Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Research archive illustration

Klientų aptarnavimo Įvertinimo Ataskaita

Produkto kokybė ir kainos konkurencingumas jau nebėra patys svarbiausi veiksniai, lemiantys vartotojų sprendimą pirkti. Iš esmės, geras klientų aptarnavimas ir įsimintina patirtis yra didžiausi klientų išlaikymo varikliai.

Jei įmonės nori išlikti ir išsiskirti šiuolaikinėje perkrautoje rinkoje, jos turi atitikti klientų lūkesčius. Šiuolaikiniai klientai tikisi nepriekaištingos apsipirkimo ir aukšto lygio, greito klientų aptarnavimo. Jei šie lūkesčiai nėra išpildomi, klientai yra linkęnusigręžti nuo prekės ženklų, kuriems ilgus metus buvo lojalūs.

Siekiant atitikti klientų poreikius ir lūkesčius, visoes įmonės srityse turite taikyti į klientus nukreiptą požiūrį. Geriausias būdas to pasiekti yra matuoti klientų aptarnavimo rodiklius, apmokyti agentus, turėti aiškius įmonės tikslus ir taikyti naujas technologijas, tokias kaip customer service and klientų santykių valdymo sistemas. Iš esmės, keletas tyrimų atskleidė, kad tvarkoma ir gerai informuota klientų aptarnavimo komanda, gali ženkliai įtakoti jūsų įmonės reputaciją, klientų lojalumą ir pajamų srautą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai