Atsisveikinkitesu lėta, žemesnės klasės programine įranga

Pereikite į „LiveAgent“ ir persikelkite savo duomenis iš „Outlook“.

  • ✓ Jokio sąrankos mokesčio
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
  • ✓ Nereikia kreditinės kortelės
  • ✓ Galima bet kada atsisakyti
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
LiveAgent migration animation
Migration background

Keliatės iš „Outlook“?

Ar norėtumėte perkelti savo klientų aptarnavimą į kitą lygį? Atsisveikinkite su bendrinama pašto dėžute ir perkelkite duomenis iš „Outlook“. Sujunkite visas savo el. pašto paskyras su „LiveAgent“, kad galėtumėte patogiau sekti klientų užklausas, jas greičiau išspręsti ir padidinti klientų pasitenkinimą.

„LiveAgent“ yra pagrindinis pagalbos tarnybos sprendimas, kuriame yra daugiau įrankių, funkcijų, integracijų ir pagalbos, kad galėtumėte teikti geriausią klientų aptarnavimą iš vienos vietos. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau arba išbandykite mus nemokamai 14 dienų.

  • Leader in issue tracking software badge

Perėjimo į „LiveAgent“ privalumai

Bilietų tvarkymas

Bilietų tvarkymo sistema rikiuoja visą jūsų bendravimą pagal įvairius svarbius standartus

Daugiau bendravimo įrankių

El. paštas, tiesioginis pokalbis, skambučių centras, žinių bazė ar net socialinių tinklų palaikymas

Visą parą veikiantis klientų aptarnavimas

Mes visada pasiruošę jums suteikti informacijos arba padėti spręsti problemas

Pasinaudokite nemokamu persikėlimu iš„Outlook“

Jei pereinate prie „LiveAgent“, tai nereiškia, kad turite atsikratyti „Microsoft Outlook“ paskyros. Duomenų migracija reiškia jūsų el. pašto paskyros integravimą į „LiveAgent“ ir duomenų perdavimą, kad galėtumėte geriau juos stebėti ir sekti.

Pradėkite nemokamą išbandymą į geresnį kelią tvarkyti klientų el. laiškus.

Kokius duomenis galite persikelti?

Kontaktus

Perkeliamas jūsų kontaktų sąrašas į „LiveAgent“

El. laiškus

El. laiškai ir bet koks kitas bendravimas iš „Outlook“

Žymas

Taip pat gali būti perkeltos ir žymos

Atsiliepimus

Perkeliama atsiliepimų informacija

Daugiau įrankių geresniam klientų aptarnavimui

Jūsų el. paštas gali virsti organizuota bilietų tvarkymo sistema, kur galėsite geriau sekti klientų užklausas, pažymėti problemas kaip išspręstas ir paprasčiau valdyti savo klientų aptarnavimo skyrių. El. paštas – tik pradžia.

Mūsų bilietų tvarkymo sistemoje yra ir kitų įrankių. Mes kalbame apie greičiausią tiesioginių pokalbių valdiklį jūsų svetainei, skambučių centrą, žinių bazę ar net socialinių tinklų palaikymą. Prijunkite savo „Facebook Messenger“, „Twitter“, „Instagram“ ar „Viber“ paskyras. Pasirūpinkite svarbiausiais kanalais, kuriuos klientai visame pasaulyje naudoja dažniausiai, ir stebėkite juos per vieną prietaisų skydelį. Galite pagerinti savo darbo eigą naudodami daugiau integracijų ir pasinaudoti įvairiomis funkcijomis.

liveagent tools

Pažvelkite į mūsų įrankius

LiveAgent - How to choose the right knowledge base tool?

Mes pasirengę jums padėti

Mes suprantame, kaip svarbu teikti puikų klientų aptarnavimą. Štai kodėl mes darome viską, kad padėtume savo klientams, kai jiems mūsų reikia. „LiveAgent“ siūlo visą parą teikiamą klientų aptarnavimą su bet kuriuo planu.

Teikite puikų klientų aptarnavimą su patys turėdami stiprų užnugarį. Kreipkitės į mus, kai jums reikia informacijos, išspręsti problemą ar norite sužinoti daugiau apie „LiveAgent“ naudojimą. Galite susisiekti su mumis bet kada ir bet kaip – el. paštu, žinių bazėje, skambučių centru, socialiniais tinklais ar tiesioginiu susirašinėjimu. Ar norėtumėte gauti puikų aptarnavimą dėl savo naujojo pagalbos centro? Spustelėkite žemiau esantį mygtuką.

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd atsiliepimų

Ką apie mus kalba klientai

Perkeliate ne vien el. laiškus?

Nemokamai perkelkite duomenis iš bet kurio žemiau išvardytų pagalbos tarnybos sprendimų teikėjų. Padarykite tai jau šiandien. Mes jums padėsime.

Susiję straipsniai su„Outlook“ migracija
415713 How To Setup And Create Contacts In LiveAgent

How to setup and create Contacts in LiveAgent

LiveAgent is a versatile customer support software with features like live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It is cloud-based and secure with SSL safety. It also offers various integrations and plugins, and a free trial.

485115 How To Create Contact Groups In LiveAgent

How to create Contact groups in LiveAgent

Learn how to create and manage Contact groups in LiveAgent to easily sort your business Contacts. Follow video or text instructions to set up and use Contact groups effectively.

677682 Custom Roles Available Permissions

Custom roles available permissions

LiveAgent is an integrated customer support software with various features. It offers ticketing system, live chat, social helpdesk, and voice helpdesk. It also provides custom roles for agents with different permissions.

752568 Using Contact Groups To Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups to Answer VIP Customers Faster

Using Contact Groups allows prioritizing VIP customers, creating specialized departments, and triggering rules for faster customer support.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Pagalba

LiveAgent siūlo įvairias klientų aptarnavimo programinės įrangos ir komunikacijos kanalus, įskaitant skambučius, pokalbius ir socialinius tinklus. Taip pat suteikia galimybę registruotis demonstracijai ir gauti naujienas apie atnaujinimus bei nuolaidas. Teikiama galimybė susisiekti su jais per kontaktinę formą, internetinius pokalbius arba skambučius.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Apžvalgos

Peržiūrėkite produktų apžvalgas iš pramonės pusės ir išbandykite visus bendravimo kanalus, kol jūsų „LiveAgent“ ruošiama. Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x