Neapribotas agentas

Kas yra neapribotas agentas?

Neapribotas agentas – tai agento vaidmuo, suteikiantis agentams visišką prieigą prie visų bilietų. Jis gali viską tvarkyti be jokių apribojimų, nes nėra apribotas konkrečia grupe ar organizacija. Programoje „LiveAgent“ jis vadinamas administratoriumi. Administratorius gali viską valdyti ir taip pat konfigūruoti sistemą.

Frequently asked questions

Kaip apibrėžti neapribotą agentą?

Neapribotas agentas – tai agentas, turintis prieigą prie visų klientų aptarnavimo programinėje įrangoje esančių bilietų. Tai reiškia, kad agentas gali pasiekti visus bilietus. Bet kokios konkrečios bilietų grupės gali būti paslėptos.

 

Kokius leidimus turi neapribotas agentas?

Neapribotas agentas gali naudotis visais bilietais, t. y. jam netaikomi jokie apribojimai. Tokie agentai ypač naudingi kuriant paleidiklius.

 

Ar galima „LiveAgent“ sistemoje nustatyti agentą be apribojimų?

„LiveAgent“ sistemoje galima sukurti neapribotus agentus. Šis vaidmuo veikia kaip administratorius. Administratorius, be kita ko, gali valdyti visus bilietus ir konfigūruoti sistemą. Nėra jokių apribojimų, kurie būtų taikomi tik tam tikrai bilietų grupei.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai