Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ieškote „LiveCall“ alternatyvos?

Aptarnavimas telefonu yra tik pradžia. Gaukite el. paštą, tiesioginius pokalbius internetu, socialinius tinklus ir žinių bazę, kad suteiktumėte savo klientams daugiau galimybių.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Būkite arčiau savo klientų ir greičiau padėkite jiems naudodamiesi „LiveAgent“.

logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
logo esky color
slido green

3 priežastys, kodėl įmonės pereina į „LiveAgent“

Phone icon

Aptarnavimas skambučių centre

Be daugelio kitų funkcijų, „LiveAgent“ taip pat suteikia skambučių centro integraciją. Tai greitai ir lengvai nustatoma!

Statistic icon

Turi daug funkcijų

Daugiau nei 175 funkcijų, kad jūsų darbas būtų lengvesnis ir malonesnis.

Money Bag

Prieinamos kainos

„LiveAgent“ suteikia daug už priimtiną kainą. Pasirinkite vieną iš mūsų trijų mokamų planų arba pasirinkite atskiras funkcijas, kad pritaikytumėte savo pagalbos centre.

smart phone calling

Galinga „LiveCall“ alternatyva

Padarykite daugiau naudodami el. paštą, tiesioginius pokalbius, socialinius tinklus ir žinių bazę.

Suteikite klientams kelias galimybes susisiekti su jumis ir paverskite juos mokančiais klientais. Visa tai gausite už kainą, kuri nenuskriaus jūsų biudžeto.

Greičiausias tiesioginis pokalbis internetu

Tiesioginis pokalbis internetu suteikia greičiausią būdą klientams susisiekti su jumis. Galite padidinti konversijų skaičių ir efektyviai paversti puslapio lankytojus mokančiais klientais.

„LiveAgent“ turi greičiausią tiesioginių pokalbių valdiklį rinkoje, kurio pokalbių rodymo greitis 2,5 sekundės. Ar galite suspėti?

undraw fast loading 0lbh
Book demo with LiveAgent

Aptarnavimas skambučių centre

Skambučių centrą lengva nustatyti ir naudoti. „LiveAgent“ sąsaja sklandžiai padės jums atlikti visą procesą. Susisiekite su klientais naudodami naršyklę, telefoną ar bet kurią kitą pasirinktą įrangą.

„LiveAgent“ rūpinasi viskuo už jus, todėl nereikia trečiųjų šalių paslaugų teikėjų. Galite sutelkti dėmesį į svarbius dalykus ir suteikti aptarnavimą be papildomų rūpesčių.

Kodėl įmonės pereina į „LiveAgent“

  • „Jame yra daugybė funkcijų ir todėl jis yra pranašesnis negu 5 metus naudotas „zendesk“. Taigi aš perėjau ir tai labai naudinga man, kaip smulkaus verslo savininkui.“ Albertas

  • Iš pradžių išbandžiau „Zendesk“, bet po kelių valandų konfigūravimo ir kainų modelio studijavimo supratau, kad tai ne man. Vietoj to pradėjau naudoti „LiveAgent“ ir turiu pasakyti, kad kol kas esu labai patenkintas. Sistema buvo sukonfigūruota taip, kaip ir norėjau ir aš dar neradau nieko, ko negalėčiau padaryti. Aptarnavimas yra puikus ir paprastai atsako į klausimus per porą minučių.” Erikas

  • „Mes per4jome į „LiveAgent“ iš „ZenDesk“… ir negrįšime. Kainos puikiai prieinamos, o klientų aptarnavimo komanda mums padeda 24/7. Antra, pažangus automatizavimas, kuris pakeitė mūsų požiūrį į „Zapier“, nes yra daugybė integracijų. Be to, jie taip pat suteikia tiek daug papildomų el. pašto adresų, kuriuos galima labai lengvai prijungti.“ Aronas

  • „Mes ir mūsų klientai nuolat turėjome problemų su „Zendesk“, bet po to, kai apsvarstėme skirtingus variantus, mes pasirinkome „LiveAgent“ remdamiesi naudotojų atsiliepimais ir kainomis.“ Adamas

  • „Aš jau daugelį metų naudojau „Zendesk“ ir buvau pavargęs nuo to, kad prie el. laiškų negaliu pridėti failų, tik siųsti nuorodas. „LiveAgent“ man patinka tai, kad jie siunčia el. laiškus (ne bilietus), galiu pridėti failus, tvarkyti el. laiškų srautą lengviau nei „Zendesk“, galiu bendrauti ir tvarkyti el. laiškus iš to paties lango. Be to, „LiveAgent“ suteikia galimybę naudoti skaičiuokles el. laiškuose ir turi puikią klientų aptarnavimo komandą.“ Vladas

  • „Mes perėjome prie šios sistemos po daugelio „ZenDesk” naudojimo metų. Funkcionalumas yra puikus: kontaktinės formos, tiesioginiai pokalbiai internetu, duomenų bazės, integracija su socialiniais tinklais – viskas vienoje paslaugoje ir visi šie moduliai yra gerai apgalvoti ir kompetentingai sąveikauja tarpusavyje. Man patiko, kad paslauga veikia stabiliai net mobiliosiose platformose (po „ZenDesk“ tai yra didžiulis mūsų pliusas).“ Olga

  • „Išbandžiau įvairią įrangą, įskaitant „Zendesk”, „Freshdesk” ir kitas, o tada radau „LiveAgent”. Tai puikus įrankis, geras kainos ir kokybės santykis, paprastas naudojimas, puikus aptarnavimas ir įdiegimo pagalba. O dabar, po kelerių metų naudojimo, tai vis dar yra geriausias aptarnavimo priemonės pasirinkimas.“ Michalas

  • „Anksčiau naudojau daug kitų pagalbos tarnybų sistemų, tokių kaip „LiveZilla“, „Zopim“, „Zendesk “, „Freshdesk“, „Desk.com“ ir kt. „LiveAgent“ už visus juos pranašesni dėl savo kainos, funkcijų, klientų aptarnavimo ir mobiliųjų funkcijų.“ Harisonas

undraw Savings dwkw

Gaukite daugiau ir sutaupykite daugiau

Jei suteikiate daugiau galimybių savo klientams ir agentams, tai nereiškia, kad turite permokėti. „LiveAgent“ turi tris puikius mokamus planus, kuriuose daug geriausių įrankių ir funkcijų, reikalingų klientų aptarnavime.

Jei norite, visada galite nusipirkti atskirų funkcijų už jas nepermokėdami. Spustelėkite žemiau ir sužinokite daugiau.

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai