Naudinga kiekvienai pramonės šakai

Sužinokite, kaip „LiveAgent“ pagerina jūsų interneto svetainių talpinimo verslą.

  • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė    
  • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

Daugiau rekomendacijų

Sukurkite teigiamą klientų patirtį, kuri privers jūsų klientus apie jus kalbėti.

24%

Sutrumpinkite atsako laiką

Pagerinkite pirmojo atsakymo rodiklius naudodami automatinį bilietų nukreipimą.

37%

Sumažinkite bilietų kiekį

Sumažinkite klientų aptarnavimo bilietų antplūdį turėdami žinių bazę.

Industry background

Pagalbos tarnybos programinė įranga, skirta svetainių talpinimo pramonei

Naudokite „LiveAgent“ savo skaitmeniniame pasaulyje ir suteikite aukščiausios klasės klientų aptarnavimą.

Sumažinkite gaunamų aptarnavimo bilietų skaičių, sukurdami išsamų savitarnos portalą, prieinamą 24/7/365.

Apsaugokite savo kliento duomenis su naujausiomis saugumo priemonėmis, įskaitant HTTPS šifravimą, DDoS mažinimą ir dar daugiau.

Pritraukite naujų klientų ir padidinkite klientų teikiamą vertę, suteikdami nepamirštamą patirtį, sukuriančią teigiamą rekomendaciją iš lūpų į lūpas.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Slido green logo

Būkite visada prisijungę ir pasiekiami

Interneto svetainių talpinimas ir serverių priežiūra, kaip ir jūsų klientai, reikalauja daug dėmesio. Viena vienintelė klaida gali sukelti daug problemų infrastruktūrai ir sumažinti jūsų sėkmę. Informuokite savo klientą tiesioginiame pokalbyje realiu laiku ir pateikite jam tinkamą sprendimą.

be always available - illustration
lower support load - illustration

Sumažinkite aptarnavimo apkrovą

Klausimai, prašymai, problemos, užklausos… Jūsų klientai turi visokiausių rūpesčių, kuriuos reikia išspręsti. Sukurkite klientų portalą, susietą su žinių baze ir DUK bei suteikite savo klientui galimybę savarankiškai ieškoti atsakymų. Jūsų agentai dabar gali sutelkti dėmesį į kitus dalykus ir teikti asmeniškesnę pagalbą.

Sujunkite įvairius kanalus

Pasiūlykite naujus būdus, kuriais jūsų klientas galėtų su jumis susisiekti. Pradėkite spręsti problemą tiesioginiame pokalbyje darbo valandomis, tęskite vakarais ir užbaikite atsakyti į užklausą kitą dieną paskambinę. Viskas iš tos pačios vietos – gražu ir tvarkinga. Stebėkite, kaip auga jūsų pajamos.

combine multiple channels - illustration

Sutaupykite daugiau su „LiveAgent“

Išanalizuokite ir palyginkite „LiveAgent“ su skirtingais klientų aptarnavimo sprendimais ir pasirinkite turintį jūsų pramonės šakai reikiamas funkcijas už geriausią kainą.

Daugiau, nei 21 000 įmonių negali klysti

Peržiūrėkite mūsų sėkmės istorijas bei atsiliepimus ir sužinokite, kaip „LiveAgent“ gali pagerinti jūsų klientų aptarnavimą ir padidinti klientų laimę.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suSvetainės talpinimas
Ar norite pereiti iš „Outlook“ į unifikuotą klientų aptarnavimo sprendimą? Pažvelkite ir sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą į „LiveAgent“.

Keliatės iš „Outlook“?

"LiveAgent" yra efektyvus interneto aptarnavimo sprendimas, padedantis padidinti klientų konversijų rodiklį ir pagerinti klientų patirtį.

Ar ieškote ko nors, kas išplėstų jūsų pagalbos centro galimybes? Peržiūrėkite pagrindines „LiveAgent“ funkcijas ir privalumus dabar arba prisiregistruokite nemokamam bandymui.

Ieškote „Extend“ alternatyvos?

Su „LiveAgent“ galite pakelti klientų aptarnavimą į kitą lygį. Teikite aptarnavimą elektroniniu paštu, tiesioginiu pokalbiu, socialiniuose tinkluose ir skambučių centre su daugybės funkcijų sprendimu.

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizaciją. Pagerinkite savo rinkodarą su LiveAgent pagalbos tarnybos programine įranga.

Norite pagerinti savo rinkodaros reputaciją?

LiveAgent yra daugiakalbė programa, kuri palaiko 43 kalbas. Taip užtikrina, kad jūsų užsienio klientai nesijustų kalbinės barjero. Taip pat yra mobili aplikacija.

Mūsų pagalbos agentai jums padės saugiai ir be problemų perkelti jūsų duomenis iš "Novocall". Prisijunkite prie LiveAgent jau šiandien ir teikite geresnę pagalbą.

Keliatės iš "Novocall" į LiveAgent?

Gaukite išskirtinį klientų aptarnavimą, pasirinkite iš 175 funkcijų ir daugiau nei 40 integracijų su LiveAgent. Padidinkite investicijų pelningumo rodiklį ir sutaupykite.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

LiveAgent siūlo daugybę funkcijų, įskaitant žinių bazę, klientų forumą, automatizaciją, API, IVR, vaizdo skambučius ir neribotą pagalbą 24/7. Taip pat siūloma integracija su "Viber", "Facebook", "Twitter" ir "Instagram". Paslaugos kaina prasideda nuo 15$/agentui/mėn. "Lucep" nesiūlo daugelio šių funkcijų ir integracijų, ir paslaugos kaina yra aukštesnė - 30$/agentui/mėn.

„LiveAgent“ siūlo nemokamą „Hubspot“ paslaugų centro perkėlimą, kurį pilnai įvykdo mūsų techninės pagalbos darbuotojai. Sužinokite daugiau apie duomenų perkėlimą.

Pereinate iš „Hubspot“ paslaugų centro?

Padidinkite ROI su „LiveAgent“ nemokamu planu ir pigesniais kainomis kituose planuose. Palaiko 43 skirtingas kalbas ir vertimo valdiklius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai