“Mail.ru”

Kas yra “Mail.ru”?

“Mail.ru” yra Rusijos interneto bendrovė ir el. pašto paslauga. Ji tapo viena iš populiariausių el. pašto teikėjų Rusijoje ir rusakalbiame interneto segmente. “Mail.ru” taip pat priklauso didelis, į šį segmentą nukreiptų populiarių svetainių kiekis. 

Kaip galite panaudoti “Mail.ru”?

Tai yra populiari el. pašto paslauga Rusijoje, todėl galite naudoti “Mail.ru” nustatant klientų aptarnavimo el. pašto adresą, į kurį galite gauti klientų užklausas. Tačiau toks problemos sprendimo būdas gali būti efektyvus tik tuo atveju, jei gaunate mažus kiekius el. laiškų. Kad išvengtumėte netvarkos ir painiavos, jūs galite prijungti savo Mail.ru el. paštą su LiveAgent bilietavimo sistema ir klientų bilietuose palaikyti tvarką.

LiveAgent bilietavimo sistema pilnai palaiko kelias el. pašto dėžutes iš skirtingų tiekėjų, įskaitant “Mail.ru”, “Gmail”, “Outlook”, “Yahoo” ir daugybės kitų. Be to, ji yra pilnai palaikoma įvairiomis funkcijomis, kurios užtikrina jūsų bendravimo organizuotumą ir nukreipimą reikiamiems žmonėms.

Peržiūrėkite tokias funkcijas, kaip departamentai ar automatizuotas bilietų paskirstymas, kuris užtikrina, kad kiekvienas bilietas būtų pristatytas atitinkamam pagalbos agentui. Jūs taip pat galite naudoti žymas ir sukurti grupes įvairiomis temomis ar nustatyti savo darbo valandas ir informuoti savo klientus, kuriuo laiku jūs galite jiems atsakyti.

Geriausia LiveAgent bilietavimo sistemos dalis yra jos daugiakanalės galimybės. Be “Mail.ru” ir kitų el. pašto tiekėjų, ji taip pat tvarko internetinius pokalbius, skambučių centrą, klientų portalą ir socialinę žiniasklaidą“Facebook”, “Instagram”, “Twitter” ir net “Viber”. Kiekvieną iš šių kanalų palaiko jų funkcijos. Peržiūrėkite pilną sąrašą ir pamatykite jas visas.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokia yra “Mail.ru” integracijos teikiama nauda?

  • Populiarus Rusijos el. pašto teikėjas jūsų pagalbos tarnyboje
  • Greitesnis klientų bendravimas
  • Geresnis el. laiškų valdymas ir aiškumas
  • Daugiakanalė bilietų sistema

Searching for a way to improve your email communication?

Handle customer requests faster and get your comunication organized with LiveAgent ticketing system

Kaip integruoti “Mail.ru” į LiveAgent?

“Mail.ru” ir LiveAgent integracijos procesas yra nesudėtingas ir jį galima atlikti vos per kelias minutes. Viskas, ką jus turite padaryti yra pridėti savo “Mail.ru” el. pašto paskyrą prie LiveAgent bilietavimo sistemos. Sekite žemiau pateiktą vadovą ir sužinokite, kaip tai padaryti.

  • Jei dar neturite paskyros, eikite į “Mail.ru” ir paspaudę ant Sukurti el. paštą, esančio “Mail.ru” pagrindinio puslapio viršutiniame, kairiąjame skydelyje, susikurkite savo naują el. pašto paskyrą.
"Mail.ru" paskyros sukūrimo puslapis su informaciniais laukeliais
“Mail.ru” paskyros kūrimas
  • Kai tik paskyra bus paruošta, atsidarykite LiveAgent ir eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto paskyros. Dabar, paspauskite ant viršuje esančio oranžinio Sukurti mygtuko ir el. pašto adreso teikėjų sąraše pasirinkite “Mail.ru”.
"Mail.ru" LiveAgent nustatymuose, pridedant naują el. pašto adresą
“Mail.ru” LiveAgent viduje
  • Toliau, pateikite savo informaciją, tokią kaip prisijungimo vardas, slaptažodis ir pasirinkite departamentą, į kurį nukreipsite el. laiškus. Kai baigsite, paspauskite Išsaugoti ir jūsų “Mail.ru” el. pašto adresas bus pridėtas į LiveAgent.
"Mail.ru" konfigūracija LiveAgent
“Mail.ru” konfigūracija

Jūsų “Mail.ru” integracija yra baigta ir dabar, visi klientų el. laiškai iš jūsų “Mail.ru” bus nukreipti į jūsų LiveAgent blietavimo sistemą.

Domina išsamesnė informacija apie LiveAgent bilietavimo sistemą? Peržiūrėkite mūsų bilietavimo sistemos funkcijas arba naudojimo atvejus ir sužinokite, kaip galite panaudoti LiveAgent ir pagerinti savo klientų aptarnavimą.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "Mail.ru"?

"Mail.ru" yra vienas didžiausių el. pašto tiekėjų Rusijoje ir rusakalbio interneto segmente. Jiems taip pat priklauso kelios populiarios interneto svetainės. </pę

Ar galiu integruoti "Mail.ru" į LiveAgent?

Jūsų "Mail.ru" el. pašto dėžutę galima integruoti į LiveAgent nemokamai ir be komplikuotų užduočių. Sekite šiame straipsnyje pateiktu vadovu ir sužinokite, kaip tai padaryti. 

Kokios yra "Mail.ru" integracijos į LiveAgent naudos?

Patobulintas ir tvarkingas bendravimas el. paštu, prioritetų suteikimas, šlamšto filtrai, daugiakanalės galimybės yra tik keletas iš daugybės privalumų.

Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai