Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Agento bilietų apimtis

Kas yra agento bilietų apimtis?

Paprastai mažesnėse įmonėse kiekvienas agentas gali matyti visą informaciją. Kita vertus, didelėse korporacijose yra daug slaptos informacijos. Agentų bilietų apimties įrankis padeda apibrėžti, kokius bilietus ir informaciją agentai gali matyti. Kiekvienas agentas yra priskirtas bilietams su skirtingomis prieigomis. Kai kurie agentai gali matyti viską, kai kurie – tik jiems priskirtą informaciją. Administratoriai gali nustatyti, prie kurių skyrių agentas turės prieigą.

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra agento bilietų apimtis?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Bilietų apimtis lemia, kokį bilietą agentas gali pamatyti. Jei verslas yra mažas, agentas paprastai mato visą informaciją. Kita vertus, yra didelių įmonių, kuriose tam tikra informacija yra gana konfidenciali. Naudodamiesi bilietų aprėpties įrankiu, galite apibrėžti, kokią informaciją ir bilietus gali matyti jūsų agentai. Jie turi skirtingas užklausų apimtis su skirtingomis prieigomis, o šios funkcijos dėka galite peržiūrėti, kokia yra ši apimtis. Administratorius nusprendžia, prie kurių skyrių agentas turi prieigą.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip patikrinti agento bilietų apimtį „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: „Agento bilietų kiekį gali patikrinti administratorius arba savininkas (net jei jie nėra įtraukti į tam tikrą skyrių), eidami į „Konfigūracijos“ ir spustelėdami „Skyriai“. } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kaip nustatyti agento bilietų apimtį „LiveAgent“?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Norėdami nustatyti agentų bilietų apimtį, eikite į skirtuką „Konfigūracija“, tada spustelėkite „Skyriai“ arba tiesiai lange „Redaguoti agentą“ spustelėję Bilietas, Pokalbiai, Ryšiai. Vartotojai, turintys „agentų“ įgaliojimus, gali peržiūrėti ir atsakyti į užklausas tik iš skyriaus, kuriam jie buvo priskirti. Administratoriai gali matyti visą skyrių, net jei jam nėra priskirti. Panašiai ir savininkai, bet jie taip pat turi galimybę tiesiogiai pradėti pokalbį ar skambinti skyriuje, kuriam jie nepriklauso. ” } }] }

DUK

Kas yra agento bilietų apimtis?

Bilietų apimtis lemia, kokį bilietą agentas gali pamatyti. Jei verslas yra mažas, agentas paprastai mato visą informaciją. Kita vertus, yra didelių įmonių, kuriose tam tikra informacija yra gana konfidenciali. Naudodamiesi bilietų aprėpties įrankiu, galite apibrėžti, kokią informaciją ir bilietus gali matyti jūsų agentai. Jie turi skirtingas užklausų apimtis su skirtingomis prieigomis, o šios funkcijos dėka galite peržiūrėti, kokia yra ši apimtis. Administratorius nusprendžia, prie kurių skyrių agentas turi prieigą.

Kaip patikrinti agento bilietų apimtį „LiveAgent“?

Agento bilietų kiekį gali patikrinti administratorius arba savininkas (net jei jie nėra įtraukti į tam tikrą skyrių), eidami į „Konfigūracijos“ ir spustelėdami „Skyriai“.

Kaip nustatyti agento bilietų apimtį „LiveAgent“?

Norėdami nustatyti agentų bilietų apimtį, eikite į skirtuką „Konfigūracija“, tada spustelėkite „Skyriai“ arba tiesiai lange „Redaguoti agentą“ spustelėję Bilietas, Pokalbiai, Ryšiai. Vartotojai, turintys „agentų“ įgaliojimus, gali peržiūrėti ir atsakyti į užklausas tik iš skyriaus, kuriam jie buvo priskirti. Administratoriai gali matyti visą skyrių, net jei jam nėra priskirti. Panašiai ir savininkai, bet jie taip pat turi galimybę tiesiogiai pradėti pokalbį ar skambinti skyriuje, kuriam jie nepriklauso.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai