El. laiškų šablonai

Kas yra el. laiškų šablonai?

El. laiškų šablonus galima apibrėžti kaip iš anksto suformatuotas el. laiškų struktūras. Vartotojai gali prie jų pridėti teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų ir paprastai juos galima pilnai tinkinti.

Email template customization

Kam naudojami el. laiškų šablonai?

El. laiškų šablonai paprastai naudojami el. laiškų naujienlaiškiams arba automatiškai generuojamiems el. laiškams, pvz., patvirtinimo el. laiškams, slaptažodžio nustatymo iš naujo el. laiškams ir pan., siųsti. Jie daugiausia naudojami rinkodaros ir pardavimų tikslais. Jie taip pat gali būti informaciniai arba susiję su technologijomis.

Asos post-purchase email template

Kokie yra el. laiškų šablonų tipai?

Kalbant apie formatavimą, yra dviejų tipų el. laiškų šablonai: HTML ir paprasto teksto.

HTML el. pašto šablonai

HTML el. laiškų šablonai leidžia vartotojams kūrybiškai rašyti el. laiškus. Be to, kad palaiko įvairių tipų išdėstymus ir mediją, pvz., vaizdus ir vaizdo įrašus, jie taip pat suderinami su įvairių tipų raginimo veikti mygtukais. HTML el. laiškų šablonai paprastai naudojami rinkodaros ir pardavimų tikslais, nes jie yra ryškesni ir estetiškesni. Paprastai juose yra mažiau teksto ir daugiau medijos priemonių.

HTML el. pašto šablonai

Paprasto teksto el. laiškų šablonai

Paprasto teksto el. laiškų šablonai yra gana paprasti ir jų išvaizdos parinktys yra ribotos. Jie nepalaiko sudėtingo formatavimo, nes dažniausiai naudojami trumposioms žinutėms (3–4 teksto eilutėms) siųsti ir daugiau dėmesio skiriama el. laiško turiniui, o ne jo estetikai. Paprastai jie naudojami siunčiant patvirtinimus el. paštu, slaptažodžio nustatymo iš naujo nuorodas arba užsakymų stebėjimo nuorodas.

Password reset email LiveAgent

Kokio tipo el. laiškų šablonus galite sukurti naudodami „LiveAgent“?

„LiveAgent“ pagalbos centro programinė įranga siūlo dviejų tipų el. laiškų šablonus.

Darbuotojų el. laiškų šablonai

Agento el. laiškų šablonai yra iš anksto sukonfigūruoti el. pašto pranešimai, siunčiami agentams, kai įvyksta tam tikro tipo įvykis. Pavyzdžiui, agentai gali gauti šiuos automatinius el. laiškus, kai:

 • Klientas atsako į bilietą, kuriam jis priskirtas*
 • Jiems priskiriamas bilietas*
 • Sukuriamas naujas bilietas (išsiunčiamas agentui, kai sukuriamas naujas bilietas bet kuriame jo skyriuje).
 • Jie prašo naujo slaptažodžio (šiame el. laiške yra slaptažodžio nustatymo iš naujo nuoroda.)
 • Jie spusteli nuorodą Pamiršau slaptažodį (El. laiške yra slaptažodžio nustatymo iš naujo nuoroda.)
 • Jie pridedami prie „LiveAgent“ paskyros (išsiunčiami agentui, kai paskyros administratorius prideda juos prie sistemos. Šiame el. laiške yra nuoroda, leidžianti nustatyti slaptažodį.)

*Šie laiškai nesiunčiami, kai agentas yra prisijungęs prie sistemos.

Klientų el. laiškų šablonai

Klientų el. laiškų šablonai taip pat yra iš anksto sukonfigūruoti el. pašto pranešimai. Jie siunčiami klientams, kai įvyksta tam tikro tipo įvykis. Pavyzdžiui, klientai gauna šiuos automatinius el. laiškus, kai:

 • Jie gauna agento atsakymą dėl esamo bilieto
 • Agentas sukuria naują bilietą
 • Agentas persiunčia jiems pranešimą
 • Jų bilietai išspręsti
 • Tiesioginio pokalbio sesijos metu jie pasirenka parinktį „siųsti pokalbio stenogramą“.
 • Jie gauna atsakymą į forumo pranešimą arba pasiūlymą (šiame el. laiške taip pat yra prenumeratos atsisakymo nuoroda.)
 • Jie registruojasi žinių bazėje (šiame el. laiške yra slaptažodžio nustatymo nuoroda. Ji taip pat naudojama kaip kliento el. pašto patvirtinimas. Klientai, naudojantys netikrus el. pašto adresus, negalės nustatyti savo paskyros slaptažodžio.)
 • Jie spusteli nuorodą Pamiršau slaptažodį (šiame el. laiške yra slaptažodžio nustatymo iš naujo nuoroda.)

Ar „LiveAgent“ el. laiškų šablonai yra HTML ar paprasto teksto?

„LiveAgent“ bilietų tvarkymo programinė įranga leidžia vartotojams kurti ir HTML, ir paprasto teksto el. laiškų šablonus. Be to, siūlome WYSIWYG (angl. What You See Is What You Get) redaktorių, kuris leidžia lengvai stilizuoti ir formatuoti HTML el. laiškų šablonus. WYSIWYG redaktorius palaiko paveikslėlius, skirtingus šriftus, spalvas, nuorodas, priedus ir pan.

Save time with email templates

Create beautifully formatted email templates with our WYSIWYG editor. Try it today for free. No credit card required.

Kaip sukurti el. laiško šabloną „LiveAgent“ programoje?

 1. Prisijunkite prie „LiveAgent“.
 2. Spustelėkite Konfigūracija (dantračio piktograma).
 3. Pasirinkite El. paštas.
 4. Spustelėkite Kliento šablonai arba Agento šablonai.
Kaip sukurti el. laiško šabloną „LiveAgent“ programoje?

5. Pasirinkite šabloną, kurį norite redaguoti, spustelėdami mygtuką Redaguoti (pieštuko piktograma). 6. Pasirinkite, ar norite, kad jūsų el. laiškas būtų HTML ar paprasto teksto formatu, spustelėdami <> arba A mygtukus. 7. Redaguokite šabloną su turimais kintamaisiais kairėje pusėje pagal savo skonį.

Kaip sukurti el. laiško šabloną „LiveAgent“ programoje?

8. Išbandykite el. laiško šabloną spustelėdami Testas. Tada slinkite žemyn ir paspauskite Siųsti. 9. Kai esate patenkinti el. laiško šablono išvaizda ir turiniu, paspauskite Išsaugoti.

Kodėl el. laiškų šablonai naudingi įmonėms?

El. laiškų šablonai yra vertingi visų vertikalų įmonėms ir organizacijoms. Jie padeda sutaupyti brangaus laiko ir pinigų bei nereikalauja jokių programavimo įgūdžių!

Taupo laiką

El. laiškų šablonai yra iš anksto suformatuoti ir automatizuoti. Tai reiškia, kad sukūrus el. laiško šabloną, jis bus automatiškai išsiųstas, kai tik bus įvykdytos tam tikros sąlygos (pavyzdžiui, kai klientas spusteli mygtuką Pamiršau slaptažodį). Taip sutaupysite daug laiko ir atlaisvinsite nuo šių užduočių atlikimo. Pavyzdžiui, jums nereikės nerimauti dėl tolesnių el. laiškų ar slaptažodžio nustatymo keitimo nuorodų siuntimo.

Nereikalauja programavimo įgūdžių

El. laiškų šablonai yra labai patogūs pradedantiesiems. Norint juos sukurti, nereikia turėti jokios programavimo patirties ar dizaino žinių. Mūsų WYSIWYG redaktorius leidžia lengvai kurti el. laiškų šablonus nuo nulio. Sukurdami visus el. laiškų šablonus „LiveAgent“ bilietų programinėje įrangoje užtikrinsite, kad visi el. pašto pranešimai atrodys vienodai.

WYSIWYG editor in Help desk software - LiveAgent

Sutaupo pinigų

Kai išlaisvinsite agentus nuo rankinių, pasikartojančių užduočių, kurias galima lengvai automatizuoti, sutaupysite pinigų. Vietoj to, pagrindinis jūsų agento rūpestis turėtų būti klientų pasitenkinimo didinimas kuriant nepamirštamą patirtį – greitai, profesionaliai, išmaniai ir individualiai atsakyti į užklausas. El. laiškų šablonų kūrimas gali padėti jums ir jūsų agentams tai padaryti, kad jie galėtų sutelkti dėmesį į tai, kas svarbiausia – puoselėti santykius su klientais.

 • „Partly“

  Roman Bosch

  Partly

  Dirbti su puikia klientų patirtį gerinančia platforma yra tikras malonumas

 • HostingAdvice.com

  Christine Preusler

  HostingAdvice

  „LiveAgent“ suteikia mūsų agentams sąlygas teikti geresnę, greitesnę ir tikslesnę pagalbą.

 • „covomo“

  Karl Dieterich

  Covomo

  „LiveAgent“ padėjo mums pasiekti 2 svarbius tikslus: padidinti klientų pasitenkinimą ir pardavimus.

 • HEWO

  Hendrik Henze

  HEWO interneto marketingas

  LiveAgent mes naudojame nuo rugpjūčio ir esame juo labai patenkinti.

 • WebMaster Deals

  Razvan Sava

  Webmaster Deals

  Kai pradėjome naudoti LiveAgent, mūsų atsakymo laikas pagerėjo 60%.

 • „XperienceHR“

  Taras Baca

  „XperienceHR“

  Pirmąjį mėnesį, per kurį įdiegėme ir aktyviai pradėjome naudoti „LiveAgent“, mūsų perkančių klientų konversijų rodiklis padidėjo 325%.

 • „TAZAR Group“

  Andrej Ftomin

  „TAZAR Group“

  Turiu pasakyti, kad dar niekada nesu matęs tokio profesionalaus požiūrio į klientą

 • „Workplace Depot“

  Matt Janaway

  „Workplace Depot“

  Mes manome, kad „LiveAgent“ yra geriausias tiesioginių pokalbių internetu sprendimas.

 • Betconstruct

  Rafael Kobalyan

  Betconstruct

  Neribojami agentai, elektroniniai laiškai, socialinė žiniasklaida ir skambučių integracija. Visa tai kainuoja mažiau, nei mokėjome savo buvusiam paslaugos teikėjui.

 • „AVMarket“

  Ivan Golubović

  „AVMarket“

  Tai ekonomiškas sprendimas, kuris gali padėti jums atsakyti į didelį aptarnavimo užklausų kiekį skirtingais kanalais.

 • Antalijos konsultacinis kalbų centras

  Rustem Gimaev

  Antalijos konsultacinis kalbų centras.

  Tvarkyti el. laiškus naudojant „Outlook“ buvo taip sudėtinga... Su „LiveAgent“ galime užtikrinti kiekvieno el. laiško atsakymą laiku.

Žinių bazės ištekliai

Norite sužinoti daugiau apie tinkinamus el. laiškų šablonus? Peržiūrėkite mūsų žinių bazės straipsnių kolekciją arba specialiai sukurtus el. laiškų šablonus kiekvienai progai.

https://youtu.be/3zYfDwqNj0U

Pasiruošę kurti el. laiškų šablonus?

Sutaupykite laiko kurdami gražiai suformatuotus el. laiškų šablonus su WYSIWYG redaktoriumi. Pabandykite šiandien sukurti savo el. laiškų šablonus naudodami nemokamą, viskas įskaičiuota, 14 dienų bandomąją versiją. Kreditinės kortelės nereikia.

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kas yra el. laiškų šablonai??”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “El. laiškų šablonus galima apibrėžti kaip iš anksto suformatuotas el. laiškų struktūras. Vartotojai gali prie jų pridėti teksto, vaizdų ir vaizdo įrašų.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kam naudojami el. laiškų šablonai??”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “El. laiškų šablonai paprastai naudojami el. laiškų naujienlaiškiams arba automatiškai generuojamiems el. laiškams, pvz., patvirtinimo el. laiškams, slaptažodžio nustatymo iš naujo el. laiškams ir pan., siųsti. Jie daugiausia naudojami rinkodaros ir pardavimų tikslais. Jie taip pat gali būti informaciniai arba susiję su technologijomis.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokie yra el. laiškų šablonų tipai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Kalbant apie formatavimą, yra dviejų tipų el. laiškų šablonai: HTML ir paprasto teksto.” } }] }

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai