Atsisveikinkitesu lėta, žemesnės klasės programine įranga

Pereikite į „LiveAgent“ ir persikelkite savo duomenis iš „Outlook“.

 • ✓ Jokio sąrankos mokesčio   
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
 • ✓ Nereikia kreditinės kortelės    
 • ✓ Galima bet kada atsisakyti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Keliatės iš „Outlook“?

Ar norėtumėte perkelti savo klientų aptarnavimą į kitą lygį? Atsisveikinkite su bendrinama pašto dėžute ir perkelkite duomenis iš „Outlook“. Sujunkite visas savo el. pašto paskyras su „LiveAgent“, kad galėtumėte patogiau sekti klientų užklausas, jas greičiau išspręsti ir padidinti klientų pasitenkinimą.

„LiveAgent“ yra pagrindinis pagalbos tarnybos sprendimas, kuriame yra daugiau įrankių, funkcijų, integracijų ir pagalbos, kad galėtumėte teikti geriausią klientų aptarnavimą iš vienos vietos. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau arba išbandykite mus nemokamai 14 dienų.

 • Leader in knowledge management software
 • Leader in issue tracking software badge

Perėjimo į „LiveAgent“ privalumai

Bilietų tvarkymas

Bilietų tvarkymo sistema rikiuoja visą jūsų bendravimą pagal įvairius svarbius standartus

Daugiau bendravimo įrankių

El. paštas, tiesioginis pokalbis, skambučių centras, žinių bazė ar net socialinių tinklų palaikymas

Visą parą veikiantis klientų aptarnavimas

Mes visada pasiruošę jums suteikti informacijos arba padėti spręsti problemas

Pasinaudokite nemokamu persikėlimu iš„Outlook“

Jei pereinate prie „LiveAgent“, tai nereiškia, kad turite atsikratyti „Microsoft Outlook“ paskyros. Duomenų migracija reiškia jūsų el. pašto paskyros integravimą į „LiveAgent“ ir duomenų perdavimą, kad galėtumėte geriau juos stebėti ir sekti.

Pradėkite nemokamą išbandymą į geresnį kelią tvarkyti klientų el. laiškus.

Kokius duomenis galite persikelti?

Kontaktus

Perkeliamas jūsų kontaktų sąrašas į „LiveAgent“

El. laiškus

El. laiškai ir bet koks kitas bendravimas iš „Outlook“

Žymas

Taip pat gali būti perkeltos ir žymos

Atsiliepimus

Perkeliama atsiliepimų informacija

Daugiau įrankių geresniam klientų aptarnavimui

Jūsų el. paštas gali virsti organizuota bilietų tvarkymo sistema, kur galėsite geriau sekti klientų užklausas, pažymėti problemas kaip išspręstas ir paprasčiau valdyti savo klientų aptarnavimo skyrių. El. paštas – tik pradžia.

Mūsų bilietų tvarkymo sistemoje yra ir kitų įrankių. Mes kalbame apie greičiausią tiesioginių pokalbių valdiklį jūsų svetainei, skambučių centrą, žinių bazę ar net socialinių tinklų palaikymą. Prijunkite savo „Facebook Messenger“, „Twitter“, „Instagram“ ar „Viber“ paskyras. Pasirūpinkite svarbiausiais kanalais, kuriuos klientai visame pasaulyje naudoja dažniausiai, ir stebėkite juos per vieną prietaisų skydelį. Galite pagerinti savo darbo eigą naudodami daugiau integracijų ir pasinaudoti įvairiomis funkcijomis.

liveagent tools

Pažvelkite į mūsų įrankius

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Mes pasirengę jums padėti

Mes suprantame, kaip svarbu teikti puikų klientų aptarnavimą. Štai kodėl mes darome viską, kad padėtume savo klientams, kai jiems mūsų reikia. „LiveAgent“ siūlo visą parą teikiamą klientų aptarnavimą su bet kuriuo planu.

Teikite puikų klientų aptarnavimą su patys turėdami stiprų užnugarį. Kreipkitės į mus, kai jums reikia informacijos, išspręsti problemą ar norite sužinoti daugiau apie „LiveAgent“ naudojimą. Galite susisiekti su mumis bet kada ir bet kaip – el. paštu, žinių bazėje, skambučių centru, socialiniais tinklais ar tiesioginiu susirašinėjimu. Ar norėtumėte gauti puikų aptarnavimą dėl savo naujojo pagalbos centro? Spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd atsiliepimų

Ką apie mus kalba klientai

 • „Partly“

  Roman Bosch

  Partly

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • HostingAdvice.com

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • „covomo“

  Karl Dieterich

  Covomo

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • HEWO

  Hendrik Henze

  HEWO interneto marketingas

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • WebMaster Deals

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • „XperienceHR“

  Taras Baca

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • „TAZAR Group“

  Andrej Ftomin

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • „Workplace Depot“

  Matt Janaway

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Betconstruct

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • „AVMarket“

  Ivan Golubović

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • Antalijos konsultacinis kalbų centras

  Rustem Gimaev

  Antalijos konsultacinis kalbų centras.

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga... Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Kaip persikelti iš „Outlook“ į „LiveAgent“?

Norėdami persikelti iš „Outlook“ į „LiveAgent“, paprasčiausiai prijunkite el. paštą ir gaukite bilietus į sistemą.

Kokius duomenis galima perkelti iš „Outlook“ į „LiveAgent“?

Jūsų įmonė iš „Outlook“ į „LiveAgent“ gali perkelti tokius duomenis kaip bilietai, administratoriai, agentai, kliento informacija, žymos, priedai ir kita.

Related Articles to „Outlook“ migracija
Galvojate migruoti iš Gorgias? Išbandykite nemokamą migraciją į LiveAgent. Mes galime nemokamai perkelti visus jūsų žmones, bilietus, žymas ir dar daugiau.

Migruokite iš Gorgias į LiveAgent

"LiveAgent" yra sprendimas, kuris padeda padidinti perkančių klientų konversijų rodiklį iki 325%. Praktiškas ir ekonomiškas sprendimas, kuris leidžia tvarkyti el. laiškus, naudoti tiesioginius pokalbius internetu bei integruoti socialinę žiniasklaidą. Įmonės, kurios naudojo šį sprendimą, teigia, kad jis padėjo pagerinti klientų patirtį, padidinti pardavimus ir klientų pasitenkinimo lygį.

Planuojate perkelti savo duomenis iš "Lucep" į kitą sprendimą? Atkreipkite dėmesį į LiveAgent ir pamatykite visus privalumus. Pradėkite savo nemokamą bandymą jau šiandien.

Norite migruoti iš "Lucep" į LiveAgent?

Šio teksto tema yra LiveAgent - klientų aptarnavimo programinė įranga. Jis siūlo įvairius būdus, kaip padidinti klientų patirtį, pvz., VoIP telefono sistemas, įeinančių skambučių centrų programinę įrangą ir kt. Galite gauti mokymų, peržiūrėti tinklaraščius ir įvykdyti rašymo testą. Įmonė turi klientų portalo programinę įrangą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Be to, siūloma įvairi integracija su kitais įrankiais ir alternatyvos. Galite susisiekti su pardavimų kontaktine linija arba užsisakyti naujienlaiškį, kad gautumėte naujausias informacijas apie „LiveAgent“.

Norite perkelti savo duomenis iš „Aircall“ kitam paslaugų teikėjui? Pažvelkite į „LiveAgent“ ir pamatykite jo teikiamą naudą. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją jau šiandien.

Pereinate iš „AirCall“ į „LiveAgent“?

LiveAgent yra gerai veikiantis ir ekonomiškas sprendimas, padedantis gerinti klientų patirtį ir padidinti pardavimus. Tai vertinga alternatyva platformoms kaip osTicket ir HelpCrunch. LiveAgent turi daug funkcijų, taip pat integruojasi su socialiniais tinklais ir skambučių centrais. Programinė įranga yra naudojama daugiau kaip 21 000 įmonių, o trys mokami planai prasideda nuo $9/mėn, prieinami yra ir nemokami bandymai. Tai yra geriausia alternatyva klientų aptarnavimo sistemoms, tokiose kaip Zendesk.

LiveAgent yra labiausiai įvertinta ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga 2020 metais, skirta smulkioms ir vidutinėms įmonėms. Prisijunkite prie tokių gerai žinomų įmonių, kaip Huawei ir Yamaha, bei teikite puikią pagalbą.

Keliatės iš "LiveHelpNow" į Liveagent?

„Viber“, „Facebook“, „Twitter“, „Instagram“ ir klientų kanalai – viską tai galima suderinamai sujungti naudojant pagalbos tarnybos bilietais pagrįstą sistemą. Įsijunkite ją ir suteikite savo klientams daugybę patogumų! Taip pat LiveAgent palaiko programinės įrangos migracijos įskiepius, kurie leidžia gaminti nuostabius patobulinimus savo pasirinktų technologijų pagrindu. Sekite mūsų naujienas ir sužinokite daugiau!

Norite perkelti duomenis iš „Front“ į kitą sprendimą? Pažvelkite ką siūlo „LiveAgent“ ir sužinokite apie jo privalumus. Išbandykite nemokamai jau šiandien.

Keliatės iš „Front“?

LigoAgent offers products and advertising services, as well as the option to create a free account and provide real-time assistance to customers. LiveAgent is a popular customer service tool that allows for email sending, file attachment, and email stream management. It is a cost-effective solution that helps improve customer experience and satisfaction. LiveAgent also offers customizable chat integration and a 24/7 customer service team. Many companies have switched to LiveAgent due to its positive user feedback and better pricing.

„LiveAgent“ yra daugiausiai apžvalgų turinti ir geriausiai įvertinta SVĮ pagalbos centro programinė įranga 2020 m. Perkelkite duomenis iš „LeadDesk“ į „Liveagent“ jau šiandien.

Pereinate iš „LeadDesk“ į „LiveAgent“?

„LiveAgent“ siūlo išskirtinį klientų aptarnavimą 24/7, naudingus įrankius bei daugiau nei 175 funkcijas ir 40 integracijų. Pasirinkite vieną iš 43 skirtingų vertimų kalbų arba pereikite į „LiveAgent“ planą ir padidinkite savo santykių su klientais pelningumą.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai