Saityno pokalbių kanalas

Kas yra saityno pokalbių kanalas?

Terminai pokalbių kambarys arba pokalbių kanalas apibūdina virtualią vietą internetiniam bendravimui tarp vartotojų bendra tema. Vienas pokalbių kambarys gali būti draugams, kitas – šeimos nariams, o trečias – šunų mylėtojams. Daugybė tokių pokalbių kambarių būna įmontuoti internetinėse svetainėse ir daugelyje jų galima naudoti interneto kameras.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra saityno pokalbių kanalas?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Saityno pokalbių kanalas yra vieta bendravimui internetu. Jis skirtas ta pačia tema besidomintiems vartotojams. Tai gali būti labai artimiems žmonėms skirtas kambarys, bet gali būti skirtas ir tik tų pačių interesų žmonėms. Kambarius galima įterpti į svetaines.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip galiu sukurti saityno pokalbių kanalą?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Yra daugybė būdų kaip sukurti pokalbių kambarį. Galite panaudoti specialiai šiam procesui paruoštus įrankius. Svarbiausia yra apibrėžti savo tikslą – kodėl norite sukurti pokalbių kambarį ir kokių tikslų jis turėtų siekti.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip sukurti saityno pokalbių kambarį?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Norėdami sukurti savo saityno pokalbių kambarį, pirmiausia vertėtų atsakyti į klausimą: koks jo tikslas? Kokius tikslus jis turi pasiekti, kokį paskirtį jis turėtų atlikti. Kalbant apie techninę pusę, internetiniam pokalbių kambariui sukurti galima naudoti tam paruoštus įrankius.” } }] }

DUK

Kas yra saityno pokalbių kanalas?

Saityno pokalbių kanalas yra vieta bendravimui internetu. Jis skirtas ta pačia tema besidomintiems vartotojams. Tai gali būti labai artimiems žmonėms skirtas kambarys, bet gali būti skirtas ir tik tų pačių interesų žmonėms. Kambarius galima įterpti į svetaines.

Kaip galiu sukurti pokalbių kambarį?

Yra daugybė būdų kaip sukurti pokalbių kambarį. Galite panaudoti specialiai šiam procesui paruoštus įrankius. Svarbiausia yra apibrėžti savo tikslą – kodėl norite sukurti pokalbių kambarį ir kokių tikslų jis turėtų siekti.

Kaip sukurti saityno pokalbių kambarį?

Norėdami sukurti savo saityno pokalbių kambarį, pirmiausia vertėtų atsakyti į klausimą: koks jo tikslas? Kokius tikslus jis turi pasiekti, kokį paskirtį jis turėtų atlikti. Kalbant apie techninę pusę, internetiniam pokalbių kambariui sukurti galima naudoti tam paruoštus įrankius.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą
Internetinių pokalbių kambarys yra konkreti vieta internete. Pagrindinis internetinių pokalbių kambario tikslas yra realiuoju laiku suteikti vartotojams internetinį pokalbį.

Internetinių pokalbių kambarys

Įmonėms svarbu turėti internetinių pokalbių programinę įrangą, kuri padeda greitai pasiūlyti pagalbą klientams ir padeda surinkti potencialius klientus. LiveAgent yra nemokama internetinių pokalbių įranga, kuri yra populiari tarp klientų ir agentų. Daugiau kaip 40% klientų ieško pagalbos internetinių pokalbių būdu, o agentai daugiausiai pokalbių sulaukia nuo 11 iki 15 valandos. LiveAgent taip pat turi mokymosi, šablonų ir internetinių seminarų funkcijas.

Naudodamiesi internetinių pokalbių programa naudotojai gali siųsti ir gauti žinutes internetu. Tai realiuoju laiku perduodamos teksto, garso ar vaizdo žinutės.

Pokalbių internetu programa

Internetiniai pokalbiai populiarūs ne tik tarp vartotojų, bet ir įmonėse, kurie juos naudoja kaip pagalbos priemonę, bei pardavimams ir klientų aptarnavimui. Apklausos rodo, kad daugiau kaip 40% klientų ieško pagalbos internetinių pokalbių būdu. LiveAgent yra lengvai prieinama vartotojams ir nereikalauja didelio techninio pasiruošimo.

Pokalbių arba susirašinėjimo etiketas buvo sukurtas siekiant išvengti nesusipratimų ir konfliktų. Sužinokite daugiau apie internetinius pokalbius ir kaip jie gali pagerinti jūsų verslą.

Pokalbiai internetu

Internetiniai pokalbiai yra populiarus būdas teikti pagalbą ir klientų aptarnavimą, kuriam daugiau kaip 40% klientų ieško. Be didelio techninio pasiruošimo, jie padeda išvengti nesusipratimų ir konfliktų. Agentai daugiausiai pokalbių sulaukia nuo 11 iki 15 valandos. LiveAgent yra vienas iš nemokamų internetinių pokalbių įrankių, kuris lengvai prieinamas vartotojams. Įmonėms svarbu turėti programinę įrangą, kuri greitai pasiūlytų pagalbą klientams, didintų susidomėjimą ir padėtų surinkti potencialius klientus.

Naudodamiesi „LiveAgent“, pokalbio langą galite prijungti kairėje arba dešinėje svetainės pusėje. Skaitykite apie tai ir žiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kaip atrodo prijungtas pokalbio langas.

Pokalbių langų prijungimas

Šiame tekste kalbama apie įvairias klientų aptarnavimo programinės įrangos ir VoIP telefono sistemų galimybes. Pateikiami ir kitų programų pavadinimai, pristatomos kontaktinės informacijos ir naujienlaiškio prenumerata. Taip pat kalbama apie LiveAgent aptarnavimo paslaugą ir jos kūrimo procesą, informuojama apie būsimą prisijungimo informacijos išsiuntimą ir įdiegimo būklę.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai