Geriausia nemokama skambučių centro programinė įranga

Mėgaukitės neribotu skambučių įrašymu, perskambinimais ir IVR jau šiandien.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
  • ✓ Atšaukimas bet kuriuo metu
Naudoja
Forbes logo
airbus logo
Nascar logo
USC logo
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Reikalinga nemokama skambučių centro programinė įranga?

Remiantis CCW, 62% organizacijų mano, kad didžiausias iššūkis atliekant ateities investicijas bus esamos skambučių centro programinės įrangos integravimas.

Su LiveAgent, tai neturi būti iššūkiu. Pridėkite savo telefono numerį prie LiveAgent ir pradėkite atlikti ir gauti skambučius naršyklėje, aparatiniame telefone ar mobiliojoje programėlėje. LiveAgent saugokite neribotus skambučių įrašus ir naudokite juos mokomaisiais ar teisiniais tikslais.

Pradėkite didinti klientų pasitenkinimo lygį ir agentų produktyvumą su mūsų nemokama skambučių centro programine įranga jau šiandien.

Nemokamo skambučių centro sprendimo nauda

Pritaikykite nemokamą skambučių centro sprendimą savo verlui ir gaukite šias naudas:

Greitesnis Atsakymo Laikas

Mūsų programinė įranga apima nemokamas bilietavimo funkcijas, kurios gali padėti sumažinti bendrą klientų užklausų sprendimo laiką.

Vienas Bendravimo Taškas

Jūsų pagalbos komanda gali tvarkyti visas klientų užklausas iš kelių kanalų, vienoje vietoje.

Pagerėjęs Jūsų Agentų Produktyvumas

Vienoje vietoje valdydami visus pagalbos kanalus, jūsų agentai praleis mažiau laiko stebėdami kelis įrenginius.

Nemokamos skambučių centro programinės įrangos funkcijos

LiveAgent nemokama skambučių centro programinė įranga jums leidžia sutaupyti daug laiko ir padidinti agentų produktyvumą. Išlaisvinkite savo agentus nuo kelių įrenginių ir mobiliųjų aplikacijų stebėjimo. Su LiveAgent nemokama skambučių centro programine įranga, visus savo pokalbius galite atlikti ir priimti LiveAgent aplikacijos valdymo skydelyje. Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga palaiko vidinių pokalbių tarp jūsų agentų funkciją.

Dar viena esminė funkcija yra skambučių įrašymas. Ši funkcija jums suteikia galimybę saugoti ir perklausyti skambučių įrašus mokomaisiais ir teisiniais tikslais. 

Call Center Software Demo | LiveAgent | Live Agent04:40Youtube video: Call Center Software Demo | LiveAgent
Live Agent
features overview - integration

Papildomos nemokamos funkcijos

Pagerinkite savo bendravimą su klientais, naudodami mūsų nemokamą skambučių centro programinę įrangą. Be skambučių centro funkcijų, jūs taip pat gausite nemokamą universalią bilietavimo sistemą, internetinius pokalbius, žinių bazę ir neribotą leistinų agentų skaičių.

Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga yra neribota visam laikui, tačiau jai taikomi apribojimai, tokie kaip 7 dienų bilieto paieškos istorija, 1 el. pašto adresas, 1 telefono numeris ir 1 internetinių pokalbių mygtukas. Jei jus domina pažangesnės funkcijos arba neriboti pokalbių mygtukai, el. paštas bei į LiveAgent integruotų numerių skaičius, peržiūrėkite mūsų mokamus planus.

Nemokama skambučių centro programinė įranga pašalina klientų aptarnavimo nesėkmes

Lėtas Atsakymo Laikas

12% Amerikiečių, kaip didžiausią su klientų aptarnavimu susijusį nusivylimą, įvardina “greičio trūkumą”. Statista

Aiškumo Trūkumas Žiniasklaidoje

72% vartotojų, savo problemos aiškinimą keliems skirtingiems žmonėms, vertina kaip prastą klientų aptarnavimą. Dimensional Research

Skaidrumo Trūkumas

72% klientų teigia, kad kontaktuodami su klientų aptarnavimu, jie tikisi, kad agentas žinos “kas jie yra, ką jie įsigijo ir apie ką jie bendravo anksčiau”. Microsoft

Men shaking hands - illustration

Išbandykite LiveAgent jau šiandien

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2020 metais. Pradėkite su mūsų nemokamu skambučių centro sprendimu ir bet kuriuo metu atsinaujinkite į mokamą versiją, bei gaukite neribotą bilietų istoriją, daugiau funkcijų, neribotus internetinių pokalbių mygtukus, el. pašto adresus, telefono numerius ir kontaktų formas.

Jūs Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė
G2 Crowd
Capterra
GetApp
Susiję straipsniai suNemokama skambučių centro programinė įranga
Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

تقييمات برامج الهاتف الرقمي

Įmonė LiveAgent siūlo įvairius sprendimus klientų aptarnavimo programinės įrangos srityje, įskaitant VoIP, savitarną ir klientų portalo programinę įrangą.

Norint teikti geresnę pagalbą, būtina turėti daugiau informacijos apie klientus. Vienas iš būdų ją gauti yra kliento forma.

Kliento forma

"LiveAgent yra klientų aptarnavimo programinė įranga su daugybe funkcijų ir integracijomis, užtikrinanti aukštą aptarnavimą ir efektyvumą."

Ieškote konkretaus puslapio esančio LiveAgent svetainėje? Peržiūrėkite mūsų svetainės žemėlapį ir greitai raskite savo ieškomą informaciją.

Svetainės Žemėlapis

LiveAgent siūlo programinę įrangą klientų aptarnavimui, įskaitant bilietavimo sistemą, internetinių pokalbių įrangą ir socialinės žiniasklaidos klientų aptarnavimo įrangą.

Būkite priekyje, su klientų sąveikos programine įranga, jau šiandien. Neatsilikite nuo klientų užklausų ir pagerinkite klientų patirtį visuose kanaluose.

Būkite užtikrinti su klientų sąveikos programine įranga

"LiveAgent" yra įrankis, kuris padidino klientų konversijų rodiklį ir pagerino klientų aptarnavimo patirtį įvairiais kanalais. Tai ekonomiškas ir efektyvus sprendimas.

Atlikite ir gaukite skambučius internetu, naudodami mūsų pažangią telefonijos programinę įrangą. Atlikite tarptautinius ir regioninius skambučius vietinėmis kainomis.

Reikalinga patikima telefonijos programinė įranga?

Įdiegus „LiveAgent“, perkančių klientų konversija padidėjo 325%. Tai ekonomiškas sprendimas, leidžiantis padidinti aptarnavimo užklausų efektyvumą ir pagerinti klientų patirtį.

Ar šiuo metu naudojate nemokamą „LiveAgent“ bandomąją versiją ir norite pereiti prie „Supportbee“? Siūlome nemokamą duomenų perkėlimą. Paskambinkite mums ir pradėsime perkelti duomenis jau šiandien.

Norite pereiti iš „SupportBee“ į „LiveAgent“?

"LiveAgent" yra daugiakanalio aptarnavimo sprendimas, kuris padeda pagerinti klientų aptarnavimą ir suteikia daug naudingų funkcijų bei integracijų su kitomis programomis.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×
Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai