Pašto kilpa

Kas yra pašto kilpa?

Pašto kilpa yra nepgeidaujama grandininė reakcija, kuri nutinka bendraujant paštu. Tai sukelia automatinis programinėje įrangoje sukonfigūruotų el. laiškų patvirtinimas. Kiekvieną kartą, kai įrengimas su iš anksto nustatytais el. pašto atsakymais gauna el. laišką, jis siunčia automatinį atsakymą siuntėjui. Tačiau, jei siuntėjas taip pat naudoja šią funkciją, tarp dviejų įrenginių sukuriama pabaigos neturinti kilpa.

Frequently asked questions

Ką reiškia pašto kilpa?

El. pašto kilpa yra nutraukta kilpa, kurią sukelia pašto serveriai, scenarijai ar pašto klientai, generuojantys automatinius atsakymus. Tai veikia taip, kad jei vienas automatinis atsakymas aktyvuoja kitą automatinį atsakymą kitoje pusėje, sukuriama pašto kilpa. Šis procesas gali tęstis tol, kol pašto dėžutė yra užrakinama arba pasiekiamas pašto siuntimo limitas.

 

Kaip išvengti pašto kilpų?

Siekiant išvengti žinučių kilpų, jūs galite į sistemą pridėti reikiamas žymas, kurios leistų atpažinti tokias žinutes ir nutrauktų kilpą. Tą galima atlikti ir rankiniu būdu, jei kažkas turi prieigą prie pašto dėžutės.

 

Kodėl pašto kilpos neigiama veikia bendrovės bendravimo efektyvumą?

Pašto kilpos eikvoja sistemos išteklius, naudoja jūsų organizacijos paštą ir taip pat siunčia klaidos NDR ar grąžina pranešimus pradiniams siuntėjams. Tai veikia bendrovės bendravimo rezultatus ir gali perkrauti už bendravimą atsakingas sistemas.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą
Sužinokite daugiau apie nuspėjantįjį rinkiklį. Išsamiai jį supraskite, naudodamiesi specialistų paaiškinimais.

Nuspėjantysis rinkiklis

LiveAgent siūlo klientų aptarnavimo programinę įrangą, kuri apima skambučių centrus, savitarnos ir el. pašto valdymo sistemas bei nuspėjantįjį rinkiklį. Ši įranga padeda padobulinti klientų aptarnavimą, didinti pajamas ir lojalumą, o skambinimo mygtukas pagerina klientų patirtį ir padeda didinti pardavimus. Nuspėjantis rinkiklis automatiškai renka telefono numerius ir nukreipia jį laisvam agentui. Tai sumažina laukimo laiką ir padidina agento produktyvumą.

Paruošti pranešimai yra puiki priemonė efektyvesniam darbui. Jie padeda agentams pateikti iš anksto nustatytus pranešimus į dažniausiai užduodamus klausimus.

Paruošti pranešimai

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri gali pagerinti bendrą aptarnavimo patirtį. Pateikiamos 10 tolesnio klientų aptarnavimo el. laiškų šablonų, kad klientai jaustųsi vertinami ir pagerintų bendrą aptarnavimo patirtį. LiveAgent taip pat teikia įvairias klientų aptarnavimo priemones, įskaitant pokalbius internetu, telefono skambučius, elektroninį paštą ir socialinius tinklus. Įmonės LiveAgent yra įrankis, kuris leidžia rinkti ir saugoti įmonių informaciją savo aptarnavimo tarnybos programinėje įrangoje. Galima sukurti pasirinktinius kontaktų laukus, priklausomai nuo situacijos, ir pridėti kontaktus prie įmonių profilių.

Kelionės žemėlapio sudarymas yra analitinis procesas, reikalaujantis, kad savininkas arba vadovas atidžiai išnagrinėtų visus atskaitos taškus.

Kelionės žemėlapio sudarymas

Tekste aptariama klientų aptarnavimo programinė įranga LiveAgent, kuri siūloma startuojančioms įmonėms. Pateikiama informacija apie įmonės istoriją, apdovanojimus ir partnerių programą. Taip pat kalbama apie įvairias integracijas ir alternatyvas. LiveAgent yra viena iš populiariausių klientų aptarnavimo programinės įrangos rinkoje, kuri turi daug funkcijų įskaitant perskambinimo paslaugą, sąveiką su klientais ir pranešimų paruošimą. Prieinama nemokama demonstracija.

Pranešimų šablonai leidžia parengti šablonus, kuriuos galėsite naudoti vėliau. Taip jūs ir jūsų komandos nariai sutaupysite daug laiko.

Pranešimų šablonai

LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga, kuri siūlo pranešimų šablonus ir žinių bazę. Taip pat teikiamas kainodaros, integracijos ir turų pasirinkimas. Įmonė taip pat siūlo savitarną, kad klientai galėtų rasti sprendimus savo klausimams. Klientų aptarnavimo rodikliai, tokiu kaip bilietų apimtis ir vidutinis atsakymo laikas, taip pat yra svarbūs. LiveAgent suteikia galimybę aptarnauti kelis prekės ženklus vienoje vietoje, ir gali padėti patobulinti klientų aptarnavimą, didinti lojalumą ir suteikti daug pranašumų įmonei.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai