Geriausia nemokama skambučių centro programinė įranga

Mėgaukitės neribotu skambučių įrašymu, perskambinimais ir IVR jau šiandien.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
  • ✓ Atšaukimas bet kuriuo metu
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Reikalinga nemokama skambučių centro programinė įranga?

Remiantis CCW, 62% organizacijų mano, kad didžiausias iššūkis atliekant ateities investicijas bus esamos skambučių centro programinės įrangos integravimas.

Su LiveAgent, tai neturi būti iššūkiu. Pridėkite savo telefono numerį prie LiveAgent ir pradėkite atlikti ir gauti skambučius naršyklėje, aparatiniame telefone ar mobiliojoje programėlėje. LiveAgent saugokite neribotus skambučių įrašus ir naudokite juos mokomaisiais ar teisiniais tikslais.

Pradėkite didinti klientų pasitenkinimo lygį ir agentų produktyvumą su mūsų nemokama skambučių centro programine įranga jau šiandien.

Nemokamo skambučių centro sprendimo nauda

Pritaikykite nemokamą skambučių centro sprendimą savo verlui ir gaukite šias naudas:

Nemokamo skambučių centro sprendimo nauda

Greitesnis Atsakymo Laikas

Mūsų programinė įranga apima nemokamas bilietavimo funkcijas, kurios gali padėti sumažinti bendrą klientų užklausų sprendimo laiką.

Greitesnis Atsakymo Laikas

Vienas Bendravimo Taškas

Jūsų pagalbos komanda gali tvarkyti visas klientų užklausas iš kelių kanalų, vienoje vietoje.

Vienas Bendravimo Taškas

Pagerėjęs Jūsų Agentų Produktyvumas

Vienoje vietoje valdydami visus pagalbos kanalus, jūsų agentai praleis mažiau laiko stebėdami kelis įrenginius.

Nemokamos skambučių centro programinės įrangos funkcijos

LiveAgent nemokama skambučių centro programinė įranga jums leidžia sutaupyti daug laiko ir padidinti agentų produktyvumą. Išlaisvinkite savo agentus nuo kelių įrenginių ir mobiliųjų aplikacijų stebėjimo. Su LiveAgent nemokama skambučių centro programine įranga, visus savo pokalbius galite atlikti ir priimti LiveAgent aplikacijos valdymo skydelyje. Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga palaiko vidinių pokalbių tarp jūsų agentų funkciją.

Dar viena esminė funkcija yra skambučių įrašymas. Ši funkcija jums suteikia galimybę saugoti ir perklausyti skambučių įrašus mokomaisiais ir teisiniais tikslais. 

Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
features overview - integration

Papildomos nemokamos funkcijos

Pagerinkite savo bendravimą su klientais, naudodami mūsų nemokamą skambučių centro programinę įrangą. Be skambučių centro funkcijų, jūs taip pat gausite nemokamą universalią bilietavimo sistemą, internetinius pokalbius, žinių bazę ir neribotą leistinų agentų skaičių.

Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga yra neribota visam laikui, tačiau jai taikomi apribojimai, tokie kaip 7 dienų bilieto paieškos istorija, 1 el. pašto adresas, 1 telefono numeris ir 1 internetinių pokalbių mygtukas. Jei jus domina pažangesnės funkcijos arba neriboti pokalbių mygtukai, el. paštas bei į LiveAgent integruotų numerių skaičius, peržiūrėkite mūsų mokamus planus.

Nemokama skambučių centro programinė įranga pašalina klientų aptarnavimo nesėkmes

Nemokama skambučių centro programinė įranga pašalina klientų aptarnavimo nesėkmes

Lėtas Atsakymo Laikas

12% Amerikiečių, kaip didžiausią su klientų aptarnavimu susijusį nusivylimą, įvardina “greičio trūkumą”. Statista

Lėtas Atsakymo Laikas

Aiškumo Trūkumas Žiniasklaidoje

72% vartotojų, savo problemos aiškinimą keliems skirtingiems žmonėms, vertina kaip prastą klientų aptarnavimą. Dimensional Research

Aiškumo Trūkumas Žiniasklaidoje

Skaidrumo Trūkumas

72% klientų teigia, kad kontaktuodami su klientų aptarnavimu, jie tikisi, kad agentas žinos “kas jie yra, ką jie įsigijo ir apie ką jie bendravo anksčiau”. Microsoft

Men shaking hands - illustration

Išbandykite LiveAgent jau šiandien

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2020 metais. Pradėkite su mūsų nemokamu skambučių centro sprendimu ir bet kuriuo metu atsinaujinkite į mokamą versiją, bei gaukite neribotą bilietų istoriją, daugiau funkcijų, neribotus internetinių pokalbių mygtukus, el. pašto adresus, telefono numerius ir kontaktų formas.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Ar verslas gali nemokamai naudoti kitą skambučių centro programinę įrangą?

Yra daugybė skirtingų skambučių centro sistemų, siūlančių nemokamą bandymą ar paskyrą. Norėdami atrasti jums labiausiai tinkamą, rekomenduojame peržiūrėti programinės įrangos apžvalgų svetaines ir palyginti. Mes visiems laikams siūlome nemokamą paskyrą ir nemokamą bandymą visiems, kurie domisi mūsų išsamiomis pagalbos tarnybos funkcijomis.

Ar verta svarstyti apie mokamą skambučių centro programinę įrangą?

Jei ieškote funkcionalios skambučių centro programinės įrangos, tuomet mūsų atsakymas yra taip. Nemokamai skambučių centro programinei įrangai dažniausiai yra taikomi apribojimai arba kaip mums patinka išsireikšti, minimalūs pasirinkimai. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų įmonės nusistatymo ir poreikių.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai