Teisingas pasirinkimas švietimui ir NVO

Keičiamo dydžio, pritaikoma ir priderinama pagal jūsų poreikius.

 • ✓ Nėra įdiegimo mokesčio
 • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7
 • ✓ Nereikalinga kreditinė kortelė
 • ✓ Galite atsisakyti bet kuriuo metu
Šią paslaugą naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo

30%

Gaukite daugiau pajamų

Sukurkite įsimintiną klientų patirtį, kuri padidina pajamas.

97%

Pagerinkite pasitenkinimą

Pradžiuginkite savo klientus žaibiškais atsakymais.

16×

Padidinkite klientams teikiamą vertę

Padidinkite pardavimus išlaikydami savo klientus ištikimus jūsų prekės ženklui.

Business background

Pagalbos centro programinė įranga švietimo ir NVO institucijoms

Sutelkite dėmesį į teigiamą savo įstaigos poveikį visuomenei ar aplinkai naudodami „LiveAgent“ – daugiausiai apžvalgų turinčią ir geriausiai įvertintą SVĮ pagalbos centro programinę įrangą 2020 m. Būkite arčiau savo klientų ir padėkite jiems greičiau naudodami „LiveAgent“.

Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
eSky logo
Slido green logo
Handle many requests at the same time with LiveAgent

Taupykite laiką diegdami automatiką

Švietimas ir NVO paprastai nori kurti tvirtus asmeninius santykius, nes būtent tai jiems svarbu. Gera idėja savo asmeninėje veikloje naudoti „LiveAgent“, kad būtų sutaupomas laikas. Norint pagerinti jų veiklą, labai svarbu derinti visą jų bendravimą, įskaitant socialinių tinklų kanalus, tiesioginius pokalbius ir kontaktines formas. Be to, mes žavimės jų pastangomis padaryti šį pasaulį geresniu!

Supaprastinkite bendravimą su suinteresuotosiomis šalimis

Niekada nepraraskite ankstesnio pokalbio su esamais ir potencialiais suinteresuotais subjektais. Universalios pašto dėžutės ir galingos paieškos sistemos dėka galite rasti būtent tą bilietą, kurio jums reikia. Pradėkite tiesioginį pokalbį internetu, tęskite atsakydami į bilietą ir paskambinkite pabaigoje – viskas vienoje vietoje!

Person collecting multiple pieces of paper into one net
Woman responding to text while walking

Greičiau atsakykite į užklausas

Nedelsdami gaukite atsakymus į savo klausimus ir panaikinkite kalbos barjerą. Jūs netgi galite gauti spausdinimo realiuoju laiku rodinį, kuris padės paruošti teisingus atsakymus reikiamu laiku. Ar dažnai esate skirtingose vietose? Jokių problemų. „LiveAgent“ siūlo programėles mobiliesiems, kad galėtumėte palaikyti ryšį, kad ir kur būtumėte. Jūsų mokiniai bus sužavėti jūsų greitumu! Jūs žinote: E = mc2!

Modernizuokite klientų aptarnavimą

Savo instituciją paversite šiuolaikiška, prieinama ir komunikabilia organizaciją bei sukurkite naudingą, į klientą orientuotą įvaizdį internete. Susisiekite su potencialiais studentais ir jų tėvais arba pritraukite naujų rėmėjų naudodami tiesioginį pokalbį internetu.

Right tools to increase sales

Laimingi klientai yra geriausi klientai

Siūlome perkėlimo paslaugas iš daugelio populiarių pagalbos centro paslaugų teikėjų.

Kokios naudos jūsų EDU ir NVO gaus įdiegus „LiveAgent“?

Padidėjęs pasitenkinimas

Suteikite savo klientams laisvę susisiekti su jumis bet kuriuo jiems patinkančiu kanalu, nesvarbu, ar tai būtų tiesioginis pokalbis, el. paštas, telefonas ar socialiniai tinklai.

Padidėjęs efektyvumas

Automatizuokite kasdienes ir pasikartojančias užduotis, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į santykių su klientais puoselėjimą.

Tapkite pavyzdžiu

Tapkite pramonės šakos lyderiu klientų aptarnavimo srityje, pagerindami klientų pasitenkinimą, reagavimo laiką ir našumą.

5 star rating

Aukščiausi saugumo standartai

„LiveAgent“ siūlo naujausius saugumo standartus, atitinkančius naujausius reikalavimus. Jūsų privatus bendravimas yra saugus ir užšifruotas ES, JAV ar Azijos duomenų centruose, atsižvelgiant į jūsų pageidavimus. „LiveAgent“ taip pat visiškai atitinka GDPR ir vadovaujasi naujausia „SaaS“ pramonės šakos praktika.

Efektyvus išteklių valdymas

Finansiniai ir žmogiškieji ištekliai yra viena iš svarbiausių bet kokios ne pelno siekiančios organizacijos dalių. Niekada nešvaistykite savanorių ar dalyvių laiko tvarkydami kelias el. pašto dėžutes ar kitus komunikacijos kanalus ir investuokite į tai, kad padidintumėte savo projektų poveikį. Pasitikėjimas „LiveAgent“ gali žymiai padidinti jūsų vizijos sėkmę.

Woman ordering at the table
Person holding a pen in the hand

Klientų aptarnavimas teikiamas 24/7/365

Verslo partneriai ir klientai nori nedelsdami turėti prieigą prie informacijos apie projektus, finansinį įnašą ar jūsų veiklos poveikį, nepriklausomai nuo laiko, dienos ar vietos. Paprasto, tačiau neįtikėtinai vertingo klientų portalo sukūrimas su DUK, bendruomenės forumais ar keliomis skirtingomis kategorijomis ir straipsniais gali padėti jiems visą laiką gauti reikiamą informaciją. Tai taip pat taupo jūsų agentų laiką, nes klientai turi galimybę savarankiškai ieškoti atsakymų.

Pažiūrėkite, kodėl įmonės renkasi „LiveAgent“

Pagalbos centro sprendimas prieinamiausia kaina

Nemokamas „LiveAgent“ planas, be kitų funkcijų, siūlo nemokamą žinių bazę. Naudodami mokamą planą, galite gauti dar daugiau už priimtiną kainą.

$9 mėn.

Small verslas

 • Neribota bilietų istorija
 • 3 el. pašto adresai
 • 3 kontaktinės formos
 • 1 API raktas
$29 mėn.

Medium verslas

 • Visi Mažo plano ypatumai bei
 • 10 el. pašto adresų
 • 3 tiesioginio pokalbio mygtukai
 • Skyrių valdymas
0 $ mėn.

Nemokamai

 • 7 dienos bilietų istorijai
 • 1 el. pašto adresas
 • 1 pokalbio mygtukas
 • 1 kontaktinė forma

Sutaupykite daugiau naudodami „LiveAgent“

Sužinokite, kaip sutaupyti daugiau pinigų, naudodami mūsų kainų skaičiuoklę ir pasirinkite tinkamą klientų aptarnavimo komandai skirtą pagalbos centro sistemą.

Susiję straipsniai suŠvietimas ir NVO
Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Apžvalgos

Peržiūrėkite produktų apžvalgas iš pramonės pusės ir išbandykite visus bendravimo kanalus, kol jūsų „LiveAgent“ ruošiama. Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Apžvalgos

Peržiūrėkite „LiveAgent“ produktų apžvalgas ir raskite tinkamą bendravimo įrankį. Išbandykite visus kanalus ir susisiekite su mumis.

Get better overview about your support service. Track time spent by each agent supporting customers automatically by LiveAgent’s function - Time tracking.

Time tracking

Time tracking in LiveAgent allows for automatic tracking of time spent by agents on customer support tickets. It also provides the option to force agents to manually input time and add notes. The tracking stops if the agent switches to another ticket or browser tab, ensuring accurate time tracking.

Learn with LiveAgent. We share articles about customer service, live chat software, call center setup, self-service support, and more!

Pagalba

Populiarios programinės įrangos, kaip VoIP telefono sistemos ir klientų aptarnavimo programinė įranga, siūlomos "LiveAgent". Taip pat siūloma daugybė bendravimo kanalų, įskaitant pokalbius, skambučius ir socialinius tinklus. Teikiama demonstracija ir paslaugos, tačiau reikalinga registracija.

Stebėkite savo agentų užimtumą. Išbandykite „LiveAgent“ funkciją - agento pasiekiamumą. Gaukite apžvalgą, kai jūsų agentai yra prisijungę. Skaitykite apie tai daugiau.

Agento užimtumas

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kurią sudaro skundų, klientų portalo ir el. pašto valdymo sistemų. Jis yra populiarus VoIP telefono, savitarnos ir įeinančių skambučių centro programinės įrangos variantas. Svetainė taip pat siūlo mokymosi ir pagalbos funkcijas bei daugybę integracijų su kitomis sistemomis. Quality Unit, LLC yra LiveAgent sukūrėjas, o klientams teikiama mokymo, migracijos ir techninė pagalba.

Užsiregistruokite mūsų „LiveAgent“ partnerių programai. Skaitykite daugiau ir sužinokite, kodėl verta tapti „LiveAgent“ partneriu.

„LiveAgent“ partnerių programos registracija

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo VoIP telefono sistemas, savitarnos programą, įeinančių skambučių centrą, skundų valdymo sistemą, klientų portalą ir el. pašto valdymo programinę įrangą. Taip pat yra kaimyninės partnerystės ir apdovanojimų laimėjimų. Galite susisiekti su jų pardavimų kontaktų informacija ir užsiregistruoti demonstracijai.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

Start Free Trial x