• Šablonai
  • Teigiamų atsiliepimų socialinėje erdvėje atsakymo šablonai

Teigiamų atsiliepimų socialinėje erdvėje atsakymo šablonai

Neseniai „Sitel Group“ atliktas tyrimas parodė, kad 49 % žmonių yra labiau linkę su įmonėmis dalytis teigiama nei neigiama  patirtimi (30 % respondentų).

Nepriklausomai nuo to, ar grįžtamasis ryšys yra teigiamas, ar neigiamas, jis yra vertingas, nes gali padėti suprasti, ką darote gerai ir ką galima patobulinti.

Kas yra grįžtamasis ryšys?

Verslo kontekste grįžtamasis ryšys (dar vadinami tiesiog atsiliepimais) reiškia, kad klientas naudojasi produktu ar paslauga ir praneša savo nuomonę apie jį. Dažnai klientai taip pat pateikia pasiūlymų, kaip juos patobulinti.

Pavyzdžiui, internetinės parduotuvės atveju gali būti pasidalyta nuomone apie įsigytą gaminį, klientų aptarnavimo atstovų suteiktas paslaugas, svetainės dizainą arba gaminio kainą ir daugelį kitų dalykų. Apskritai kiekviena įmonė turi nusistatyti pagal ką ji nori būti vertinama ir aktyviai siekti klientų atsiliepimų. Klientai taip pat gali dalytis savo atsiliepimais neprašomi – tokiu atveju jie bus dar vertingesni.

Kodėl klientų atsiliepimai yra svarbūs?

Grįžtamasis ryšys iš klientų yra naudinga informacija, padedanti suprasti, ar klientai patenkinti jūsų produktais bei paslaugomis. Šios įžvalgos leidžia susidaryti bendrą vaizdą apie tai, kaip klientai vertina jūsų produktus ir įmonę.

Be to, klientų atsiliepimai:

Padeda optimizuoti savo produktus / paslaugas

Pristatant naują produktą ar paslaugą, paprastai atliekamas išankstinis tikslinės auditorijos poreikių ir interesų tyrimas. Tokio tyrimo rezultatai gali būti labai padrąsinantys. Tačiau po to, kai jūsų auditorija pradės naudotis jūsų produktu ar paslauga, jos tikroji nuomonė gali pasikeisti.

Analizuodami klientų atsiliepimus galite sužinoti tiek stipriąsias, tiek silpnąsias savo pasiūlymo puses. Svarbiausia, galite suprasti, ką klientai patyrė naudodamiesi jūsų produktais ar paslaugomis. Remdamiesi šia informacija, galite optimizuoti tai, ko reikia, kad užtikrintumėte, jog ir toliau teiksite klientams kokybišką patirtį.

Prisideda prie klientų pasitenkinimo nustatymo

Vienas iš svarbiausių rodiklių, padedančių sužinoti, kaip sėkmingai veikia jūsų produktai ar paslaugos, yra klientų pasitenkinimas. Turite užtikrinti, kad klientai būtų patenkinti jūsų pasiūlymu, net jei tai susiję su problemų sprendimu ir jų poreikių patenkinimu.

Stiprina ryšį tarp vartotojų ir prekės ženklo

Klientai nori, kad mėgstami prekių ženklai siūlytų jiems asmeniškesnę, mažiau mechanišką patirtį. Atsižvelgdami į klientų nuomonę, parodykite jiems, kad rūpinatės jais ir esate pasiryžę teikti jiems tokias paslaugas, kurių jie tikisi.

Be to, įtraukiant klientus į vidaus strategijų optimizavimą, didėja jų prisirišimas prie verslo. 

Todėl jie taps jūsų prekės ženklo ambasadoriais ir naudingai vieni kitiems iš lūpų į lūpas skleis gerą informaciją apie jūsų produktus ir paslaugas, net neprašomi to daryti.

Skatina verslo sprendimų priėmimą

Verslo sprendimų priėmimas remiantis tik klientų nuomone turi pasekmių: trumpalaikį ar ilgalaikį verslo nuosmukį. Konkurencingose rinkose priimti svarbius sprendimus remiantis klientų nuomone yra nepelninga.

Tačiau klientų nuomonė gali suteikti vertingų duomenų, padedančių kurti ateities strategijas.

Atsakymų į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonų idėjos

Atsakymo į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonas Nr. 1


Hi [name],

Thank you very much for sharing your experience with us.

We are really happy that your interaction with our brand was so positive.

I just want to let you know that we are acting upon your feedback to make some vital changes to the way we operate [list of changes].

As you can see, the opinions of our clients help us to provide better experiences and grow as a company.

Regards,
[rep’s name], the [company] customer service team

Atsakymo į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonas Nr. 2


Dear [name],

Having you and your family [stay/dine] with us was a pleasure for [company]. We really value the fact that you are being so open with us and taking the time to share your feedback.

I’m glad that you felt [positive point mentioned in the customer’s message].

Hope to see you soon!

Best,
[company’s owner]

Atsakymo į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonas Nr. 3


Hi [name],

We’re happy you are satisfied with the quality of our [product/service]. It means a lot!

Thank you for choosing [company], we’re so thankful for outstanding customers like you.

Let us know if you need anything else.

Sincerely,
[name, position]

Atsakymo į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonas Nr. 4


Hello [name],

I’m really proud that we were able to meet your high expectations! Thank you for taking the time to share your opinion with our customer service team.

It’s such a pleasure to have customers like you.

We will do our best to make your future experience with us even better.

Best,
The [company] customer service team

Atsakymo į socialinių tinklų teigiamus atsiliepimus šablonas Nr. 5


Dear [name],

Thank you for sharing your story and experience with us! I’m so happy that our [product/service] has made such a difference for you.

There’s one part of your comment that really caught my attention. Do you mind if we share your story with our team, and possibly, on external channels like our website or social media profiles?

Thank you very much for your trust.

Best,
[Reps’ name and contact number]

Teigiami atsiliepimai socialiniuose tinkluose – dažnai užduodami klausimai

Ar turėčiau atsakyti į visus teigiamus atsiliepimus?

Atsakytas bilietas

Apsukime šį klausimą – kaip galite neatsakyti į žinutę su teigiamais atsiliepimais? Jei klientas yra toks patenkintas jūsų produktu ar paslauga, kad nusprendė pasidalyti su jumis savo nuomone, be jokios abejonės turėtumėte atsakyti į jo žinutę ir padėkoti, kad pasidalijo savo mintimis.

Ar galiu viešai dalytis teigiama klientų nuomone?

Ar galiu viešai dalytis teigiama klientų nuomone?

Jei klientas paliko atsiliepimą jau viešai paskelbtame profilio komentare, turite teisę pasidalyti jo nuomone su visu pasauliu. Tačiau nepakenktų paprašyti komentaro autoriaus leidimo dalytis juo savo socialiniuose tinkluose. Jei teigiamą atsiliepimą gavote privačia žinute, prieš dalydamiesi komentaru viešai, būtinai turite atsiklausti kliento. Šios taisyklės netaikomos anoniminėms nuomonėms ar atsiliepimams, tačiau visada turėtumėte siekti dalytis teigiamais atsiliepimais su autorių vardais, nes tai patikimiau.

Ar turėčiau padaryti ką nors daugiau, nei tik padėkoti klientui už teigiamą atsiliepimą?

Vertė

Tai priklauso nuo jūsų įmonės vidaus politikos. Yra įmonių, kurios, pavyzdžiui, siunčia savo klientams kuponus kaip padėką, tačiau tai yra didesnės strategijos dalis. Galite ką nors padaryti puikiam klientui ir spontaniškai nusiųsti jam nedidelę dovanėlę, tačiau nepamirškite, kad greičiausiai tą patį turėsite daryti kiekvienam klientui, kuris pasidalys nauja teigiama apžvalga. Jei to nepadarysite, rizikuojate susidurti su neigiama reakcija.

Ready to put our positive feedback reply templates to use?

Use the templates in conjunction with our social media customer service software. Answer clients on Instagram, Facebook, and Twitter directly from LiveAgent.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ar turėčiau atsakyti į visus teigiamus atsiliepimus?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei klientas yra toks patenkintas jūsų produktu ar paslauga, kad nusprendė pasidalyti su jumis savo nuomone, be jokios abejonės turėtumėte atsakyti į jo žinutę ir padėkoti, kad pasidalijo savo mintimis.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar galiu viešai dalytis teigiama klientų nuomone?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei klientas paliko atsiliepimą jau viešai paskelbtame profilio komentare, turite teisę pasidalyti jo nuomone su visu pasauliu. Tačiau nepakenktų paprašyti komentaro autoriaus leidimo dalytis juo savo socialiniuose tinkluose.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar turėčiau padaryti ką nors daugiau, nei tik padėkoti klientui už teigiamą atsiliepimą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tai priklauso nuo jūsų įmonės vidaus politikos. Tačiau galite, pavyzdžiui, siųsti kuponus kaip padėką savo klientams.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai