Problemos bilietas

Kas yra problemos bilietas?

Problemos bilietas – tai pagalbos prašymas, iš kompiuterinės pagalbos paslaugų valdymo sistemos. Tai taip pat gali būti vadinama problemų sekimo sistema, problemų bilietų sistema arba aptarnavimo bilietu.

Tai kompiuterinė sistema, valdanti ir registruojanti pagalbos prašymų ar problemų sąrašus, organizuojamus pagal paslaugų teikėjo poreikius. Problemų bilietų sistema dažnai yra susieta su duomenų baze, kurioje yra klientų informacija, produktai ir įprastų problemų sprendimai.

Gavus naują užklausą, bilietai sukuriami arba atidaromi, o tikslas yra į ją atsakyti, pateikiant praneštos problemos sprendimą.

LiveAgent twitter ticket

Frequently asked questions

Kas yra problemos bilietas?

Problemos bilietas yra klientų pagalbos prašymas. Jį seka klientų aptarnavimo sistema. Klientas gali pateikti užklausą bet kokiu prieinamu būdu (el. paštu, socialiniais tinklais, per formą ar tiesioginį pokalbį internetu).

 

Kokie yra problemų bilietų tipai?

Problemų bilietai gali būti susiję su klausimais apie prekes ar paslaugas prieš perkant, pateikiant skundą po pirkimo, pranešant apie kliento naudojamo produkto ar paslaugos trūkumą.

 

Ar „LiveAgent“ galima laikyti problemų sprendimo bilietų sistema?

„LiveAgent“ gali būti laikoma pranešimų apie klaidas sistema. Tai leidžia agentams atsakyti į užklausas, padėti klientams spręsti jų problemas ir automatizuoti darbą.

 

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai