“MeTA1”

Kas yra “MeTA1”?

“MeTA1” yra žinučių perdavimo agentas, sukurtas teikti saugų ir patikimą el. laiškų perdavimą. Jis yra efektyvus, konfigūruojamas ir gali būti išplėstas naudojant modulius. Pritaikius centrinę valdymo instanciją, eilės tvarkytojas tvarko žinučių srautą sistemoje ir apsaugo vietines ar nuotolines sistemas nuo per didelės apkrovos. Kofigūravimo parinktis galima atlikti naudojant komandinės eilutės parametrus, o jų svetainė siūlo išplėstinį vadovą, prieinamą visiems, kas nori daugiau sužinoti apie “MeTA1” arba efektyvų jo naudojimą.

Kaip galite panaudoti “MeTA1”?

Konfigūruojama ir plečiama “MeTA1” yra tinkama visiems, kurie nori naudoti saugų ir patikimą bendravimą el. paštu. “MeTA1” gali užtikrinti efektyvų bendravimą el. paštu visiems, kurie nusprendžia jį naudoti. Be to, jį galima integruoti į LiveAgent pagalbos tarnybą, bei suteikti galimybę efektyviai spręsti klientų problemas, patenkančias į jūsų bilietavimo sistemą, bei suteikti geresnę vartotojo patirtį.

Sujungę savo “MeTA1” su LiveAgent, jūs galite keliais aspektais pagerinti savo pagalbos tarnybą. Pirmiausiai, jis gauna visus el. laiškus iš kiekvienos el. pašto paskyros ir protingai juos jums surušiuoja. Tokiu būdu galima efektyviau stebėti pokalbius, žymėti bilietus kaip išspręstus ir žiūrėti bilietų eigą bei efektyviai ir greitai padėti klientams, dėka bilietavimo funkcijų.

Naudodami LiveAgent pagalbos tarnybą, jūs turite prieigą prie plataus, novatoriškų įrankių pasirinkimo ir bilietavimo sistemos, kuri jums gali suteikti svarbią pagalbą aptarnaujant klientus. Naudodami mūsų sistemą, jūs galite tvarkingai valdyti pranešimus, į juos pateikti atsakymus ir greitai bei tiksliai išspręsti klientų problemas.

Tokio el. pašto integracija, kaip “MeTA1” yra dar tik pradžia. Tvarkykite reikalus telefono skambučiais, kalbėkitės su savo klientais, atsakykite socialinėje žiniasklaidoje ir suteikite jie mokomuosius ir informacinius straipsnius savo žinių bazėje. Viskas yra palaikoma funkcijų rinkiniu, kuris užtikrina sklandžią darbo eigą pradedantiesiems ir pažangiems vartotojams.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokia yra “MeTA1” teikiama nauda?

 • Didelis saugumas
 • Efektyvumas ir patikimumas
 • Konfigūruojamumas dėl komandų
 • Išplėčiamumas su moduliais

Get the right tool for the job

LiveAgent can help you provide better support and faster replies to email messages

Kaip integruoti “MeTA1” su LiveAgent?

“MeTA1” galima integruoti naudojant LiveAgent konfigūracijos nustatymus per IMAP/POP3. Procesas yra pakankamai lengvas ir jį galima atlikti vos per kelias minutes. Sekite žemiau pateiktą žingsnis po žingsnio vadovą ir sužinokite, kaip integruoti “MeTA1” į LiveAgent.

Kaip integruoti “MeTA1” su LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Homepage.png
“MeTA1” pagrindinis puslapis
 • Pirmiausiai norite paruošti “MeTA1”? Apsilankykite jų svetainėje, kurioje galėsite rasti daugiau informacijos, parsisiuntimo nuorodas ir visus įdiegimo bei konfigūracijos vadovus, kurių reikia veikimui. Kai baigsite, atlikite sekančius žingsnius.
Kaip integruoti “MeTA1” su LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Downloads.png
“MeTA1” parsisiuntimai
 • Viskas paruošta? Jei taip, eikite į savo LiveAgent paskyrą (pradėkite savo nemokamą bandymą, jei dar nesate susikūrę) ir tada eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros. Paspauskite ant oranžinio Sukurti mygtuko, esančio skyriaus viršuje ir el. pašto tiekėjų sąraše pasirinkite Kita. Tuomet tarp dviejų integracijos parinkčių, pasirinkite IMAP/POP3.
Kaip integruoti “MeTA1” su LiveAgent?
 • “MeTA1” reikia prijungti prie LiveAgent, kad užtikrinti bilietų generavimą. Šiame skyriuje, jums reikės įvesti savo “MeTA1” informaciją. Pateikite savo vartotojo vardą ir slaptažodį bei įveskite savo el. paštą ir kitą reikalingą informaciją. Įveskite serverio ir prievado informaciją bei pasirinkite gavimo būdą. Kai būsite patenkinti nustatymais, paspauskite Išsaugoti.
Kaip integruoti “MeTA1” su LiveAgent? - App - Uploads - 2021 - 09 - MeTA1 Liveagent Integration Configuration.png

Gaukite el. laiškus iš savo “MeTA1” adreso ir patikrinkite savo bilietavimo sistemą. Dabar, jūsų klientai gali pasinaudoti greitu, patikimu klientų aptarnavimu, kai tik jiems jo prireiks. Apsilankykite mūsų Akademijos puslapyje ir sužinokite daugiau informacijos apie klientų aptarnavimą. Atraskite LiveAgent galimybes sukurdami daugiau integracijų arba peržiūrėkite trumpą pristatomąjį vaizdo įrašą.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "MeTA1"?

"MeTA1" žinučių persiuntimo agentas buvo sukurtas saugiam ir patikimam el. laiškų pristatymui. Norint praplėsti jo funkcionalumą, gali būti pridedami moduliai. Eilės valdymas, pritaikant centrinę kontrolės instanciją, tvarko pranešimų srautus sistemoje ir apsaugo vietines bei nuotolines sistemas nuo per didelės apkrovos.

Kaip galite panaudoti "MeTA1"?

Visi vartotojai, norintys saugiai ir patikimai bendrauti el. paštu, gali pasinaudoti iš konfigūruojamo ir išplėčiamo "MeTA1". Visi, kas naudoja "MeTA1", gali tikėtis efektyvaus bendravimo el. paštu. Sistemą taip pat galima integruoti į LiveAgent pagalbos tarnybą.

Kokia yra "MeTA1" integracijos nauda?

 • Didelis saugumas
 • Efektyvumas ir patikimumas
 • Konfigūruojama komandų dėka
 • Išplečiama moduliais

Kaip integruoti "MeTA1" į LiveAgent?

 • Atidarykite LiveAgent ir eikite į Konfigūracija > El. paštas > Pašto Paskyros
 • Paspauskite Sukurti > Kita > IMAP/POP3
 • Pateikite savo "MeTA1" duomenis ir Išsaugokite
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai