Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šablonai
  • Pirmojo kontakto skambučių centro šablonai

Pirmojo kontakto skambučių centro šablonai

Pokalbiai telefonu vis dar yra svarbus komunikacijos kanalas tiek įmonėms, tiek jų klientams. Tiesa, kitos komunikacijos priemonės, tokios kaip pranešimų siuntimo programos, tiesioginiai pokalbiai internetu ar pokalbių robotai, tampa vis populiaresnės, tačiau geras senas telefono skambutis vis dar yra bendravimo forma, kurią daugelis klientų pasirinks susisiekdami su vienu iš jūsų įmonės atstovų.

Pirmojo kontakto skambučių centro šablonai
„LiveAgent“ gali būti naudojamas skambinant ir priimant skambučius

Šis tyrimas įrodė, kad 69% klientų teikia pirmenybę aptarnavimui telefonu, o ne pokalbiams internetu ar kitiems aptarnavimo kanalams. Ir nors kitas tyrimas parodė, kad 71% respondentų mano, jog tiesioginiai pokalbiai internetu iki 2021 m. taps populiaresni nei el. laiškai ir pokalbiai telefonu, skambučių centrai vis dar yra klientų aptarnavimo dalis.

Peter Komornik

LiveAgent apjungia puikius internetinius pokalbius, bilietavimą ir automatizavimą, kuri mums suteikia galimybę teikti išskirtinę pagalbą savo klientams.

Peter Komornik, Vadovas
logo slido black

Mes sukūrėme pirmųjų kontaktų šablonų rinkinį, skirtą skambučių centrams, kuris padės jums suteikti savo klientams geriausią įmanomą patirtį telefonu. Nedvejodami nukopijuokite juos ir naudokite arba redaguokite pagal savo poreikius ir pakeiskite formatą.

Pirmojo kontakto skambučių centro šablonai

1 pirmojo kontakto šablonas

2 pirmojo kontakto šablonas

3 pirmojo kontakto šablonas

Dažnai užduodami klausimai

Ar turiu klientui pateikti galutinį atsakymą į jo klausimą pirmojo kontakto metu?

Idealiu atveju jūsų agentai turėtų pabandyti nedelsdami atsakyti į klientų klausimus. Tačiau agentams iš tiesų gali būti sunku išspręsti kiekvieną problemą per vieną kartą. Atminkite, kad kiekviena sąveika turėtų būti naudinga ir sustiprinti idėją, kad jūsų įmonė labiausiai rūpinasi klientu.

Ar yra kokių nors konkrečių žodžių/frazių, kurias agentai turėtų pasakyti pirmo pokalbio metu?

Nėra konkrečių žodžių, tačiau kiekvienas pirmas pokalbis turėtų turėti tam tikrus elementus. Šie elementai gali apimti pasisveikinimą, agento vardą ir pavardę, įmonės pavadinimą ir skyrių ar komandą, kurioje dirba agentas. Kiekvienas pirmasis kontaktinis pokalbis taip pat turėtų priversti klientą jaustis išgirstam ir suprastam. Štai kodėl tokiuose pokalbiuose turėtų būti draugiškų žodžių ir empatiškų teiginių.

Jei naudojamas IVR (interaktyvusis atsakiklis), pravartu informuoti klientus, kiek laiko užtruks, kol jie bus sujungti su agentu. Jei pirmojo pokalbio metu aptartos problemos negalima išspręsti iš karto, klientą reikia informuoti, kiek laiko prireiks, kol agentas išspręs problemą. Taip pat patartina pranešti klientui, kada su juo bus susisiekta dėl tolesnių veiksmų.

Kiek turėtų užtrukti pirmasis skambutis?

Nelengva įvertinti, kiek laiko turėtų trukti pirmasis skambutis. Tačiau jokie skambučių centro pokalbiai telefonu neturėtų trukti per ilgai. Agentai turėtų padėti klientams pranešti apie problemą greitai ir logiška seka. Tada agentas turi informuoti klientą apie visas galimas sprendimo galimybes ir pabandyti pasirinkti efektyviausią.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Ar turiu klientui pateikti galutinį atsakymą į jo klausimą pirmojo kontakto metu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Idealiu atveju jūsų agentai turėtų pabandyti nedelsdami atsakyti į klientų klausimus. Tačiau agentams iš tiesų gali būti sunku išspręsti kiekvieną problemą per vieną kartą. Atminkite, kad kiekviena sąveika turėtų būti naudinga ir sustiprinti idėją, kad jūsų įmonė labiausiai rūpinasi klientu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar yra frazių, kurias agentai turėtų pasakyti pradinio pokalbio metu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Nėra konkrečių žodžių, tačiau kiekvienas pirmas pokalbis turėtų turėti tam tikrus elementus. Šie elementai gali apimti pasisveikinimą, agento vardą ir pavardę, įmonės pavadinimą ir skyrių ar komandą, kurioje dirba agentas. Kiekvienas pirmasis kontaktinis pokalbis taip pat turėtų priversti klientą jaustis išgirstam ir suprastam. Štai kodėl tokiuose pokalbiuose turėtų būti draugiškų žodžių ir empatiškų teiginių.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kiek turėtų užtrukti pirmasis skambutis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Nelengva įvertinti, kiek laiko turėtų trukti pirmasis skambutis. Tačiau jokie skambučių centro pokalbiai telefonu neturėtų trukti per ilgai.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai