Išbandyti

Language switcher

–Hidden comment

Use attributes in format region_from and region_to= to change the languages showing in language switcher.
Available regions are:
europe_from europe_to
asia_from asia_to
mideast_from mideast_to
america_from america_to

Example:
europe_from=0 europe_to=22 will put all languages (ordered in language switcher settings) from 1 to 21 to Europe region:
asia_from=22 asia_to=25 will put all languages from 23 to 24 (so only 2) into Asia region.

 • Šablonai
 • Apriboto turinio el. laiškų šablonai

Apriboto turinio el. laiškų šablonai

Vertingo turinio, kuris pritraukia vartotojus į jūsų įmonę ir skatina juos imtis norimų veiksmų, pvz., pirkti ar užsisakyti paslaugą, kūrimas yra „inbound“ rinkodaros veiklos formos. Kai kuriais atvejais gali būti naudinga apriboti prieigą prie tam tikro svetainės turinio, tikintis pritraukti naujų potencialių klientų ar gauti papildomų duomenų. Toks turinys vadinamas apribotu turiniu arba premium turiniu.

„Exponea“ apriboto turinio ataskaita
„Exponea“ apriboto turinio ataskaita

Kas yra apribotas turinys

Nėra universalaus apriboto turinio apibrėžimo, tačiau trumpai apibūdinsime pagrindines jo charakteristikas. Bet koks turinys, kurį galima pasiekti tik ką nors pasiūlius mainais, pvz., el. pašto adresą, yra pažymėtas kaip apribotas turinys. Dažniausia informacija, kurios prašoma iš žmonių, norinčių pasiekti šį turinį, yra jų el. pašto adresas, nors kitos strategijos apima telefono numerio prašymą, mygtuko „Patinka“ paspaudimus socialinių tinklų puslapiuose arba įrašų bendrinimą įvairiose socialinių tinklų platformose.

Apriboto turinio tikslas yra pritraukti potencialius klientus, įgyjant jų kontaktinius duomenis. Potencialūs klientai – tai žmonės, kurie apsilankė jūsų svetainėje atlikę „Google“ paiešką arba rado jūsų įmonę per išorines svetaines, pvz., socialinius tinklus ir pan.

Apriboto turinio pavyzdys galėtų būti tinklaraščio įrašas, kuris yra laisvai prieinamas ir suteikia vertingų įžvalgų. Tačiau jei skaitytojas nori perskaityti daugiau jūsų straipsnių arba pasiekti papildomą turinį (pvz., sąrašą), jis turės pateikti el. pašto adresą. Išskirtinis turinys gali paskatinti atitinkamų potencialių klientų pritraukimą, nes naudotojai, kurių duomenis gaunate, jau domisi jūsų verslu ir jo teikiamais pasiūlymais.

Apriboto turinio el. laiškų šablonai
„The Economist“ prašo savo skaitytojų susimokėti už prenumeratą arba užsiregistruoti nemokamai, kad galėtų toliau skaityti straipsnį

Apriboto turinio el. laiškų temos

 • Štai [el. knyga/instrukcija], kurios paprašėte!
 • Kaip žadėta, viduje jūsų laukia puikus turinys
 • Peržiūrėkite mūsų vaizdo įrašą, kuriame rasite patarimų, kaip išspręsti [problemą]
 • Mes rengiame tiesioginį vaizdo įrašą ir esate kviečiami jį peržiūrėti
 • Sveiki atvykę į [tema] kursus, kuriuos rengia [įmonės pavadinimas]
 • Dėkojame, kad prisiregistravote gauti mūsų [kasdienius/savaitinius/mėnesinius] el. laiškus apie [tema]

Apriboto turinio el. laiškų šablonai

1 apriboto turinio el. laiško šablonas – turinio parsisiuntimas

3 apriboto turinio el. laiško šablonas – el. laiškų serija

Dažnai užduodami klausimai

Kokia mano turinio dalis turėtų būti apribota?

Tai priklauso nuo jūsų rinkodaros strategijos tikslų, tačiau nerekomenduojama apriboti viso turinio. Taip yra todėl, kad pirmiausia turite pasiūlyti pakankamai medžiagos, kad sudomintumėte potencialius klientus ir jie norėtų duoti savo el. pašto adresus. Tačiau kiek turinio turėtų būti laisvai pasiekiama, priklauso nuo to, ar jūsų tikslai yra labiau orientuoti į potencialių klientų pritraukimą, ar veikiau prekės ženklo matomumą ir SEO.

Kokie yra apriboto turinio pavyzdžiai?

Aukščiau pateikti šablonai buvo apie el. laiškų serijas, el. knygas ir instrukcijas, taip pat skirtingą vaizdo įrašų turinį, pvz., internetinius seminarus ir dokumentinius filmus. Be minėtų riboto turinio pasiūlymų dar galite įtraukti šiuos dalykus:

 • Turinio atnaujinimai – prieiga prie papildomos medžiagos
 • Demonstracinės versijos/bandymai – laikotarpis, per kurį galima nemokamai išbandyti produktą ar paslaugą
 • Skaičiuoklių šablonai – sutaupykite naudotojų laiko pateikdami formą su tuščiais tarpais
 • Tam tikrų procesų dokumentai ir dalijimasis failais

Ar galiu imti mokestį už apribotą turinį?

Pagal apibrėžimą apribotas turinys nėra kažkas, už ką reikia mokėti. Atvirkščiai, tai yra kažkas, ką pateikiate mainais už norimą veiksmą, pvz., el. pašto adreso suteikimą. Galite apmokestinti naudotojus už prieigą prie turinio, bet tai reikštų, kad tai yra mokamas turinys, o tai yra kita „inbound“ rinkodaros forma, kuri visiškai skiriasi nuo apriboto turinio strategijos.

Discover all that LiveAgent has to offer with our free 14-day trial.

Sign up for our free 14-day trial today. No credit card required. Test our email templates, ticketing, live chat, and more!

Free Trial
{ “@context”: “https://schema.org”, “@type”: “FAQPage”, “mainEntity”: [{ “@type”: “Question”, “name”: “Kokia mano turinio dalis turėtų būti apribota?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Tai priklauso nuo jūsų rinkodaros strategijos tikslų, tačiau nerekomenduojama apriboti viso turinio. Taip yra todėl, kad pirmiausia turite pasiūlyti pakankamai medžiagos, kad sudomintumėte potencialius klientus ir jie norėtų duoti savo el. pašto adresus.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Kokie yra apriboto turinio pavyzdžiai?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Geri siūlomo apriboto turinio pavyzdžiai yra el. knygos, instrukcijos, internetiniai seminarai, el. laiškų serijos, demonstracinės versijos, bandomosios versijos arba turinio atnaujinimai.” } }, { “@type”: “Question”, “name”: “Ar galiu imti mokestį už apribotą turinį?”, “acceptedAnswer”: { “@type”: “Answer”, “text”: “Pagal apibrėžimą apribotas turinys nėra kažkas, už ką reikia mokėti. Atvirkščiai, tai yra kažkas, ką pateikiate mainais už norimą veiksmą, pvz., el. pašto adreso suteikimą.” } }] }
Grįžti į Šablonus Susikurkite NEMOKAMĄ paskyrą

Mūsų svetainėje naudojami slapukai. Tęsdami, suteikiate mums leidimą patalpinti slapukus, kaip aprašyta mūsų privatumo ir slapukų politika.

×

Susitarkite dėl skambučio ir sužinokite, kaip LiveAgent gali padėti jūsų verslui.

Esame prieinami keliomis datomis

Prisiregistruoti demonstracijai