Pašto kilpa

Kas yra pašto kilpa?

Pašto kilpa yra nepgeidaujama grandininė reakcija, kuri nutinka bendraujant paštu. Tai sukelia automatinis programinėje įrangoje sukonfigūruotų el. laiškų patvirtinimas. Kiekvieną kartą, kai įrengimas su iš anksto nustatytais el. pašto atsakymais gauna el. laišką, jis siunčia automatinį atsakymą siuntėjui. Tačiau, jei siuntėjas taip pat naudoja šią funkciją, tarp dviejų įrenginių sukuriama pabaigos neturinti kilpa.

Frequently asked questions

Ką reiškia pašto kilpa?

El. pašto kilpa yra nutraukta kilpa, kurią sukelia pašto serveriai, scenarijai ar pašto klientai, generuojantys automatinius atsakymus. Tai veikia taip, kad jei vienas automatinis atsakymas aktyvuoja kitą automatinį atsakymą kitoje pusėje, sukuriama pašto kilpa. Šis procesas gali tęstis tol, kol pašto dėžutė yra užrakinama arba pasiekiamas pašto siuntimo limitas.

 

Kaip išvengti pašto kilpų?

Siekiant išvengti žinučių kilpų, jūs galite į sistemą pridėti reikiamas žymas, kurios leistų atpažinti tokias žinutes ir nutrauktų kilpą. Tą galima atlikti ir rankiniu būdu, jei kažkas turi prieigą prie pašto dėžutės.

 

Kodėl pašto kilpos neigiama veikia bendrovės bendravimo efektyvumą?

Pašto kilpos eikvoja sistemos išteklius, naudoja jūsų organizacijos paštą ir taip pat siunčia klaidos NDR ar grąžina pranešimus pradiniams siuntėjams. Tai veikia bendrovės bendravimo rezultatus ir gali perkrauti už bendravimą atsakingas sistemas.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai