Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Ar ieškote geresnės „LivePerson“ alternatyvos?

Pagerinkite savo klientų aptarnavimą naudodami tinkamą programinę įrangą ir gaukite daugiau nei tik pokalbių internetu įrankį. „LiveAgent“ siūlo galingus įrankius, daugybę naudingų funkcijų, palengvinančių jūsų darbą, ir integracijas, kurios dar labiau paspartins jūsų darbo eigą. Tūkstančiai kompanijų visame pasaulyje perėjo į „LiveAgent“ ir su mūsų pagalba pagerino klientų aptarnavimą.

Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl mūsų pokalbių internetu įrankis yra geriausias ir kodėl esame pranašesni už „LivePerson“. Sužinokite, kaip galite užtikrinti geresnę klientų patirtį naudodami geresnį įrankių rinkinį. Pradėkite nemokamą bandomąją versiją šiandien arba skaitykite toliau ir sužinokite daugiau.

Definition of customer engagement

Greičiausias tiesioginių pokalbių internetu valdiklis

Puiki „LivePerson“ alternatyva turėtų turėti geresnius tiesioginius pokalbius internetu. Mes sunkiai dirbome, kad mūsų tiesioginis pokalbis internetu taptų aukščiausio lygio. Štai kaip mums pavyko suteikti greičiausią tiesioginį pokalbį internetu savo klientams, kai pokalbio internetu rodymo greitis yra tik 2,5 sekundės.

Tiesioginiame pokalbyje internetu yra daug naudingų funkcijų, tokių kaip spausdinimo realiuoju laiku rodinys, aktyvūs kvietimai pokalbiui internetu ir svetainės stebėjimas, kad suteikiamas aptarnavimas būtų patrauklesnis ir efektyvesnis. Atlikite klientų aptarnavimą ar pardavimus naudodami greičiausią tiesioginių pokalbių internetu valdiklį, prieinamą rinkoje. Padidinkite savo pardavimų konversijas, pritraukite potencialių klientų, pagerinkite pokalbių internetu patirtį ir palaikykite geresnius santykius su savo klientais. Palyginkite mus su „LivePerson“ naudodami toliau pateiktą vaizdo įrašą.

Take a look and see our live chat

Vien tik žodžių nepakanka. Kodėl nepažiūrėjus, kaip veikia mūsų tiesioginiai poklabiai internetu? Šiame vaizdo įraše pamatysite, kaip paprasta ir lengva bus jūsų klientams su jumis susisiekti. Šis vaizdo įrašas rodo tiesioginį pokalbį internetu tiek iš kliento, tiek iš darbuotojo pusės.

Išbandykite dabar!

Išbandykite „LiveAgent“ nemokamai arba peržiūrėkite mūsų mokamus planus, kad gautumėte daugiau informacijos apie siūlomų įrankių, funkcijų ir integracijų kainas.

„LiveAgent“ naudojimo pranašumai

Štai 3 pagrindiniai pranašumai, dėl kurių „LiveAgent“ yra geriausia „LivePerson“ alternatyva.

Clock icon

Sutaupykite laiko ir pinigų

Laikas yra pinigai, tad kodėl gi netaupyti abiejų? „LiveAgent“ tiesioginis pokalbis internetu yra greičiausias rinkoje, o tai reiškia greitesnį atsakymo laiką jūsų klientams.

Stars

Pagerinkite pasitenkinimą

Aukščiausių klientų atsiliepimų gavimas priklauso nuo puikių darbuotojų ir puikios programinės įrangos. Padidinkite klientų pasitenkinimą naudodami tinkamus įrankius.

Increase icon

Padidinkite efektyvumą

Padarykite daugiau naudodami klientų aptarnavimo sprendimą, kuris veikia taip, kaip tikitės. „LiveAgent“ funkcijos yra prieinamos, kai tik jų prireikia.

increase availability

Atlikite užduotis naudodami tinkamą įrankių rinkinį

Mes žinome, kad „LivePerson“ komanda gerai dirbo su savo įrankiais. Bet štai mūsų pasiūlymas. Tiesioginis pokalbis internetu ir pokalbių internetu paslauga yra tik vienos iš klientų aptarnavimo galimybių. Ar norėtumėte turėti prieigą prie el. pašto, skambučių centro, žinių bazės ir net socialinių tinklų kanalų, tokių kaip „Instagram“, „Facebook Messenger“ ar „Viber“?

Tai jau atlikta. Visa tai galite turėti pasirinkę tinkamą planą ir turėti ryšį su savo klientais ar potencialiais klientais iš bet kur per savo ir jų mėgstamus kanalus. Viskas tvarkoma per patikimą bilietų sistemą, kad galėtumėte viską lengvai sekti. „LiveAgent“ prieinamas visada, kai tik jo prireikia, nesvarbu, ar esate pardavimų komanda, ar aptarnaujantis darbuotojas.

„LiveAgent“ įrankių rinkinys

Funkcijos ir integracijos puikiai darbo eigai

Pokalbių robotas gali būti puikus dalykas, bet niekas neprilygsta žmogiškam kontaktui … pokalbių robotas … pokalbių robotas … pokalbių robotas … na, jis gali įstrigti ar susipainioti, nors technologijos kasdien tobulėja. Suprantame, kad moderni klientų aptarnavimo programinė įranga negali veikti tik kaip žinučių siuntimo kanalas. Darbuotojams ji turėtų suteikti daugiau nei tik pokalbius žinutėmis ir kitus pokalbių būdus.

Automatika, automatiniai atsakymai, vaizdo pokalbiai, „Slack“, pokalbių internetu analizė … yra daugybė funkcijų, priemonų ir integracijų, kurias „LiveAgent“ gali pasiūlyti jūsų darbuotojams, kad jų darbas būtų lengvesnis. „LiveAgent“ gali būti lengvai pritaikytas asmeniniams poreikiams daugelio integracijų dėka ir padeda suteikti geresnę pokalbio patirtį bei pateisindamas vartotojų lūkesčius.

Call routing time
get inspired

Mes padarome savo klientus laimingus

Klientų aptarnavimo programinė įranga sukurta siekiant palengvinti klientų gyvenimą ir mes tai žinome. Tokią programinę įrangą kurianti įmonė turėtų rodyti pavyzdį, naudoti savo įrankius ir teikti puikų aptarnavimą savo klientams. Štai kodėl mes darome viską, kad klientai būtų patenkinti ir kuriame lojalumą.

Mes siūlome aptarnavimą  24/7 savo klientams kaip pasiūlymo dalį. Kreipkitės į mus, kai tik jums to prireiks, ir mes jums padėsime. Jokių pokalbių robotų, čia dirba paprasti malonūs žmonės. Ar norėtumėte tapti laimingu „LiveAgent“ klientu? Spustelėkite mygtuką, esantį žemiau!

3,000+ Trustpilot | GetApp | G2 crowd reviews

Peter Komornik

„LiveAgent“ apjungia puikius tiesioginius pokalbius internetu, bilietus ir automatizavimą, kurie leidžia mums suteikti išskirtinį aptarnavimą savo klientams .

Peter Komornik, CEO
logo slido black

Ką apie mus sako klientai

 • Roman Bosch

  Roman Bosch

  Partly

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • christine preusler

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • Karl Dieterich

  Karl Dieterich

  Covomo

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • Hendrik Henze

  Hendrik Henze

  HEWO interneto marketingas

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • Razvan Sava

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • Taras Baca

  Taras Baca

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • user testimonials

  Andrej Ftomin

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • Matt Janaway

  Matt Janaway

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Rafael Kobalyan

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • Ivan Golubović

  Ivan Golubović

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • user testimonials

  Rustem Gimaev

  Antalijos konsultacinis kalbų centras.

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga... Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Gaukite daugiau už prieinamą kainą

Neviršyti jūsų biudžeto ribų yra vienas iš svarbiausių mūsų prioritetų, todėl mes atitinkamai pritaikėme savo kainas. Mokėkite už tai, ko jums konkrečiai reikia. Mūsų planai prasideda tik nuo 15 USD. Aišku, mes žinome, kad geriau išbandyti produktą prieš jį perkant. Štai kodėl galite pradėti nemokamą mūsų 14 dienų bandomąją versiją be jokių išankstinių įsipareigojimų.

Taigi, ar dabar mes jums patinkame labiau nei „LivePerson“? Jei norite išbandyti mūsų sistemą, slinkite žemyn ir bandykite. Nesidrovėkite susisiekti su mumis, jei turite klausimų. Mūsų kontaktinę informaciją rasite puslapio apačioje.

offer compensations

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai