Agento atsakymo šablonas

Kas yra agento atsakymo šablonas?

Agento atsakymo šablonas yra specialus įrankis, skirtas greitai atsakyti į bilietą. Agentas gali sukurti ir redaguoti agento atsakymo šablono turinį. Šablone yra pasisveikinimas atsakymo pradžioje ir agento parašas atsakymo pabaigoje. Agentai gali pritaikyti šabloną skirtingoms situacijoms. Sukurti šablonus „LiveAgent“ nėra sunku.

LiveAgent's email remplate overview
LiveAgent's compose message
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [ { “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra agento atsakymo šablonas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agento atsakymo šablonas yra įrankis, leidžiantis greitai atsakyti į bilietą. Šabloną galima pritaikyti konkrečiam atvejui ir situacijai. Šablono pradžioje yra pasisveikinimas, skirtas klientui, o atsakymo pabaigoje – agento parašas. Agentas gali redaguoti atsakymo šablono turinį. Ši funkcija palengvina darbą ir taupo laiką klientų aptarnavimo komandai.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek agentų atsakymų šablonų pateikia „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Šablonų skaičius priklauso nuo to, kiek jų pritaikysite savo poreikiams. Galite juos redaguoti neribotai.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip rasti agento atsakymo šablonus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Agentų atsakymų šablonus galite rasti agento srityje, skirtuke Konfigūracijos. Tada pasirinkite El. paštas ir Agento el. pašto šablonas.” } } ] }

DUK

Kas yra agento atsakymo šablonas?

Agento atsakymo šablonas yra specialus įrankis, skirtas greitai atsakyti į bilietą. Agentas gali sukurti ir redaguoti agento atsakymo šablono turinį. Šablone yra pasisveikinimas atsakymo pradžioje ir agento parašas atsakymo pabaigoje. Naudodamas šią parinktį, agentas gali redaguoti atsakymo šabloną. Ši funkcija palengvina darbą ir taupo laiką klientų aptarnavimo komandai.

Kiek agentų atsakymų šablonų pateikia „LiveAgent“?

Šablonų skaičius priklauso nuo to, kiek jų pritaikysite savo poreikiams. Galite juos redaguoti neribotai.

Kaip rasti agento atsakymo šablonus?

Agentų atsakymų šablonus galite rasti agento srityje, skirtuke Konfigūracijos. Tada pasirinkite El. paštas ir Agento el. pašto šablonas.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai