IT aptarnavimo tarnyba

Kas yra IT aptarnavimo tarnyba?

IT aptarnavimo tarnyba – tai vienas kontaktinis punktas tarp paslaugų teikėjo ir paslaugų naudotojo. Tipiškas paslaugų skyrius tvarko incidentus ir paslaugų prašymus bei sprendžia bendravimo su vartotojais klausimus. Pagrindinės pareigos, kurias turi užtikrinti paslaugų tarnyba, yra tvarkyti visus paslaugų naudotojų prašymus ir užtikrinti jų įrangos saugumą bei kuo greičiau atkurti standartinį paslaugų srautą prastovos atveju.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžiama IT aptarnavimo tarnyba?

IT aptarnavimo tarnyba – tai pagrindinis kontaktinis taškas tarp naudotojų ir IT paslaugas ar sprendimus siūlančios organizacijos. Tai bendras kontaktinis centras, kuris tvarko incidentus ir paslaugų užklausas bei palaiko ryšį su vartotojais, pavyzdžiui, dėl prastovų ar planuojamų siūlomų paslaugų pakeitimų.

 

Kokias funkcijas turėtų turėti kiekviena IT aptarnavimo tarnyba?

Funkcijos, kurios neabejotinai bus naudingos kiekvienai IT paslaugų tarnybai, yra naudotojų importavimas į aptarnavimo tarnybos programą, pranešimų konvertavimas į bilietus, incidentų atskyrimas, jų priskyrimas technikui, sprendimų gavimas iš žinių bazės ir komandos darbo eigos automatizavimas.

 

Ar „LiveAgent“ teikia IT aptarnavimo tarnybos paslaugas?

Akivaizdu, kad „LiveAgent“ teikia IT pagalbą. Tai viena svarbiausių paslaugų, privalomų IT produktams. Dėl šios priežasties iškilus problemoms galite greitai susisiekti su technine pagalba, kuri patars ir padės išspręsti problemą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai