Galutinis vartotojas

Kas yra galutinis vartotojas?

Galutiniai vartotojai yra tie žmonės, kurie yra atsakingi už klientų užklausų generavimą iš bet kokio šaltinio, pvz., pagalbos centro, „Facebook“, el. pašto ir kt.

Klientai taip pat vadinami galutiniais vartotojais, nes jie naudoja produktą po to, kai jis buvo sukurtas ir parduotas. Galutinis vartotojas gali būti asmuo arba organizacija.

Frequently asked questions

Kas yra galutinis vartotojas?

Galutinis vartotojas yra asmuo, kuris galiausiai naudoja arba ketina naudoti įsigytą produktą ar paslaugą. Galutiniai vartotojai skiriasi nuo vartotojų, tokių kaip sistemos administratoriai, duomenų bazių administratoriai, technologijų ekspertai ir kūrėjai, nes jie neturi techninių įgūdžių. Tai visi tie žmonės, kurie teiraujasi apie klientų aptarnavimą.

Koks yra galutinio vartotojo vaidmuo?

Galutinio vartotojo užduotis yra surasti klaidas ar trūkumus, kurių programuotojai ir turintys specialių žinių negali atsekti. Be to, galutiniai vartotojai gerai supranta, kokius patobulinimus galima atlikti siekiant suteikti pridėtinės vertės gaminiams. Dėl to produktai ir paslaugos gali būti tobulinami, o galimas klaidas galima pastebėti daug greičiau.

Ar galite patikrinti, kas yra galutinis „LiveAgent“ vartotojas?

Norėdami patikrinti, kas yra galutinis vartotojas, galite tai padaryti „LiveAgent“ skydelyje. Ten, šalia atskirų bilietų sąrašo, rasite informaciją apie esamus naudotojus. Galite reguliariai sekti kiekvieno naudotojo istoriją.

Grįžti į Žodyną Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai