Kliento sužavėjimas

Kas yra klientų sužavėjimas?

Didžiausias daugelio įmonių tikslas yra kliento pasitenkinimas. Kliento sužavėjimas, dar vadinamas kliento “wow”, reiškia “wow” emocijos suteikimą klientui. Tai ne tik apie dėkingumo žodžius. Tai susiję su vertės klientui suteikimu, tuo metu, kai jam to reikia. Būtina žinoti lūkesčius, kuriuos klientas kelia įmonei. Tikslas turėtų būti jo keliamų lūkečių viršijimas. Yra daugybė būdų, kaip sukelti kliento susižavėjimą.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti klientų sužavėjimą?

Klientų pasitenkinimas yra kliento poreikių atitikimas ir jų lūkesčius atitinkančios vertės suteikimas. Siekiant patenkinti klientą, pirmiausiai reikia atitikti jo poreikius. Tačiau jūsų tikslas turėtų būti - kliento poreikių ir lūkesčių viršijimas.

Kokie yra klientų sužavėjimo pagrindai?

Klientų pasitenkinimo esmė yra visų klientų reikalavimų patenkinimas. Tai apima paslaugos ar produkto lūkesčių atitikimą, tinkamą klientų aptarnavimą ir tinkamai įgyvendintą, sklandų pirkimo procesą (pavyzdžiui produkto pristatymą sutartu laiku).

Kas yra klientų sužavėjimo priešingybė?

Klientų pasitenkinimo priešingybė yra klientų nepasitenkinimas. Jis atsiranda, kai kliento poreikiai iir lūkesčiai būna neišpildyti. Klientas tikėjosi daugiau, tačiau galiausiai jis gavo mažiau. Tai gali nutikti bet kurioje pirkimo proceso dalyje.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai