Ready to switch to LiveAgent

Mes esame Niujorke!

Susitikime Niujorke kartu išgerti kavos ir padiskutuoti, kaip LiveAgent galėtų pagerinti jūsų verslą, naudojant geresnę pagalbos tarnybos ir klientų aptarnavimo programinę įrangą.

Norite sužinoti daugiau apie LiveAgent? Nepatinka žiūrėti vaizdo įrašus? Susitikime!

• Asmeninis Pristatymas
• Susitikimas biure
• Suplanuotas konferencinis skambutis

Privalumai jūsų JAV verslui

Kiekviena įmonė nusipelno geresnio klientų aptarnavimo

Asmeninis jūsų paskyros nustatymas

Priskirtas svarbių klientų vadybininkas

Regioninė pagalba ir klientų aptarnavimas

Pagerinkite įmonės produktyvumą

Daugeliui įmonių, perėjimas prie LiveAgent dažniausiai yra didelis žingsnis į priekį. Jos sugeba išspręsti dvigubai daugiau klientų užklausų ir kartu sumažinti darbo laiką. Tai abejoms pusėms naudinga situacija. Prisijunkite prie jų ir pasitikėkite apdovanojimus laimėjusia pagalbos tarnybos programine įranga.

Increase productivity
Good customer satisfaction score

Padidinkite klientų pasitenkinimą

Įdiegdamos aptarnavimą realiuoju laiku ir internetinius pokalbius, įmonės gali padidinti savo klientų pasitenkinimą 29%. LiveAgent taip pat padeda pagerinti konversijos santykį ir suteikia kryžminių bei paprastų pardavimų galimybes.

Susitikime ir aptarkime galimybes

Ar jums įdomu, kaip mūsų pagalbos tarnybos programinė įranga, gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padaryti teigiamą įtaką jūsų prekės ženklui ir įmonei? Susitikime ir asmeniškai aptarkime, neribotas bendradarbiavimo galimybes.

get inspired

Mūsų tarptautiniai biurai

Bratislava

Kiyv

Kijevas

New York

Niujorkas

Geriausia pagalbos tarnybos programinė įranga

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2019 metais. Būkite arčiau savo klientų ir padėkite jiems greičiau su LiveAgent.

$9 mėn.

Small business

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 email addresses
 • 3 contact forms
 • 1 API key
$29 mėn.

Medium business

 • Everything in Small, plus
 • 10 email addresses
 • 3 live chat buttons
 • Departments management
$0 mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 contact form

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
Related Articles to Niujorko biuras
Įvairios sveikatos apsaugos įstaigos pasitiki LiveAgent teikdami pagalbą klientams. Išbandykite ir pamatysite kodėl.

Pagalbos tarnybos programinė įranga Sporto pramonei

Ladek.com siūlo savo įmonės kompiuterio pavadinimo naudojimo naudą, įskaitant produkto naujienų ir reklaminių pasiūlymų siuntimą, nemokamą paskyrą ir duomenų perdavimą per mašiną. Taip pat siūlomi paslaugų patobulinimai, tokie kaip atsakymų šablonai, bilietų srautas ir duomenų saugumas.

Puikus klientų aptarnavimas prasideda nuo tinkamo aptarnavimo tarnybų programinių įrangų palyginimo. Išbandykite „LiveAgent“ platformą 14 dienų nemokamai. Kurkite santykius ir skatinkite pardavimus.

Norite palyginti aptarnavimo tarnybų programinės įrangos alternatyvas?

Šiame tekste teikiama informacija apie skirtingus programų ir platformų sprendimus, susijusius su tiesioginiu pokalbiu, bilietų tvarkymu, skambučių centre ir socialinių tinklų aptarnavimo tarnyba. Suteikiami palyginimai pagal funkcionalumą, vartotojų įvertinimus, kainas ir patogumą naudotis, siekiant padėti vartotojams rasti geriausią sprendimą, kuris atitiktų jų individualius poreikius.

Pereikite iš „SpiceWorks“ į „LiveAgent“ nemokamai šiandien. Mes galime perkelti visus jūsų bilietus, kontaktus, agentų profilius, atsiliepimus ir dar daugiau.

Pereinate iš „SpiceWorks“?

Liveagent yra geriausiai įvertintas ir daugiausiai apžvalgų turintis pagalbos centro sprendimas, pasiūlantis tiesioginius pokalbius internetu ir pagalbos centro galimybes. Jis teikia paslaugas daugiau nei 150 mln. vartotojų ir 40 tūkst. verslų visame pasaulyje, padėdamas didinti pajamas, laimingumą ir kliento vertę.

Ar norėtumėte sužinoti daugiau apie „LiveAgent“? Užsisakykite nemokamą sistemos pristatymą ir sužinokite daugiau apie „LiveAgent“ bei kaip tai gali padėti jums pasiekti sėkmę.

Suplanuokite demonstraciją

LiveAgent yra platforma, kuri siūlo klientų aptarnavimą 24/7 be paruošimo mokesčio. Jie siūlo paruoštus atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, kurie padeda atsakyti į pasikartojančias klientų užklausas. LiveAgent prisitaiko prie skirtingų pramonės poreikių, o nemokamas bandymas siūlomas 7 arba 30 dienų. Turi įvairių būdų pagerinti klientų patirtį, sumažinti atsakymo laiką ir bilietų apimtį. Juos taip pat galima integruoti į kitas programinės įrangos sistemas.

„LiveAgent“ yra ekonomiškesnis, palyginti su kita pagalbos centro įranga. Jame yra daugiau nei 175 pagalbos centro funkcijos ir daugiau nei 40 integracijų. Sužinokite daugiau.

Ieškote „LiveHelpNow“ alternatyvos?

Keli įmonių vadovai dalijasi savo įspūdžiais, kad „LiveAgent“ yra patogus, kokybiškas ir prieinamas klientų aptarnavimo įrankis, kuris yra geriau pritaikytas jų poreikiams nei kitos alternatyvos, tokios kaip „Zendesk“ ir „Freshdesk“. Jie pageidauja automatinio palaikymo ir papildomų integracijų galimybių, kurias suteikia „LiveAgent“, tuo pat metu užtikrinant gerą aptarnavimą ir kainos bei funkcijų santykį.

Sužinokite, kodėl „LiveAgent“ yra geriausia „Desk.com“ alternatyva. Sužinokite apie pranašumus ir užsiregistruokite nemokamam 14 dienų bandymą be jokių įsipareigojimų.

Ieškote geresnės pagalbos centro programinės įrangos?

LiveAgent siūlo galingą bilietų programinę įrangą, tiesioginį pokalbį su spausdinimo vaizdu realiuoju laiku ir įmontuotą debesijos skambučių centro programinę įrangą. Šias tris pagrindines kelių kanalų pagalbos centro dalis dar labiau sustiprina daugiau nei 40 integracijų ir įskiepių. Su LiveAgent jūs galite tikėtis naujų produktų atnaujinimų ir nuolat diegiamų naujų funkcijų. Palyginus su Desk.com, LiveAgent yra stabilus daugelio kanalų pagalbos centro sprendimas su daugiau galimybių klientų aptarnavimui. LiveAgent yra geriausias pasirinkimas didelėms kompanijoms, kurioms reikia geresnio klientų aptarnavimo.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai