Tiesioginių pokalbių agentai

Kas yra tiesioginių pokalbių agentai?

Tiesioginių pokalbių agentai – tai darbuotojai, atsakantys į klientų klausimus ir užklausas per tiesioginius pokalbius. Tiesioginis pokalbis yra aptarnavimo tarnybos programinės įrangos funkcija. Ji naudojama daugelyje įmonių realiuoju laiku atsakyti į klientų užklausas.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kaip pagerinti aptarnavimą tiesioginiais pokalbiais ir klientų pasitenkinimą, skaitykite „LiveAgent“ – pagalbos tarnybos programinė įranga.

Kokių įgūdžių jie turi turėti?

Agentai turi mokėti dirbti kompiuteriu, greitai reaguoti ir išmanyti jūsų įmonėje naudojamą kompiuterinę programinę įrangą, taip pat jūsų įmonės produktus ar paslaugas. Agentai turėtų stengtis būti naudingi, bendrauti profesionaliai ir mandagiai užbaigti tiesioginių pokalbių sesijas su klientais.

Be visų minėtų įgūdžių, agentai turi gebėti atlikti įvairias užduotis. Atsakydami į klientų užklausas per tiesioginius pokalbius, klientų atstovai turi greitai atsakyti klientui ir kartu ieškoti papildomos informacijos apie klientą. Todėl jie gali greitai ištirti kliento problemą, o tada laiku pateikti sprendimą.

Kaip greitai tiesioginių pokalbių agentai turi atsakyti klientams?

Tikimasi, kad agentai į klientų užklausas atsakys greičiau nei per tris minutes. Tačiau tikėtinas atsakymo laikas įvairiose pramonės šakose skiriasi. Todėl, nustatant savo agentams atsakymo laiko lūkesčius, svarbu pasidomėti, kokie yra pramonės lyginamieji standartai. Laiką atsakymui galite nustatyti klientų aptarnavimo programinėje įrangoje, pavyzdžiui, „LiveAgent“.

Jei norite sužinoti daugiau, skaitykite „LiveAgent“ – klientų aptarnavimo programinė įranga.

Papildomi patarimai, kaip pagerinti tiesioginių pokalbių agentų efektyvumą

Tiesioginių pokalbių agentai paprastai atsakinėja ir į klientų užklausas iš kitų kanalų. Pavyzdžiui, socialinių tinklų ar el. pašto. Pateikiame keletą patarimų, kaip pagerinti jų kasdienį darbo procesą ir padidinti produktyvumą.

1. Tiesioginių pokalbių agentų spausdinimo testas

Tiesioginio pokalbio spausdinimo testas yra puikus įrankis patikrinti, kaip veiksmingai dirba jūsų klientų aptarnavimo / pagalbos komanda. „LiveAgent“ šį testą teikia nemokamai. Dėl to galite pagerinti savo tiesioginių pokalbių agentų įgūdžius ir CX. Čia pateikiamas nemokamas tiesioginių pokalbių spausdinimo testas.

2. Klientų aptarnavimo programinė įranga

Klientų aptarnavimo sistema yra naudingas įrankis bet kuriai įmonei, tvarkančiai klientų užklausas keliais kanalais. Be to, ji leidžia jūsų komandai veiksmingai dirbti su klientais. Daugiau nebereikia perjunginėti sąsajų. Tiesiog atsakykite į visas klientų užklausas iš vienos universalios pašto dėžutės.

Klientų aptarnavimo programinės įrangos privalumai:

  • Padidėjęs pelnas
  • Lojalūs klientai
  • Efektyvi tiesioginių pokalbių aptarnavimo darbo eiga
Youtube video: LiveAgent 2021 | Better Customer Service Starts Today

Klientų aptarnavimo programinės įrangos funkcijos, skirtos patobulinti tiesioginių pokalbių pagalbą:

Try out LiveAgent for FREE

Handle all customer inquiries from one interface. Start improving your customer service with a 14-day free trial right away!

3. Klientų portalas

Turėdami klientų portalą su DUK, „kaip atlikti“ vadovais, vaizdo įrašais, galite teikti klientų aptarnavimą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę be jokių papildomų išlaidų. Be to, jūsų klientų aptarnavimo tarnyba gali veiksmingai teikti informaciją nukreipdama klientus į šiuos išsamius informacinius straipsnius. Dar vienas didelis privalumas yra tas, kad tiesioginių pokalbių operatoriai gali sutelkti dėmesį į svarbias klientų užklausas, o į informatyvius klausimus atsakyti jūsų svetainėje.

Try out LiveAgent for FREE

Provide the necessary work environment for your live chat agents. Try out stellar customer service software for free and improve your overall business.

Frequently asked questions

Kas yra tiesioginių pokalbių agentai?

Tiesioginių pokalbių agentai – tai klientų aptarnavimo komandos darbuotojai, kurie atsako į klientų klausimus ir užklausas per tiesioginius pokalbius. Tai yra viena iš klientų aptarnavimo programinės įrangos funkcijų, naudojama siekiant klientui atsakyti realiuoju laiku.

 

Kokios yra tiesioginių pokalbių agento užduotys?

Pagrindinė tiesioginių pokalbių agento užduotis yra padėti klientams. Tiesioginių pokalbių agentas turi gebėti efektyviai dirbti kompiuteriu, kad galėtų greitai reaguoti į klientų poreikius. Jis turi išmanyti įmonės siūlomus produktus ir paslaugas, taip pat demonstruoti puikius bendravimo įgūdžius, kurie leistų padėti klientams kai jie susiduria su problema. Be to, agentas turi gebėti vienu metu atlikti kelias veiklas.

 

Ko negalima daryti tiesioginių pokalbių agentams?

Tiesioginių pokalbių agentai negali atlikti užduočių, kurios viršija technines tiesioginių pokalbių galimybes, taip pat užduočių, kurioms atlikti jie nėra įgalioti ir kurių atlikimo neriboja, pvz., įstatymai.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai