Klientų aptarnavimas gyvai

Kas yra klientų aptarnavimas gyvai?

Klientų aptarnavimas gyvai gali padėti klientams realiuoju laiku. Jį vykdo įmonė, kuri nori suteikti savo produktų naudotojams ar interneto lankytojams tinkamą konsultaciją ir pagalbą. Nesvarbu, ar norite naudoti skambutį telefonu, tiesioginį pokalbį ar vaizdo pokalbį. Klientų aptarnavimo tarnyba gali bendradarbiauti su jumis taip, kaip jums patinka.

Frequently asked questions

Kas yra klientų aptarnavimas gyvai?

Klientų aptarnavimas gyvai – tai paslauga, kuri gali teikti klientų aptarnavimą realiuoju laiku. Ją teikia įmonės, norinčios savo klientams suteikti geriausią apsipirkimo patirtį, tinkamą pagalbą ir galimybę patarti dėl produktų ir paslaugų. Ji turi didžiulę įtaką įmonės ir jos klientų aptarnavimo lygio suvokimui.

 

Kokios yra svarbiausios klientų aptarnavimo gyvai funkcijos?

Svarbiausios klientų aptarnavimo gyvai savybės yra atsakymo greitis ir atsakymo kokybė. Klientas, bendraudamas ryšio kanalais, kuriais galima susisiekti gyvai, tikisi greito atsakymo ir pagalbos. Lengva prieiga prie šio komunikatoriaus taip pat labai svarbi. Tai gali padėti padaryti, pavyzdžiui, kiekviename tinklalapio poskyryje esantis mygtukas, perkeliantis pas agentą.

 

Kaip teikti klientų aptarnavimą gyvai?

Norėdami užtikrinti gerą klientų aptarnavimą, pirmiausia suburkite gerą aptarnavimo komandą ir suteikite jai įrankių, kad ji galėtų teikti paslaugas aukštu lygiu. Klientų aptarnavimas gyvai įmanomas, be kita ko, dėl galimybės susisiekti per tiesioginius pokalbius ir tiesioginius vaizdo pokalbius. Sudarykite sąlygas klientui lengvai naudotis šiais bendravimo kanalais. Darbuotojai taip pat turėtų turėti tinkamų dalykinių žinių ir veiksmingai bendrauti su klientu.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai