Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

Geriausia nemokama skambučių centro programinė įranga

Mėgaukitės neribotu skambučių įrašymu, perskambinimais ir IVR jau šiandien.

  • ✓ Nėra paruošimo mokesčio    
  • ✓ Klientų aptarnavimas 24/7    
  • ✓ Nereikalaujama kreditinė kortelė    
  • ✓ Atšaukimas bet kuriuo metu
Naudoja
logo clients forbes
logo clients airbus
logo clients nascar
logo clients usc
Call center in help desk software - LiveAgent
Call Center Software

Reikalinga nemokama skambučių centro programinė įranga?

Remiantis CCW, 62% įmonių mano, kad didžiausias iššūkis atliekant investicijas ateityje bus turimos skambučių centro programinė įrangos integravimas.

Naudojant LiveAgent, tai neturi būti iššūkis. Pridėkite savo telefono numerį į LiveAgent ir atlikite bei priimkite skambučius savo naršyklėje, telefono aparate ar mobiliojoje aplikacijoje. LiveAgent saugokite neribotą skambučių įrašų kiekį ir naudokite juos mokymo ar teisiniais tikslais. 

Pradėkite didinti klientų pasitenkinimo lygį ir agentų produktyvumą su mūsų nemokama skambučių centro programine įranga, jau šiandien.

Nemokamo skambučių centro sprendimo nauda

Pritaikykite nemokamą skambučių centro sprendimą savo verlui ir gaukite šias naudas:

Clock icon

Greitesnis Atsakymo Laikas

Mūsų programinė įranga apima nemokamas bilietavimo funkcijas, kurios gali padėti sumažinti bendrą klientų užklausų sprendimo laiką.

funnel

Vienas Bendravimo Taškas

Jūsų pagalbos komanda gali tvarkyti visas klientų užklausas iš kelių kanalų, vienoje vietoje.

Tachometer icon

Pagerėjęs Jūsų Agentų Produktyvumas

Vienoje vietoje valdydami visus pagalbos kanalus, jūsų agentai praleis mažiau laiko stebėdami kelis įrenginius.

Nemokamos skambučių centro programinės įrangos funkcijos

LiveAgent nemokama skambučių centro programinė įranga jums leidžia sutaupyti daug laiko ir padidinti agentų produktyvumą. Išlaisvinkite savo agentus nuo kelių įrenginių ir mobiliųjų aplikacijų stebėjimo. Su LiveAgent nemokama skambučių centro programine įranga, visus savo pokalbius galite atlikti ir priimti LiveAgent aplikacijos valdymo skydelyje. Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga palaiko vidinių pokalbių tarp jūsų agentų funkciją.

Dar viena esminė funkcija yra skambučių įrašymas. Ši funkcija jums suteikia galimybę saugoti ir perklausyti skambučių įrašus mokomaisiais ir teisiniais tikslais. 

undraw features overview jg7a

Papildomos nemokamos funkcijos

Pagerinkite savo bendravimą su klientais, naudodami mūsų nemokamą skambučių centro programinę įrangą. Be skambučių centro funkcijų, jūs taip pat gausite nemokamą universalią bilietavimo sistemą, internetinius pokalbius, žinių bazę ir neribotą leistinų agentų skaičių.

Mūsų nemokama skambučių centro programinė įranga yra neribota visam laikui, tačiau jai taikomi apribojimai, tokie kaip 7 dienų bilieto paieškos istorija, 1 el. pašto adresas, 1 telefono numeris ir 1 internetinių pokalbių mygtukas. Jei jus domina pažangesnės funkcijos arba neriboti pokalbių mygtukai, el. paštas bei į LiveAgent integruotų numerių skaičius, peržiūrėkite mūsų mokamus planus.

Nemokama skambučių centro programinė įranga pašalina klientų aptarnavimo nesėkmes

Clock

Lėtas Atsakymo Laikas

12% Amerikiečių, kaip didžiausią su klientų aptarnavimu susijusį nusivylimą, įvardina “greičio trūkumą”. Statista

Group 370 icon

Aiškumo Trūkumas Žiniasklaidoje

72% vartotojų, savo problemos aiškinimą keliems skirtingiems žmonėms, vertina kaip prastą klientų aptarnavimą. Dimensional Research

Zoom icon

Skaidrumo Trūkumas

72% klientų teigia, kad kontaktuodami su klientų aptarnavimu, jie tikisi, kad agentas žinos “kas jie yra, ką jie įsigijo ir apie ką jie bendravo anksčiau”. Microsoft

Close More

Išbandykite LiveAgent jau šiandien

LiveAgent yra labiausiai peržiūrima ir #1 vertinama pagalbos tarnybos programinė įranga smulkioms ir vidutinėms įmonėms 2020 metais. Pradėkite su mūsų nemokamu skambučių centro sprendimu ir bet kuriuo metu atsinaujinkite į mokamą versiją, bei gaukite neribotą bilietų istoriją, daugiau funkcijų, neribotus internetinių pokalbių mygtukus, el. pašto adresus, telefono numerius ir kontaktų formas.

Būsite Gerose Rankose!

"Ar žinojote, ką bendro turi Huawei, BMW, Yamaha ir O2? Atspėjote teisingai... LiveAgent!"

Dabar išbandykite nemokamai Nereikalaujama Kreditinė Kortelė

DUK

Ar Verta Naudoti Nemokamą Skambučių Centro Programinę Įrangą?

Ar verslas gali nemokamai naudoti kitą skambučių centro programinę įrangą?

Yra daugybė skirtingų skambučių centro sistemų, siūlančių nemokamą bandymą ar paskyrą. Norėdami atrasti jums labiausiai tinkamą, rekomenduojame peržiūrėti programinės įrangos apžvalgų svetaines ir palyginti. Mes visiems laikams siūlome nemokamą paskyrą ir nemokamą bandymą visiems, kurie domisi mūsų išsamiomis pagalbos tarnybos funkcijomis.

Ar verta svarstyti apie mokamą skambučių centro programinę įrangą?

Jei ieškote funkcionalios skambučių centro programinės įrangos, tuomet mūsų atsakymas yra taip. Nemokamai skambučių centro programinei įrangai dažniausiai yra taikomi apribojimai arba kaip mums patinka išsireikšti, minimalūs pasirinkimai. Tačiau viskas priklauso nuo jūsų įmonės nusistatymo ir poreikių.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai