Tiesioginis internetinis pokalbis

Kas yra tiesioginiai internetiniai pokalbiai?

Tiesioginiai internetiniai pokalbiai yra bendravimo internetu rūšis. Tai yra bendravimas tarp klientų ir klientų atstovų realiuoju laiku, naudojant įdiegtus internetinius pokalbius.

Kai klientai paspaudžia ant bendrovės svetainėje patalpinto pokalbių mygtuko, jie gali pradėti bendravimą. Naudodami tiesioginius internetinius pokalbius, klientų aptarnavimo atstovai gali greičiau ir lengviau pateikti atsakymus. Greitas bendravimas ir momentinė prieiga gali padėti padidinti klientų pasitenkinimą.

Frequently asked questions

Ką reiškia tiesioginis internetinis pokalbis?

Internetinių pokalbių technologija leidžia vartotojams realiuoju laiku sąveikauti su įmonėmis, naudojant svetainėje įdiegtą valdiklį ar aplikaciją. Tai leidžia momentiškai reaguoti į kliento užklausas, jiems suteikti pagalbą ir informaciją apie įmonės siūlomas paslaugas ir produktus.

 

Kokios yra būtinosios tiesioginio internetinio pokalbio funkcijos?

Būtinosios internetinių pokalbių funkcijos apima prieinamumą ir greitą klientų aptarnavimo atstovų atsakymą. Pokalbių langas turėtų būti prieinamas kiekviename jūsų įmonės ar produkto puslapyje. Ypač naudingos internetinio pokalbio funkcijos apima galimybę siųsti nuotraukas ir failus, kurie klientams padeda tiksliau apibūdinti problemą. Papildomai, agento žinios ir bendravimo įgūdžiai taip pat yra labai svarbus apsketas.

 

Ar LiveAgent teikia tiesioginius internetinius pokalbius?

LiveAgent siūlo nemokamą internetinių pokalbių programinę įrangą. Ji turi vieną iš greičiausių valdiklių rinkoje, kuris suteikia galimybę labai greitai atsakyti. Pokalbius galite pritaikyti prie savo poreikių - tinkamai sukonfigūravę ir nustatę kalbą. Papildomai, ji siūlo nemokamą bilietų pardavimo sistemą su universalia gavėjo pašto dėžute, skambučių centru ir kliento portalu.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai