“Cisco Secure Email”

Kas yra “Cisco Secure Email”?

“Cisco Secure Email” yra el. pašto serverio sprendimas, puikiai tinkantis didelėms įmonėms, kurioms reikalingas saugus el. pašto sprendimas. Jo aukšto lygio saugumas ir yra pagrindinė funkcija, užtikrinanti greitą sprendimą įmonėms, reikalaujančios aukšto apsaugos lygio. Jis siūlo antivirusinę apsaugą, brukalo apsaugą, sukčiavimo apsaugą, domeno apsaugą, apsaugą nuo klastojimo ir kodavimo galimybes. 

Kaip galite naudoti “Cisco Secure Email”?

“Cisco Secure Email” yra greitas sprendimas didelėms įmonėms ir korporacijoms, kurioms reikia prijungti didelį skaičių el. pašto paskyrų. “Cisco” teikia nuostabias saugumo galimybes, kurios užtikrina jūsų pokalbių saugumą. Ji turi vienas geriausių parinkčių, kuriomis apsaugosite el. pašto ryšį apjungiant su antivirusine ir šlamšto apsauga. Apsauga nuo sukčiavimo ir domeno apsauga, apsauga nuo klastojimų bei šifravimas gali labai pasitarnauti dirbant su jautria informacija. “Cisco Secure Email” galima integruoti su LiveAgent bilietavimo programine įranga. Tai gali labai pagerinti klientų aptarnavimo galimybes, tuo pačiu metu užtikrinant aukštą duomenų apsaugos lygį.

LiveAgent gali padėti tvarkyti jūsų el. pašto bendravimą ir jį paversti į bilietus, kurie gali būti nesudėtingai išspręsti sąsajoje. Bilietavimą taip pat palaiko produktyvumo funkcijos, padidinančios efektyvumą.  Peržiūrėkite universalią pašto dėžutę, žinučių šablonus ar bilietų padalijimą, bei pamatykite jų teikiamą naudą kiekvienam pagalbos agentui. Išnaudokite automatizavimo taisykles ir automatizuokite pasikartojančias užduotis, tokiu būdu sutaupydami papildomo laiko svarbiems reikalams.

Neskaitant bendravimo el. paštu, LiveAgent gali palaikyti ir daugiau klientų aptarnavimo kanalų. Naudokite prieigą prie internetinių pokalbių, skambučių centro, klientų portalo ar socialinės žiniasklaidos. Pridėkite “Facebook”, “Twitter”, “Instagram” ir “Viber”, bei pagerinkite savo socialinės žiniasklaidos galimybes. Kiekvienas klientų aptarnavimo kanalas yra palaikomas tam tikromis funkcijomis, kurios palengvina darbą. Susipažinkite su pilnu funkcijų sąrašu ir sužinokite, kaip jos gali padėti įvairiose situacijose.

Youtube video: LiveAgent: Ticketing Software Demo

Kokios yra “Cisco Secure Email” naudos?

 • Tvirtas požiūris į kibernetinį saugumą
 • Vienas iš saugiausių el. pašto serverių
 • Idealu didelėms bendrovėms
 • Apsauga nuo sukčiavimo ir daugiau

Safe and secure email ticketing

Switch to LiveAgent and provide safe customer support for all of your customers

Kaip integruoti “Cisco Secure Email” į LiveAgent?

Jūs galite integruoti “Cisco Secure Email” į LiveAgent bilietavimo sistemą naudodami IMAP/POP3. Paspauskite ant LiveAgent konfigūravimo parinkties, kad pamatyti šią parinktį. Žemiau, jūs galite rasti “žingsnis po žingsnio” vadovą, kaip integruoti “Cisco Secure Email” į jūsų bilietavimo sistemą.

"Cisco Secure Email" Svetainė
“Cisco Secure Email” Svetainė
 • Dar neturite “Cisco Secure Email? Eikite į “Cisco Secure Email” svetainę ir prieš mokant už planą, užsisakykite bandomąją versiją. Kai nustatysite savo “Cisco Secure Email” grįžkite į LiveAgent ir pratęskite žingsnius.
"Cisco Secure Email" svetainė su registracija bandymui
“Cisco” Bandymas
 • Kai tik bus paruoštas “Cisco Secure Email”, eikite į savo LiveAgent paskyrą. Jei dar neturite, pirmiausiai susikurkite savo nemokamą bandomąją versiją. Dabar galite pridėti savo el. paštą per Konfigūracija > El. paštas > El. pašto paskyros, paspaudę viršuje esantį Sukurti mygtuką. Atsidarys el. pašto tiekėjų sąrašas. Atidarykite apačioje esantį Kita, tada, sekančiame lange pasirinkite IMAP/POP3.
IMAP/POP3 ar Nukreipimo pasirinkimas LiveAgent
“Cisco” IMAP/POP3 ryšys
 • Siekiant užbaigti integraciją, LiveAgent turite pateikti “Cisco Secure Email” duomenis. Jūs turėsite pateikti savo vartotojo vardą, slaptažodį ir el. pašto adresą. Tuomet galite pasirinkti gavimo būdą ir nurodyti serverio informaciją. Būtinai pasirinkite departamentą, kuris tvarkys bilietus iš šio el. pašto adreso. Kai baigsite konfigūraciją, lango apačioje paspauskite Išsaugoti mygtuką.
"Cisco" intgeracija su LiveAgent užpildyta informacija
“Cisco” informacija

Viskas baigta ir dabar LiveAgent gaus “Cisco” el. laiškus į jūsų bilietavimo sistemą. Nesivaržykite ir pridėkite daugiau el. pašto paskyrų ar sukurkite daugiau integracijų. Apsilankykite LiveAgent Akademijoje ir sužinokite apie klientų aptarnavimo teikimą arba peržiūrėkite žemiau pateiktą mūsų pristatomąjį vaizdo įrašą ir sužinokite daugiau apie LiveAgent.

Youtube video: LiveAgent Product Tour

Išbandykite LiveAgent Šiandien​

Mes siūlome migracijos paslaugas daugeliui populiariausių pagalbos tarnybos sprendimų.

Daugiau, nei 3000 apžvalgų Trustpilot GetApp G2 Crowd

Frequently asked questions

Kas yra "Cisco Email Security"?

Saugaus el. pašto sprendimo reikalaujančios didelės bendrovės gali naudoti "Cisco Secure Email". Dėl aukšto saugumo lygio tai yra geriausias sprendimas įmonėms, reikalaujančioms aukšto lygio apsaugos. Naudojant šią programinę įrangą, jūs galite apsisaugoti nuo brukalo, sukčiavimo, įsilaužimo į domeną, klastojimo ir vagysčių.

Kaip galite panaudoti "Cisco Email Security"?

"Cisco Secure Email" yra puikus sprendimas didelėms organizacijoms ir korporacijoms, kurioms reikalinga prijungti didelį skaičių el. pašto paskyrų. Kartu su standartinėmis funkcijomis, kurios apima virusų ir brukalo apsaugą, ji siūlo geriausią apsaugą nuo atakų el. paštu. Dirbant su jautriais duomenimis, sukčiavimo ir domeno apsauga, bei klastojimo ir kodavimo prevencija gali būti labai naudingi. Jūs galite integruoti "Cisco Secure Email" į LiveAgent bilietavimo programinę įrangą.

Kokia yra "Cisco Email Security" integracijos nauda?

 • Tvirtas kibernetinio saugumo metodas
 • Vienas iš saugiausių el. pašto serverių
 • Idealu didelėms bendrovėms
 • Apsauga prieš sukčiavimą ir daugiau

Kaip į LiveAgent integruoti "Cisco Email Security"?

 • Eikite į LiveAgent ir atidarykite Konfigūracija > El. paštas > El. pašto Paskyros
 • Sukurkite naują el. paštą ir pasirinkite Kita
 • Pasirinkite IMAP/POP3, pateikite savo informaciją ir paspauskite Išsaugoti
Grįžti prie Integracijų Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai