Kliento sužavėjimas

Kas yra klientų sužavėjimas?

Didžiausias daugelio įmonių tikslas yra kliento pasitenkinimas. Kliento sužavėjimas, dar vadinamas kliento “wow”, reiškia “wow” emocijos suteikimą klientui. Tai ne tik apie dėkingumo žodžius. Tai susiję su vertės klientui suteikimu, tuo metu, kai jam to reikia. Būtina žinoti lūkesčius, kuriuos klientas kelia įmonei. Tikslas turėtų būti jo keliamų lūkečių viršijimas. Yra daugybė būdų, kaip sukelti kliento susižavėjimą.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti klientų sužavėjimą?

Klientų pasitenkinimas yra kliento poreikių atitikimas ir jų lūkesčius atitinkančios vertės suteikimas. Siekiant patenkinti klientą, pirmiausiai reikia atitikti jo poreikius. Tačiau jūsų tikslas turėtų būti - kliento poreikių ir lūkesčių viršijimas.

Kokie yra klientų sužavėjimo pagrindai?

Klientų pasitenkinimo esmė yra visų klientų reikalavimų patenkinimas. Tai apima paslaugos ar produkto lūkesčių atitikimą, tinkamą klientų aptarnavimą ir tinkamai įgyvendintą, sklandų pirkimo procesą (pavyzdžiui produkto pristatymą sutartu laiku).

Kas yra klientų sužavėjimo priešingybė?

Klientų pasitenkinimo priešingybė yra klientų nepasitenkinimas. Jis atsiranda, kai kliento poreikiai iir lūkesčiai būna neišpildyti. Klientas tikėjosi daugiau, tačiau galiausiai jis gavo mažiau. Tai gali nutikti bet kurioje pirkimo proceso dalyje.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Expert note

Kliento sužavėjimas reiškia suteikti klientui vertę ir viršyti jo lūkesčius, kad jis jaustumėsi ypač patenkintas.

Andrej Saxon
Andrej Saxon
Sales manager
Sužinokite visas smulkmenas apie klientų pa(si)tenkinimą. Kodėl tai svarbu. Kaip teisingai elgtis ir kokia yra geriausia praktika.

Klientų pasitenkinimo tikslai ir geriausia praktika

Klientų patenkinimas yra svarbus, norint pagerinti klientų aptarnavimo patirtį. Skleidžiant gerą žinią, laimingesni klientai padeda užauginti klientų bazę, sukurti socialinį įrodymą ir sumažinti išlaidas. Klientų patenkinimą galima matuoti naudojant pasitenkinimo rodiklius, pavyzdžiui, Net Promoter Score.

Puikus klientų aptarnavimas gali būti pagrindinė strategija, padedanti didinti pardavimus, pajamas ir klientų pasitenkinimą. Atstovai turi turėti gerų žinių.

Puikus klientų aptarnavimas

"Į klientus nukreiptas aptarnavimas" yra verslo strategija, kuria siekiama padaryti, kad klientas atsidurtų verslo centre, gautų teigiamą patirtį, o įmonės išlaikytų lojalumą ir padidintų pardavimus. Puikus klientų aptarnavimas yra svarbiausias veiksnys ilgalaikio pelningumo siekiant. Klientų aptarnavimo įgūdžiai yra svarbūs, įskaitant aiškios komunikacijos, empatijos ir specialios žinios. Gerai tvarkoma klientų aptarnavimo komanda gali padidinti įmonės reputaciją, klientų lojalumą ir pajamų srautą.

Reikia įkvėpimo galvojant klientų pasitenkinimo apklausos klausimus? Peržiūrėkite mūsų klausimų sąrašą apie SaaS, svetainę, klientų patirtį ir produktą.

Klientų pasitenkinimo apklausos klausimai

Šio teksto pagrindas yra klientų aptarnavimo ir komunikacijos programinė įranga LiveAgent. Jis siūlo savitarnos ir įeinančių skambučių centrų, skundų valdymo sistemų, klientų portalo ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Be to, galima susisiekti su LiveAgent pardavimo komanda ir prenumeruoti naujienlaiškį. Tekstas taip pat praneša, kad dabar kuriamas LiveAgent skydelis, po įdiegimo prisijungimo informacija bus išsiųsta elektroniniu paštu.

Tai matas, kaip įmonės teikiami produktai ir paslaugos atitinka ar viršija klientų lūkesčius. Sužinokite daugiau apie tai žodyne.

Klientų pasitenkinimas aptarnavimu

Nukreiptas aptarnavimas į klientą yra verslo strategija, kurios tikslas yra pasirūpinti klientų patirčia, lojalumu ir padidinti pardavimus. Tai reiškia, kad klientas yra įmonės branduolys, o pagrindiniai aspektai yra klientų aptarnavimas ir procesų pritaikymas jiems. Kiekviena įmonė turėtų būti nukreipta į klientus, nes tai generuoja pelną ir ilgalaikius santykius.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai