Bilietų tvarkymo sistema

Kas yra bilietų tvarkymo sistema?

Bilietų tvarkymo sistema yra esminė pagalbos centro programinės įrangos dalis, leidžianti klientų atstovams būti efektyviems ir organizuotiems. Bilietų tvarkymo sistema gauna klientų užklausą dėl pagalbos ir automatiškai sukuria bilietą. Tada tam tikras agentas tampa atsakingu už bilieto išsprendimą. Bilietų tvarkymo sistemoje taip pat galite valdyti su bilietais susijusias pareigas.

Bilietų tvarkymo sistema tikrai naudinga kiekvienam klientų aptarnavimo personalui. Ši valdymo sistema taip pat turi įtakos sąnaudoms, pardavimams, pajamoms, klientų pasitenkinimui ir puikiai taupo laiką.

Bilietų tvarkymas

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti bilietų tvarkymo sistemą?

Bilietų tvarkymo sistema yra valdymo įrankis, apdorojantis ir kataloguojantis klientų pateiktus duomenis. Tai yra esminė pagalbos tarnybos programinės įrangos dalis, kuri leidžia klientų aptarnavimo atstovams būti efektyviems ir gerai organizuotiems. 

 

Ar kiekvienam verslui reikalinga bilietų tvarkymo sistema?

Jei parduodate produktus ar paslaugas ir norite sugebėti konkuruoti su kitomis įmonėmis, jums reikės bilietų tvarkymo sistemos. Tai leidžia automatizuoti darbą, organizuoti pranešimus, efektyviai aptarnauti, nustatyti užduočių prioritetus ir lengvai perkelti bilietus tarp agentų. 

 

Ar „LiveAgent“ yra bilietų tvarkymo sistema?

„LiveAgent“ yra bilietų tvarkymo sistema. Ji automatiškai seka ir konvertuoja visas klientų užklausas į bilietus, neatsižvelgiant į ryšio kanalą. Sąsaja yra intuityvi ir leidžia efektyviai dirbti.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai