BDAR

Kas yra BDAR?

Bendras Duomenų Apsaugos Įstatymas yra sukurtas siekiant suvienodinti duomenų apsaugą Europos Sąjungoje. Jo pagrindinis tikslas yra apsaugoti asmeninę Europos piliečių informaciją. BDAR įsigaliojo nuo 2018 metų gegužės 25 dienos.

Frequently asked questions

Kaip apibūdinti BDAR?

BDAR arba Bendrasis Duomenų Apsaugos Reglamentas yra teisinė bazė, kuri apibrėžia gaires dėl Europos Sąjungoje gyvenančių žmonių informacijos rinkimo ir apdorojimo. Įstatymas galioja nepriklausomai nuo svetainės vietovės, todėl jis turi būti taikomas visose svetainėse, kurios pritraukia Europos auditoriją.

Kokie yra BDAR principai?

BDAR apibūdina septynis pagrindinius su asmenine informacija susijusius principus, tokius kaip teisėtumą, sąžiningumą ir skaidrumą, tikslų ribojimą, duomenų sumažinimą, preciziką, saugojimo ribojimus, integralumą ir konfidencialumą - saugumą ir patikimumą. Jie aiškiai apibrėžia kaip rinkti duomenis, kaip juos apdoroti ir kaip saugiai valdyti.

Kur galima sužinoti daugiau apie BDAR?

Sužinoti apie BDAR galite tiesiogiai GDPR.eu svetainėje, kurioje pateikiamas išsamus BDAR atitikmens vadovas. Tai informacijos šaltinis privatiems vartotojams ir organizacijoms, kurie nori išanalizuoti ir sužinoti savo veiklos atitikimą BDAR ir ką jie turi padaryti, kad jų veiklą atitiktų BDAR.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai