Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

  • Šablonai
  • El. laiško po skambučio šablonas

El. laiško po skambučio šablonas

Daugelis pardavėjų, ką tik pradėjusių savo karjerą, niekada nepagalvotų apie el. pašto šablonų naudojimą. Vietoj to jie naudoja pagrindines pardavimo strategijas: skambina, patvirtina susitikimus ir peržiūri įmonės naujienas. Tačiau kai ateina laikas išsiųsti tolesnį el. laišką potencialiam klientui, jie stabteli ir galvoja: „Gerai, bet ką turėčiau parašyti?“

Pardavimai ir el. pašto rinkodara versle yra sudėtingas žaidimas. Galų gale, el. paštas yra tik vienpusis informacijos srautas, kuris laukia atsakymo. Kaip rodo duomenys, dauguma pardavimų el. laiškų tiesiog ignoruojami, tačiau el. pašto rinkodara vis dar išlieka neįkainojama pardavimų strategija. Be to, kai kurie potencialūs klientai el. paštą naudoja tik bendravimui.

Štai kodėl kiekvienas pardavimų atstovas turėtų žinoti, kaip pasinaudoti el. paštu ir kaip parašyti veiksmingą tolesnį pranešimą. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime el. laiško rašymui po pardavimų skambučio.

El. laiškas po skambučio – kodėl jis toks svarbus?

Tolesnis el. laiškas turėtų būti neatskiriama bet kurio pardavimo proceso, kai reikia susisiekti su klientais telefonu, dalis.

Bet kas tai yra iš tiesų?

Yra du el. laiškų, sekančių po skambučio, tipai. Pirmasis yra el. laiškas, išsiųstas potencialiam klientui iškart po skambučio. Tokioje žinutėje turėtumėte apibendrinti pokalbį, paminėti veiksmus, dėl kurių abu jau susitarėte ir nustatyti laiko tarpą tam įgyvendinti. Antro tipo el. laiškas turėtų būti siunčiamas tik tuo atveju, jei jūsų kontaktas neatsako į pirmąjį pranešimą arba kurį laiką nesusisiekė su jumis po trumpo pradinio atsakymo.

El. laiško po skambučio šablonas
Tolesnis el. laiškas iš „LiveAgent“

Po skambučio svarbu išsiųsti tolesnį el. laišką. Priešingu atveju pokalbis su potencialiu klientu tampa tik dar vienu pabendravimu, kuris neatnešė jokios vertės ir nesibaigė pardavimu. Iš esmės aišku, kad be tolesnio pranešimo jūsų kontaktas pamirš jūsų skambutį. Net jei vėliau vėl jiems paskambinsite, antrasis pokalbis neturės tokio didelio poveikio, kokį galėjo padaryti pirmasis.

El. laiško po skambučio šablono temos

  • Buvo malonu su jumis kalbėtis [vardas]!
  • Ačiū, kad radote laiko su manimi pasikalbėti
  • Štai dėl ko susitarėme pokalbio metu [tą dieną]
  • Mūsų skambučio santrauka [tą dieną]
  • Ačiū, kad skyrėte laiko šiandien su manimi pasikalbėti, [vardas]
  • Buvo labai malonu susipažinti, [vardas]
  • Dėkojame, kad su manimi aptarėte savo susirūpinimą dėl [viena iš jūsų potencialaus kliento problemų]
  • Ką tik palikau jums žinutę

Tolesnių el. laiškų po skambučio šablonų pavyzdžiai

Kai norite apibendrinti susitikimą


Kai norite susitarti dėl susitikimo


Kai norite tiesiogiai reklamuoti savo produktą ar paslaugą


Kai jūsų potencialus klientas neatsiliepė


Kai reikia atidėti skambutį

El. laiško po skambučio šablonas – dažnai užduodami klausimai

Kada turėčiau siųsti tolesnį el. laišką po skambučio?

Sprendimo laikas

Pabandykite per valandą po pokalbio išsiųsti suvestinį el. laišką (išvardyti tolesnius veiksmus ir visus susitarimus, aptartus skambučio metu). Jei negalite išsiųsti tokios žinutės iškart po skambučio, tai padarykite per vieną darbo dieną. Jei pokalbio metu sutarsite atlikti kitus veiksmus, kuriems reikalingas jūsų potencialaus kliento dalyvavimas, skirkite jiems laiko atlikti šiuos veiksmus.

Jei atrodo, kad jūsų potencialus klientas nesiima jokių veiksmų teisinga linkme, likus dviems ar trims dienoms iki galutinio termino priminkite apie savo susitarimą.

Ar turėčiau pasiūlyti suplanuoti kitą skambutį ar tęsti bendravimą el. paštu?

Pokalbių internete programa

Geriausia leisti savo potencialiam klientui nuspręsti dėl pageidaujamo bendravimo kanalo. Galite paprašyti savo kontaktinio asmens sekančiame el. laiške, ar jis nori pasiskambinti ar aptarti tolesnius veiksmus el. paštu. Jei jie leidžia jums nuspręsti, tiesiog pasirinkite sau geriausią variantą.

Kada turėčiau nustoti siųsti adresatui el. laiškus po skambučio?

Atsakymas

Jei jūsų potencialus klientas per dvi savaites ignoruoja iki trijų el. laiškų, geriausia kurį laiką nustoti su jais kontaktuoti ir laukti jų reakcijos. Jei nesulauksite, palaukite dvi savaites ir pabandykite išsiųsti dar du tolesnius el. laiškus. Jei tai nepadeda, neturėtumėte daugiau susisiekti su tuo asmeniu.

Ready to put our call follow-up email templates to use?

LiveAgent is the most reviewed and #1 rated ticketing software for small to medium-sized businesses. Try it today with our free 14-day trial. No credit card required.

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kada turėčiau siųsti el. laišką, sekantį po skambučio?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pabandykite per valandą po pokalbio išsiųsti suvestinį el. laišką (išvardyti tolesnius veiksmus ir visus susitarimus, aptartus skambučio metu). Jei negalite išsiųsti tokios žinutės iškart po skambučio, tai padarykite per vieną darbo dieną.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar turėčiau pasiūlyti suplanuoti kitą skambutį ar tęsti bendravimą el. paštu?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Geriausia leisti savo potencialiam klientui nuspręsti dėl pageidaujamo bendravimo kanalo. Galite paprašyti savo kontaktinio asmens sekančiame el. laiške, ar jis nori pasiskambinti ar aptarti tolesnius veiksmus el. paštu.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kada turėčiau nustoti siųsti adresatui el. laiškus po skambučio?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Jei jūsų potencialus klientas per dvi savaites ignoruoja iki trijų el. laiškų, geriausia kurį laiką nustoti su jais kontaktuoti ir laukti jų reakcijos. Jei nesulauksite, palaukite dvi savaites ir pabandykite išsiųsti dar du tolesnius el. laiškus. Jei tai nepadeda, neturėtumėte daugiau susisiekti su tuo asmeniu.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai