Sunkiai sekasi teikti geras paslaugas COVID metu?

Įsirenkite nuotolinio darbo programinę įrangą ir iškart pajuskite skirtumą.

 • ✓ Jokio sąrankos mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikia kreditinės kortelės    
 • ✓ Galima bet kada atšaukti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Play Wow button
Tour

Klientų aptarnavimas koronaviruso metu

Teikti puikų klientų aptarnavimą ir apsaugoti savo darbuotojus koronaviruso pandemijos metu gali būti sudėtinga. Svarbiausia – išlikti ramiam, gerai organizuotam ir mąstyti kiek plačiau. Jei jums reikia patarimų, kaip tęsti savo verslą šiuo sunkiu laikotarpiu, skaitykite toliau.

 • Leader in knowledge management software
 • Leader in issue tracking software badge
man swiping on tablet standing

Kas yra koronavirusas?

COVID-19 yra naujas koronavirusas, kilęs iš Kinijos 2019 m. gruodžio mėnesį. COVID-19 plinta tarp žmonių per orą. Simptomai yra kosulys, karščiavimas ir dusulys. Kai kuriais atvejais virusas pasirodė esąs mirtinas, tačiau labiausiai rizikoje esantys asmenys yra senjorai arba žmonės, turintys širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo problemų.

Geriausias būdas apsisaugoti nuo viruso – išvengti kontakto su kitais, dažnai nusiplauti rankas, kosulį ir čiaudulį uždengti servetėle ir neliesti akių, nosies ir burnos.

Kaip tai veikia verslą?

Koronavirusas jau padarė įtaką pasaulio ekonomikai. Akcijų rinka smuko, buvo įvesti draudimas keliauti ir karantinas, o maisto prekių parduotuvės tam tikrose vietose dėl panikos buvo išpardavę viską.

Dėl prevencijos daugelis Europos vyriausybių įsakė laikinai uždaryti visas įmones ir organizacijas (išskyrus vaistines, bakalėjos parduotuves, paštus, gydytojų kabinetus).

affect on business

Kaip paruošti savo verslą koronavirusui

Suprantame, kad ne visus darbus galima atlikti nuotoliniu būdu. Tačiau jei esate elektroninės prekybos ar „SaaS“ verslas, galime manyti, kad daug darbo galite atlikti namuose. Jūsų klientų aptarnavimo agentai, programuotojai, pardavėjai ir rinkodaros specialistai gali parsinešti savo kompiuterius namo ir toliau dirbti nuotoliniu būdu. Iš esmės niekas neturi keistis tol, kol jūsų darbuotojai turi gerą darbo etiką ir yra motyvuoti.

offer compensations

Siūlykite kompensaciją ir kompromisą

Jei negalite išsiųsti produktų ar atlikti paslaugų (pavyzdžiui, jei esate oro linijų bendrovė, kuriai taikomas draudimas keliauti), pasiūlykite savo klientams kompensaciją. Jei negalite grąžinti lėšų, pasiūlykite klientams kreditų. Kreditai turėtų būti lygiaverčiai jų pradinei pirkimo kainai ir juos turėtų būti galima išpirkti ateityje.

Jei taip elgsitės, jūsų klientai bus labiau supratingi, mažiau nusivylę ir labiau linkę pirkti iš jūsų ateityje.

mitigate losses

Sumažinkite nuostolius

Tokiu laiku svarbu sumažinti nuostolius. Atkreipkite dėmesį į tai, kas šiuo metu veikia gerai. Siūlykite išeiti atostogų, leiskite žmonėms pagalvoti apie naujus pelningus projektus, sumažinkite įmonės pelną, kad jūsų darbuotojai jaustųsi finansiškai stabilūs ir saugūs arba siūlykite paketus ir prenumeratas, kurie ilgainiui atneša mažiau pajamų, tačiau užkerta kelią finansinėms problemoms jau šiandien. Atėjo laikas mąstyti protingai ir blaiviai.

man with beard holding pencil

Darykite darbus, kuriems laiko niekada neturite

Susikoncentruokite į tai, kam niekada neturėjote laiko. Galbūt atėjo laikas visiškai pertvarkyti savo svetainę, nors atidėliojote. O gal laikas vėl pradėti savo tinklaraštį. Būkite kūrybingi, nes visada yra kur tobulėti.

Poveikis klientų aptarnavimo pramonei

Pinigų grąžinamas

Kalbant apie užsakymų atšaukimus ir lėšų grąžinimą, svarbu atsižvelgti į žmogiškąjį verslo aspektą ir išlikti lankstiems bei supratingiems savo klientų atžvilgiu.

Daugybė pokalbių / skambučių

Naršykite po ilgas skambučių ir pokalbių eiles naudodami išmanųjį skambučių nukreipimo, IVR ar išankstinio pokalbio formas. Suteikite savo agentams laiko ir erdvės būti gerai organizuotiems ir efektyviai atsakyti į visas klientų užklausas.

Smiley face icon

Sumažėjęs klientų pasitenkinimas

Būkite motyvuoti ir supraskite, kad dabartinis klientų pasitenkinimo sumažėjimas yra tik laikinas. Pabandykite sugalvoti naujų būdų, kaip užmegzti ryšį su savo klientais, kad galėtumėte neigiamą patirtį paversti teigiama.

get inspired

Pasisemkite įkvėpimo

Pasisemkite įkvėpimo iš Slovakijos knygų parduotuvės „Martinus“, kuri ir toliau teikia klientų aptarnavimą internetu. Klientų aptarnavimo agentai yra pasirengę patarti pirkėjams, kaip pasirinkti knygas vaizdo pokalbių sesijose. Tai miela, veiksminga ir įsimintina.

Sureguliuokite išteklius

Kadangi bilietų kiekis yra didelis ir tik didėja, svarbu prireikus perskirstyti darbuotojus į klientų aptarnavimo komandas. Net jei perskirstyti darbuotojai nepakankamai išmano apie jūsų produktą ir su juo susijusius techninius klausimus, galite priskirti jiems „pradedančiųjų“ bilietus, kuriuose sprendžiami tokie nesudėtingi klausimai: „Kaip iš naujo nustatyti slaptažodį?“ arba „Kaip galiu atnaujinti savo prenumeratą?“

Tokiu būdu jūsų išmanantys personalo darbuotojai gali sutelkti dėmesį į sudėtingesnius ir svarbesnius bilietus. Tai yra abipusiai naudinga situacija, nes neversite klientų laukti ir galėsite išnaudoti turimą darbo jėgą nesamdydami naujų darbuotojų.

adjust resources
adjust shifts

Sureguliuokite agentų pamainas

Kai bilietų kiekis yra labai didelis, svarbu koreguoti agentų pamainas, kad jūsų klientų aptarnavimas būtų prieinamas 24/7. Jei negalite koreguoti agentų pamainų, pagalvokite apie būdus, kaip suteikti savo klientams pagalbą, net jei nesate pasiekiami. Pagalvokite apie žinių bazes, forumus, straipsnius, pokalbius neprisijungus, „YouTube“ turinį – iš esmės viską, ką jūsų klientai gali naudoti savitarnoje.

Peter Komornik

„LiveAgent“ apjungia puikius tiesioginius pokalbius internetu, bilietų sistemą ir automatizavimą, kurie leidžia mums suteikti išskirtinį aptarnavimą savo klientams.

black Slido logo

Padidinkite turimų agentų skaičių

Jei turite galimybę pasamdyti laikinus nuotolinius klientų aptarnavimo agentus, tai būtinai padarykite. Kadangi nemažai žmonių gali būti atleisti ir atsidūrę sunkioje finansinėje padėtyje, tai daugeliui gali būti pelningas pasiūlymas.

increase availability
canned messages

Paruoškite atsakymų šablonus

Paruošti atsakymų šablonai ir automatizuoti tam tikrų el. laiškų atsakymai yra puikus būdas greitai išspręsti bilietus. Pavyzdžiui, atsakymų šablonai gali būti automatiškai išsiųsti visiems, kurie prašo grąžinti pinigus. Pranešime turi būti iš anksto paruoštas tekstas, kuris supažindina klientą su procesu ir atsako į visus DUK dėl pinigų grąžinimo.

Laimingi klientai yra geriausi klientai

Siūlome perkėlimo paslaugas iš daugelio populiarių pagalbos centro paslaugų teikėjų.

Pasinaudokite spausdinimo realiuoju laiku rodiniu

Viskas, kas gali sutaupyti jums laiko esant dideliam bilietų srautui, yra pliusas. Pasinaudokite pažangiomis pagalbos centro priemonėmis, tokiomis kaip realaus laiko spausdinimo rodinys, kuris leidžia jums pamatyti, ką klientai rašo tiesioginiame pokalbyje, dar nepaspaudus „Siųsti“. Tai suteikia papildomo laiko peržiūrėti jų ankstesnes užklausas, bilietus ir visą kitą svarbią informaciją, kurios gali prireikti jiems padedant.

Real-time typing feature in Customer service software - LiveAgent
liveagent tools

Išlikite ramus

Svarbiausias dalykas, kurį reikia padaryti, yra išlikti pozityviam ir motyvuotam. Pagalvokite apie sprendimus, kurie gali padėti jūsų klientams ir jūsų darbuotojams. Atminkite, kad visa tai yra tik laikina ir kad viskas greitai grįš į normalią būseną.

Jei jums reikia pagalbos centro įrangos, kuris atitiktų visus jūsų nuotolinio darbo reikalavimus, išbandykite „LiveAgent“. Mes siūlome įmontuotą skambučių centrą, bilietų sistemą ir vietinį tiesioginį pokalbį.

Priežastys, kodėl įmonės perėjo į „LiveAgent“

 • „Jame yra daugybė funkcijų ir todėl jis yra pranašesnis negu 5 metus naudotas „zendesk“. Taigi aš perėjau ir tai labai naudinga man, kaip smulkaus verslo savininkui.“ Albertas

 • Iš pradžių išbandžiau „Zendesk“, bet po kelių valandų konfigūravimo ir kainų modelio studijavimo supratau, kad tai ne man. Vietoj to pradėjau naudoti „LiveAgent“ ir turiu pasakyti, kad kol kas esu labai patenkintas. Sistema buvo sukonfigūruota taip, kaip ir norėjau ir aš dar neradau nieko, ko negalėčiau padaryti. Aptarnavimas yra puikus ir paprastai atsako į klausimus per porą minučių.” Erikas

 • „Mes per4jome į „LiveAgent“ iš „ZenDesk“… ir negrįšime. Kainos puikiai prieinamos, o klientų aptarnavimo komanda mums padeda 24/7. Antra, pažangus automatizavimas, kuris pakeitė mūsų požiūrį į „Zapier“, nes yra daugybė integracijų. Be to, jie taip pat suteikia tiek daug papildomų el. pašto adresų, kuriuos galima labai lengvai prijungti.“ Aronas

 • „Mes ir mūsų klientai nuolat turėjome problemų su „Zendesk“, bet po to, kai apsvarstėme skirtingus variantus, mes pasirinkome „LiveAgent“ remdamiesi naudotojų atsiliepimais ir kainomis.“ Adamas

 • „Aš jau daugelį metų naudojau „Zendesk“ ir buvau pavargęs nuo to, kad prie el. laiškų negaliu pridėti failų, tik siųsti nuorodas. „LiveAgent“ man patinka tai, kad jie siunčia el. laiškus (ne bilietus), galiu pridėti failus, tvarkyti el. laiškų srautą lengviau nei „Zendesk“, galiu bendrauti ir tvarkyti el. laiškus iš to paties lango. Be to, „LiveAgent“ suteikia galimybę naudoti skaičiuokles el. laiškuose ir turi puikią klientų aptarnavimo komandą.“ Vladas

 • „Mes perėjome prie šios sistemos po daugelio „ZenDesk” naudojimo metų. Funkcionalumas yra puikus: kontaktinės formos, tiesioginiai pokalbiai internetu, duomenų bazės, integracija su socialiniais tinklais – viskas vienoje paslaugoje ir visi šie moduliai yra gerai apgalvoti ir kompetentingai sąveikauja tarpusavyje. Man patiko, kad paslauga veikia stabiliai net mobiliosiose platformose (po „ZenDesk“ tai yra didžiulis mūsų pliusas).“ Olga

 • „Išbandžiau įvairią įrangą, įskaitant „Zendesk”, „Freshdesk” ir kitas, o tada radau „LiveAgent”. Tai puikus įrankis, geras kainos ir kokybės santykis, paprastas naudojimas, puikus aptarnavimas ir įdiegimo pagalba. O dabar, po kelerių metų naudojimo, tai vis dar yra geriausias aptarnavimo priemonės pasirinkimas.“ Michalas

 • „Anksčiau naudojau daug kitų pagalbos tarnybų sistemų, tokių kaip „LiveZilla“, „Zopim“, „Zendesk “, „Freshdesk“, „Desk.com“ ir kt. „LiveAgent“ už visus juos pranašesni dėl savo kainos, funkcijų, klientų aptarnavimo ir mobiliųjų funkcijų.“ Harisonas

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kaip galima suteikti puikų klientų aptarnavimą koronaviruso metu?

Norėdami užtikrinti puikų klientų aptarnavimą koronaviruso metu, galite naudoti klientų aptarnavimo įrankį, pvz., „Liveagent“. Tai yra pagalbos centro programinė įranga, jungianti visas platformas į vieną. Taigi, galite greitai pateikti atsakymus iš vienos sąsajos neturėdami kaskart perjungti sąsajų. Pirmasis atsako laikas daro didelę įtaką klientų pasitenkinimui. Todėl būtina turėti klientų aptarnavimo įrankį/programinę įrangą, kuri leistų būti kuo efektyvesniam.

Kokios „Liveagent“ funkcijos gali padėti jums suteikti puikią pagalbą klientams koronaviruso metu?

Norėdami teikti puikų klientų aptarnavimą kovodami su koronaviruso protrūkiu, galite naudoti nešiojamą „Liveagent“ pokalbių valdiklį, kuris suteikia patogią sąsają bendrauti su savo klientais. Be to, tokios funkcijos kaip iš anksto paruošti pranešimai, el. pašto šablonai arba iš anksto nustatyti atsakymai leidžia jūsų agentams profesionaliai reaguoti į pasikartojančias užduotis iš karto.

Related Articles to Klientų aptarnavimas koronaviruso metu
Būkite priekyje, su klientų sąveikos programine įranga, jau šiandien. Neatsilikite nuo klientų užklausų ir pagerinkite klientų patirtį visuose kanaluose.

Būkite užtikrinti su klientų sąveikos programine įranga

LiveAgent yra efektyvus ir ekonomiškas sprendimas, kuris padeda atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais. Daugelis naudotojų pastebi, kad LiveAgent pagerina klientų patirtį ir padidina pardavimus. Įmonių agentai teikia pagalbą greitai, tiksliai ir profesionaliai, o tai yra svarbu užtikrinant klientų pasitenkinimą.

„LiveAgent“ yra pagalbos centrro sprendimas, leidžiantis pagerinti klientų aptarnavimą. El. paštas, tiesioginiai pokalbiai internetu, socialiniai tinklai („Facebook“, „Instagram“ ir dar daugiau).

Ieškote „Front“ alternatyvos?

„LiveAgent“ yra atitinkamas alternatyvus pasirinkimas „ZenDesk“, kurį renkasi daugelis vartotojų. „LiveAgent“ paslauga yra stabili, funkcionali ir gerai apgalvota, o klientų aptarnavimas yra puikus ir padeda 24/7. Vartotojai taip pat teigia, kad el. laiškų tvarkymas „LiveAgent“ yra patogesnis nei „Zendesk“, o pažangi integracija su socialiniais tinklais ir automatizavimas sukuria didesnę vertę vartotojams. Kainų santykis yra priimtinas ir paslauga yra lengvai valdoma.

Padidinkite klientų pasitenkinimą naudodami „LiveAgent“ platformą ir joje integruotą klientų pasitenkinimo vertinimo programinę įrangą „Nicereply“.

Pasiekite sėkmę su klientų patenkinimo programinė įranga

Klientų patenkinimo programinė įranga yra svarbi įmonėms norintiems kurti ilgalaikius santykius su klientais ir užtikrinti gerą klientų patirtį bei prekės ženklą. Optimaliausias būdas matuoti klientų pasitenkinimą yra csat apklausos, nukreipiant klausimus į verslo poreikius. Klientų pasitenkinimo stebėjimas yra svarbiausias dėl didesnės pajamų, gerų rekomendacijų, prekės ženklo populiarumo.

Domina, kodėl LiveAgent yra geras pasirinkimas pograminės įrangos vystymo įmonėms? Štai trys priežastys, kodėl mus pasirinkti.

Vertinama kiekvienoje pramonės šakoje

Tai yra tekstas, siūlantis įgyvendinti pardavimų kanalus su būsimais klientais per internetinį pokalbį, elektroninę paštą ar telefonu. Jūs galite lengvai sekti jų poreikius ir užklausas universalioje pašto dėžutėje. Be to, sutaupote pinigų su LiveAgent, pasirinkdami geriausią pagalbos tarnybų sprendimą.

Šiuolaikiniame versle klientų patirties programinė įranga atlieka svarbų vaidmenį renkant, organizuojant ir stebint klientų atsiliepimus.

Klientų patirties programinė įranga

Šiame tekste pateikiami trys įrankiai skirti įmonėms ir organizacijoms: Hubspot, Pipedrive ir Survio. Hubspot padeda supaprastinti skaitmeninę komunikaciją, o Pipedrive ir Survio – aptarnauti klientus. Hubspot nemokamai siūlo 14 dienų bandomąją versiją, o Pipedrive ir Survio savo bandomuosius planus. Pipedrive yra naudinga pardavimų komandoms ir organizacijoms, o Survio – asmeniniam, mažoms ir didelėms įmonėms. Visi šie įrankiai turi daugybę funkcijų ir gali būti pritaikyti pagal įmonės poreikius.

Atliekamų skambučių centro programinė įranga leidžia skambinti potencialiems klientams ar esamiems klientams. Skambučiai gali būti atliekami dėl įvairių priežasčių, pavyzdžiui, aktyviai aptarnaujant klientus, parduodant esamiems klientams, atliekant apklausas ir pan.

Sujunkite komunikaciją su klientais

Su „LiveAgent“ skambučių centro programine įranga galite tvarkyti ryšius su klientais tiesiai iš pagalbos centro. Tai padės gerinti santykius su klientais, optimizuoti sąveiką su jais ir sukurti daugiau galimybių parduoti. Tyrimas atskleidė, kad dauguma vartotojų vertina, kai įmonės pačios su jais susisiekia. Pradėti Nemokamą Bandymą ir susikurti NEMOKAMĄ paskyrą yra lengva!

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai