“ - SVĮ pagalbos programa su pilna vertimu į 43 kalbas. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją ir gaukite geriausią aptarnavimą.

Lengva suprasti, kas naršo jūsų svetainėje naudojant „LiveAgent“ prisijungusių lankytojų funkciją. Ji stebi visus svetainėje esančius žmones ir kokį puslapį jie peržiūri.

Prisijungę lankytojai

Suteikite agentams tinkamus įrankius ir ilgalaikius ryšius su klientais. „LiveAgent“ siūlo pagalbos programinę įrangą su 170 funkcijų, įskaitant prisijungusių lankytojų sekciją.

Pereikite iš SpiceWorks į LiveAgent nemokamai šiandien. Mes galime perkelti visus jūsų bilietus, kontaktus, agentų profilius, atsiliepimus ir dar daugiau.

Pereinate iš SpiceWorks?

Geriausiai įvertintas ir populiariausias pagalbos centro sprendimas Liveagent teikia tiesioginius pokalbius internetu ir padeda padidinti klientų patirtį ir pajamas.

Be įspūdingų konstrukcijų ir statinių statymo, jūs taip pat galite statyti lojalių klientų duomenų bazę. Sužinokite, kaip suvaldyti LiveAgent galią.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Nekilnojamojo Turto sektoriui

LiveAgent siūlo pagalbos tarnybos programinę įrangą mados, mažmeninės, automobilių, ir sporto pramonei. Jos leidžia taupyti laiką clientų aptarnavimo ir padeda išvengti pirkinių krepšelio atšaukimo. Sistema suteikia galimybę teikti pagalbą klientams realiuoju laiku ir personalizuoti klientų patirtį. Taikant LiveAgent, galima greitai reaguoti į klientų aptarnavimo problemas ir pagerinti klientų aptarnavimo kokybę.

Sužinokite, kurios alternatyvios bilietų tvarkymo sistemos yra geriausios, ir palyginkite jas pagal kainą, įvertinimą ir funkcijas. Nauja bilietų tvarkymo programinė įranga jau laukia jūsų!

Pasiruošę naujai bilietų tvarkymo sistemai?

„LiveAgent“, „Zendesk“, „SysAid“ ir „Help Scout“ pasiūlo prekės ženklo tinkinimą, el. pašto integracijas, elgesio stebėjimą, ir žinių bazės valdymą.„Helpdesk.com“ neatlieka žinių bazės valdymo.

Ieškai darbo? Raskite savo svajonių darbą LiveAgent! Mes siūlome puikias išmokas, konkurencingą atlyginimą ir daug daugiau.

Kerjera

Esame paieškoje įvairių pozicijų. Siūlome lankstų darbo grafiką, konkurencingus privalumus ir galimybę įgyti naujų įgūdžių. Norite prisijungti prie mūsų komandos?

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai